Конкурс за изработка на фирмено лого

От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Сгреших, че ги пуснах тия примери, не е в мой стил. Наистина не съм го направил с лоши чувства. Вярно е, че в милионите логотипи по-света идеите започват да се припокриват и се допускат леки съвпадения.
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Сгреших, че ги пуснах тия примери, не е в мой стил. Наистина не съм го направил с лоши чувства. Вярно е, че в милионите логотипи по-света идеите започват да се припокриват и се допускат леки съвпадения.
Браво!!! :)
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Сгреших, че ги пуснах тия примери, не е в мой стил. Наистина не съм го направил с лоши чувства. Вярно е, че в милионите логотипи по-света идеите започват да се припокриват и се допускат леки съвпадения.

Браво!!! :)

С колегата се изяснихме, така че успех на всички в конкурса и нека да се подкрепяме, а не да се караме. Айде, скоро трябва да направим и сбирка на предприемачите. :D :beer:
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Ето вариант на кирилица.
754239.jpg
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Вие сте някакви ... Магьосници!!! :clap:

Невероятно ви се възхищавам. Всички ми харесват, а Никол много ме радва, колко е неуморна ... :)
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Браво колеги обаче това масово използване на Mockup-и, вярно прави нещата по ефектни, но според мен не трябва да се прекалява, без лоши помисли:), просто отбелязвам

Ето и от мен една Mockup чаша, наздраве :)

image.jpg
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Избора е доста трудено, но определено е забележителна продуктивността на дизайнерите тук. Иначе е приятно да видиш как ще изглежда логото в различните си приложения. Май, май шефчето трудно ще си избере лого. Поздравления за работите!
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Браво, колеги! Нямах време да се занимавам с други концепции, но следях темата. Радвам се, че всичко е така оспорвано и динамично, това води до увеличаване на качеството. Дано и в бъдещите конкурси конкуренцията е така на лице, че и повече. Успех! :)
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

7167584D.png


7167641I.jpg
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Ето и моето последното предложение. Успех на всички колеги, които се включиха в конкурса. :|

7167689d.png
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Здравейте!

Дойде и времето да обявим кой е победител в конкурса за нашето лого.
Преди да оповестя името му, искам да благодаря на всички, които се включиха и да кажа, че наистина има много добри попадения.
Концепцията на ganio ни грабна и смятаме, че така бихме искали да изглежда логото ни. Разбира се с него ще се доразберем кой вариант, цветове и т.н.

Ето и избора ни:

754239.jpg
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Поздравления! Напред и нагоре! ;)
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Честито. Добър избор наистина! :)
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Честито ! Наистина стилно предложение. Поздравления и за организатора - добре структуриран конкурс, точно задание, награда .. всичко 6 !

И малко офтопик:
Понеже гледам, че в повечето конкурси някакви неизвестни личности изразяват мнение кое било хубаво, кой им бил фаворите и тн. За какъв чеп го пишете това ?!?! Нито логото е за вас, нито вие плащате .. Какви се явявате в случая ??? На база на какво определяте кое струва и кое не ? Като толкова харесвате някое предложение, дайте една ряпа или мотивирайте участника на лично .. дайте му насоки, идеи, квото щете .. Не мисля, че организаторът е сляп и не може да прецени кое ще му свърши работа .. Не нападам никой, имаше коментар и за моето предложение .. просто се получава предложение и под него 3-4 коментара с предпочитанията на тоя и оня, които и 1 конкурс не са пускали сигурно .. Та той организаторът не е изразил толкова впечатления ...

В тоя ред на мисли ми идва една идея към админите (ако е възможно въобще) : Не знам дали има плъгини или адони, но както може да се пуска анкета, така да се пуска и конкурс .. като единствено организатора да може да коментира (дава насоки/критики), а участниците само да прикачват предложенията. :)

Честито пак и лека вечер :)

ПП: Сорка, че омазвам темата .. гледах да свърши конкурса, за да не размивам предложенията.
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Поздравления! И на мен всъщност ми хареса много това, което сте избрали.

Но заради ентусиазмът и усилията на Никол, аз лично, бих и дала утешителна награда. Момичето се постара доста. Просто вметвам.
Успехи!
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Е това предложение не съм го видял, но и аз го харесвам. Стилизирано и приятно, поздравления на Ганьо
 
От: От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Честито ! Наистина стилно предложение. Поздравления и за организатора - добре структуриран конкурс, точно задание, награда .. всичко 6 !

И малко офтопик:
Понеже гледам, че в повечето конкурси някакви неизвестни личности изразяват мнение кое било хубаво, кой им бил фаворите и тн. За какъв чеп го пишете това ?!?! Нито логото е за вас, нито вие плащате .. Какви се явявате в случая ??? На база на какво определяте кое струва и кое не ? Като толкова харесвате някое предложение, дайте една ряпа или мотивирайте участника на лично .. дайте му насоки, идеи, квото щете .. Не мисля, че организаторът е сляп и не може да прецени кое ще му свърши работа .. Не нападам никой, имаше коментар и за моето предложение .. просто се получава предложение и под него 3-4 коментара с предпочитанията на тоя и оня, които и 1 конкурс не са пускали сигурно .. Та той организаторът не е изразил толкова впечатления ...

В тоя ред на мисли ми идва една идея към админите (ако е възможно въобще) : Не знам дали има плъгини или адони, но както може да се пуска анкета, така да се пуска и конкурс .. като единствено организатора да може да коментира (дава насоки/критики), а участниците само да прикачват предложенията. :)

Честито пак и лека вечер :)

ПП: Сорка, че омазвам темата .. гледах да свърши конкурса, за да не размивам предложенията.

Нали затова е форум, тук се обсъждат определени теми, разискват се въпроси, споделят се мнения. Не е обява във вестник все пак. Ти нещо се чувстваш ощетен от някое мнение ли, не разбрах? Не мисля, че авторът на конкурса ще се откаже или ще хареса някое лого по-малко или повече на базата на написаното тук.
 
От: От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Не мисля, че авторът на конкурса ще се откаже или ще хареса някое лого по-малко или повече на базата на написаното тук.
Именно за това говоря. Вярвам, че организаторите знаят какво търсят и заради това се дразня като почнат да се изразяват мнения от случайни потребители. Та той организаторът не е дал толкова оценки ..
ПП: Не се чувствам ощетен от нищо, даже напротив - във всеки един силен конкурс се научава малко или много нещо ново
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Поздравления и бъдещи успехи! :)
 

Горе