Конкурс за изработка на фирмено лого

От: Конкурс за изработка на фирмено лого

А бе нали фирмата ще продава градинска техника, слагайте по 1 мотика в логото :)
Съгласен съм с колегата slavchev. Вмъкнете една ножица и едно гребло, че с настоящите предложения се добива представа за посадъчен материал за градината... ;)
Не че са лоши, но просто внушават неточни асоциации, според мен!
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Аз съм мн скаран с програмите ама мога да ви дам идея. Примерно както е Градина.бг, главното "Г" да е с удължена горна черта и да се направи под формата на гребло, това примерно де. Вече гурутата ще си играят :| после искам 10% от наградата 8)
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Ето и няколко концепции от мен. За първи път пускам тук, търпя на коментари, критики, рецензии, бой и пиене ;) Вдъхновение - интернет + стари проекти на подобна тематика. Цел - съчетаване на листо (градина, растение), зъбно колело (машини, механизми) и прочие. Мисля, че всеки може да види скритите послания. Лека вечер и успех на всички.
1.
garden1.jpg
2.
garden2.jpg
3.
garden3.jpg
4.
garden4.jpg
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Здравейте!

Да, наистина логото ще се използва за градинска техника от сорта на: моторни коси, резачки за дърва, косачки, мотофрези, водни помпи и тн.
От предложените до сега проекти има някои, които привлякоха вниманието ни, но някак им липсва още нещо. В този ред на мисли, решихме да удължим срока с още една седмица до 16.03.2014г.
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Здравейте!

Да, наистина логото ще се използва за градинска техника от сорта на: моторни коси, резачки за дърва, косачки, мотофрези, водни помпи и тн.
От предложените до сега проекти има някои, които привлякоха вниманието ни, но някак им липсва още нещо. В този ред на мисли, решихме да удължим срока с още една седмица до 16.03.2014г.

Здравей, а можеш ли да пуснеш по едно ЛС на участниците, чиито лога са ти привлекли внимание. Все пак може да се добави нещо допълнително или коригира нещо друго , което не ти допада.

Поздрави
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Едно предложение и от мен :|

7145130h.png
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Предложението на Никол е доста добро, а може би ако арката е трион във форма на арка ще стана идеално за целта! Успех! :)

Мерси за идеята. Довечера ще я доразвия :)
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

7146233O.png
7146244w.png

7146333d.png
7146336i.png
 
Последно редактирано:
От: От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Ще цепим печалбата тогава или направо в бири ще я обърнем :D :beer:

Ей това е приказка вече :) айде организатора да си заплюва логото и да затваря темата :|
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Никол, очаквай много предложения за брат от тук нататък :D
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Ей това е приказка вече :) айде организатора да си заплюва логото и да затваря темата :|

Съгласна съм с теб, ей виж как бирата сбира хората :lol::beer:

Никол, очаквай много предложения за брат от тук нататък :D

Чакам аз предложения за напиване, даже и няма да се оплаквам :D
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Още един вариант с лека корекция, тоест вместо лопата имаме градинска ножица ;)

7147981z.png
7147993T.png
 

Горе