Конкурс за изработка на фирмено лого

Рейтинг - 100%
6   0   0
Лого представящо новооткрита фирма "ГРАДИНА БГ" и продуктите, които предстои да бъдат пуснати на пазара.
Дейността на фирмата е свързана с търговия на инструменти и градинска техника.

Условия за участие:
- Няма ограничения за участие в конкурса.
- В логото да присъства името на фирмата на латиница (GARDEN BG) и вариант на кирилица (ГРАДИНА БГ).
- Дизайнът на логото трябва да е авторски, да не копира или напомня на съществуващи лога, да е съвременен, лесно разпознаваем и привлекателен;
- Изпратените варианти трябва да са в монохромен и цветен вариант.
- Проектът за лого трябва да бъде изпращан във формат png.
- Проектите трябва да бъдат придружени с описание на идеята, електронен или пощенски адрес на автора, както и трите му имена;
- Всеки автор може да участва в конкурса с неограничен брой предложения;
- Участниците в конкурса трябва да са носители на авторските права и на правата за публикация на проектите си;
- Организаторите си запазват правото да не допускат до участие в конкурса проекти, които не отговарят на темата на конкурса;
- Победителят се задължава да подпише декларация, че предоставя безсрочно и безвъзмездно всички права върху разработката на „ГРАДИНА БГ” ЕООД единствено срещу обявеното възнаграждение.
- Всеки участник в конкурса приема изброените по-горе условия за участие;
- Проектите изпращайте на адрес: ....

Критерии за оценка на предложенията:
- Графична яснота на знака;
- Съвременна визия;
- Оригиналност;

Срокове:
- Конкурсът ще се проведе в периода 05.03.2014 г. - 16.03.2014 г.
Победителят ще бъде обявен на 17.03.2014 г.

Награди:
- Победителят в конкурса ще получи парична награда в размер на 100 лв.


Успех на участниците!
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Вдигам наградата на 100лв.
Проектите освен на имейл адреса може да поставяте и в темата. Така ще бъде като реклама за работата ви.
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Да пусна първото предложение тук :)
Склонен съм да го редактирам при нужда.

2-736x1024.jpg


Малко корекции по версията на латиница:

5-663x1024.jpg


Успех на всички участници !
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Много хубаво и слънчево! :clap:
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Скачам в конкурса, като си запазвам правото да опитам да убедя с още графични доказателства поръчителите, че ТОВА е логото, което им трябва :) Два листа, кълн, кафе, зърно, корона на дърво, ин-ян... и малко ръкописно г... дано съм се справил... утре.. ако харесате предложението ще доразвия концепцията тези дни... до края на конкурса...

garden-bg1.png


Как, би изглаждало на визитка.

Или върху снимка

gradina2.png




grsgina-vizitka.png
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Ето ги и част от моите предложения. Трябва да отбележа ,че не съм наблягал на избор на щрифт толкова колкото на логото. Моята идея е логото да може да стои както и с името на фирмата така и без него. Знам ,че трябва да представя и монохромен вариант ,но вечерта беше дълга. Цветовете подлежат на корекция по избор на клиента.

Успех на всички участници в конкурса и се надявам Градина БГ да намери своето ново лого.

VnP3uCn.png
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Изпращам и моя вариянт за лого надявам се концепцията да се хареса :)

032741139-big.jpg
 

Прикачени файлове

  • 032741139-big.jpg
    032741139-big.jpg
    58.4 KB · Преглеждания: 8
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Здравейте!

До тук виждам интересни неща, но да напомня, че логото е за фирма и марка на продукти, а не за сайт. Кирилицата също е като изискване.

Успех!
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Според мен, логото трябва да бъде само едно или само на кирилица или на латиница. (да сте виждали някоя голяма компания да си сменя логото на различни езици за различните държави)
Но това си е мое мнение и не ангажирам никой с него.
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Според мен, логото трябва да бъде само едно или само на кирилица или на латиница. (да сте виждали някоя голяма компания да си сменя логото на различни езици за различните държави)
Но това си е мое мнение и не ангажирам никой с него.

Когато се създава фирма има изискване как да се изписва на кирилица и на чужд език. На фирмата, за която искам лого, името вече е запазено като ГРАДИНА БГ и GARDEN BG. Как и по какъв начин ще се изобразява като лого не е решено, затова искаме да видим в различни варианти, за да преценим и да изберем.
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Ето няколко от логата в по добър вид. Вече и на кирилица /след като разбрах ,че е задължително/

zXH3hAF.jpg
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Доразвита концепция на едно от логата , вече с ограда.

j7t18EV.jpg
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Една идея и от мен.
Gradina bg Logo.pnggradinabg.jpg
 

Прикачени файлове

  • gr.png
    gr.png
    30.7 KB · Преглеждания: 26
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Участниците имат опит, но при Стойнеф нещата са се получили най-добре.
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Идеята на Стойнев ми харесва, но може да му сложи нещо като рамка да изпъкне
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

А бе нали фирмата ще продава градинска техника, слагайте по 1 мотика в логото :)
 

Горе