Конкурс за изработка на фирмено лого

От: Конкурс за изработка на фирмено лого

А дано и bulchat да мисли така :) Успех на всички колеги, които се включиха и на мен разбира се :|
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Аз реших да вкарам и един изгърбен градинар :mrgreen:, хубаво е да има и човешки елемент според мен, не само мотики и лопати

gradinar.gif


Успех и от мен на всички!
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Някой дизайнер ако може да направи нещо като герб с формата на лопата ще ми визуализира идеята
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Глас за Никол - освен, че отговаря на тематично зададените критерии, има нужната креативност и яснота, логото позволява вариативност по отношение използването му за представяне на конкретен продукт, без това да наруши усещането за принадлежност на продукта към марката!
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Глас за Никол - освен, че отговаря на тематично зададените критерии, има нужната креативност и яснота, логото позволява вариативност по отношение използването му за представяне на конкретен продукт, без това да наруши усещането за принадлежност на продукта към марката!

Много благодаря за подкрепата и искрено се радвам, че и на теб ти допада идеята на логото. :)

Ето и още една малко по-различна концепция ;)

7157802H.png
 
От: От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Много благодаря за подкрепата и искрено се радвам, че и на теб ти допада идеята на логото. :)

Ето и още една малко по-различна концепция ;)

7157802H.png


Нищо лично, но трябва да отбележа...

А-то нещо се дърпа, но G-то със сигурност и е "вдигнал" мерника :)

други подобни концпеции :)
http://www.thefinerlist.com/19-of-the-worst-logos-of-all-time
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Уау, кой го дигнал, кой свалил гащите,, пък хконцепциите цепят мрака, няма ли психодиспансер?????!
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Уау, кой го дигнал, кой свалил гащите,, пък хконцепциите цепят мрака, няма ли психодиспансер?????!

Това с психодиспансера не го разбрах...
 
От: От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Нищо лично, но трябва да отбележа...

А-то нещо се дърпа, но G-то със сигурност и е "вдигнал" мерника :)

други подобни концпеции :)
http://www.thefinerlist.com/19-of-the-worst-logos-of-all-time

Това с G-то трябваше да наподобява лопата, ама сега като го каза, взех и аз да виждам така нещата :D
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Дъ некст консепшън линкът, не се притеснявай, че не си ме разбрала, то и аз като се чета след време не се разбирам
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Дъ некст консепшън линкът, не се притеснявай, че не си ме разбрала, то и аз като се чета след време не се разбирам

Тук съм съгласна с теб. Спуках се от смях с тях, ама моята концепция, дето е вдигнала самолета може да заеме челното място в класацията :lol:
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Ето едно предложение и от мен:

gradina1.jpg


Надявам се концепцията да е ясна. :rolleyes:
 

Прикачени файлове

  • gradina.jpg
    gradina.jpg
    42.1 KB · Преглеждания: 8
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Добре ама що не стилизирате концепцията, не ги мога тези работи, но не значи, че не разбирам. Стилно, гербово, марково, запомнящо се, мисля че това е смисъла
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

И още второ, последно предложение от мен.

garden23.jpg
 
От: От: От: От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Недей, че сега взех да виждам във всички предложения такава еротична нотка :p
На който - каквото му се иска, това вижда! 8) Но да не оспамваме темата на автора.... :)
 
От: От: Конкурс за изработка на фирмено лого

............................
 

Прикачени файлове

  • 346_1329129621_1.jpg
    346_1329129621_1.jpg
    47.1 KB · Преглеждания: 43
  • Dale_Top_Logo2.jpg
    Dale_Top_Logo2.jpg
    89 KB · Преглеждания: 36
  • tools_for_gardening-02.png
    tools_for_gardening-02.png
    155.8 KB · Преглеждания: 43
Последно редактирано:
От: От: От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Тук хората са го направили с ножица затова е разделено на две, правата лопата няма нужда да се разделя, но ти си знаеш.
Виж файлът 9452
Това D може да е запазен знак.
Виж файлът 9453
И тази лопата също, мисля че я видях някъде по-нагоре.
Виж файлът 9454
Това е просто градивно мнение, не се заяждам.

Така, дълго мислех дали да се включа в темата или да ти пиша на лично, но реших все пак тук да го направя. Както сам казваш, на първото пуснато от теб лого е изобразена ножица, а при мен е лопата, като идеята и концепцията е коренно различна. На третия пример, който си пуснал има част от лопата, та в този ред на мисли наистина ли смяташ, че аз съм единствения дизайнер в света, на който му е хрумнала идеята да използва този градински инструмент в лого, което е с различна концепция или по-точно е като щит... Ако е така, тогава евала. Във втория пример наистина има известно залягане с моята идея или по-точно с буква D, но мога да уверя всички, че не е било умишлено или нарочно направено. Наистина, не ти прави чест да се заяждаш с конкурентите си, макар че лично аз те възприемах до този момент като колега, който умее да си върши работата, защото имаш наистина добри работи, но сега определено не съм на това мнение за теб....

Окей, решил си, че е редно да пишеш и да изкажеш мнението си. Нямам нищо против това, но можеше да го направиш на лично съобщение до организатора на конкурса и да го уведомиш или пък в краен вариант да спамиш своята си тема. Разбирам от базици и такива неща, както си и пролича след като един от колегите във форума свърза G-то с доста различно нещо, ама това вече си е чисто спамене, което иначе ти с гордост наричаш градивно мнение. Явно си мислиш, че така или по този начин ще се издигнеш в очите на всички съфорумници... Ами, надали ще стане. Да беше пуснал друга тема в крайна сметка и там да го беше направил това, ама това тук вече си е просто прекаляване. Спирам до тук и няма да пиша в темата повече с излишни размисли и да следвам грозния ти пример, а също така официално обявявам, че анулирам сама последната си концепция, но въпреки това няма да я премахна, за да могат и другите колеги от форума да я видят и да преценят сами кой е прав и кой не в създалата се ситуация...

А ето и още едно предложение за конкурса :)

7166923K.png
 
Последно редактирано:

Горе