Конкурс за лого за НПА

От: Конкурс за лого за НПА

В края на годината сме, инак с парите можеше да се вземе още една карта за намаление и да се даде на някой нуждаещ се от нея.

Хич да не е има още 5 месеца до края на годината :D, аз на това му викам среда :)
 
От: Конкурс за лого за НПА

Хич да не е има още 5 месеца до края на годината :D, аз на това му викам среда :)
Сложи и един месец размотаване минимум и останаха 4 месеца.
 
От: Конкурс за лого за НПА

НПА са се спрели на син вариант на логото, пратих логото на колегата, аз взимам само двупосочния билет, може да ми трекне да си поразкарвам задника до морето и обратно:).
Останалите награди предполагам, колегата ще уточни къде и на кого ще бъдат предадени по възможност публично за да бъде всичко прозрачно;)

a3f26eb64f3a01f7a929ee67b625557a.jpeg
 
От: Конкурс за лого за НПА

По желание на uphero като представител във форума на НПА и поради благородното отказване от ползване на наградата от Websolut , същата, която обещах - 50 лв., е изплатена на асоциацията! :beer:
 
От: Конкурс за лого за НПА

По желание на uphero като представител във форума на НПА и поради благородното отказване от ползване на наградата от Websolut , същата, която обещах - 50 лв., е изплатена на асоциацията! :beer:
Като ще бъде дадена на редактора който ще се погрижи за текстовете в сайта на НПА за което благодарим.
Останала част от наградата - карта за намаление на 50% или 50 лева в брой още не е уточнена на кого и как ще бъде връчена.

Благодаря още веднъж.
 
От: Конкурс за лого за НПА

Аз си чакам билета до морето и обратно това също не сме уточнили, нали не е виртуален билет;-)

Не се получава така както ми беше замисъла, направи втората част от наградата по прозрачна да излезнат от организацията да дадът отстъпката на някой, да го заснемете, шернете видеото...
 
От: Конкурс за лого за НПА

Аз си чакам билета до морето и обратно това също не сме уточнили, нали не е виртуален билет;-)

Не се получава така както ми беше замисъла, направи втората част от наградата по прозрачна да излезнат от организацията да дадът отстъпката на някой, да го заснемете, шернете видеото...
За билета трябва да дадеш дати за пътуване и ако не може да се издаде онлайн ще ти преведа сумата за него.
Другото не го разбрах.
 
От: Конкурс за лого за НПА

Идеята ми беше след като НПА има благородната идея да брани безвъзмездно правата на пътниците да направи едно добро дело, да дари някакви средства за благородна клауза, макар и малка сума пак е нещо, с другите пари или карта за отстъпка да се облекчат разходите на някой който трудно си позволява пътувания , а пътува често, а вие 50 лв на редактора, някак си не ми се връзва това с благородната идея на организацията, освен дайте пък билета за отстъпка на админа на сайта да пътува с него, надявам се ме разбираш правилно, поне аз така ги разбирам нещата.
А за билета зарежи, дати не мога да ти казвам.

Успех!
 
От: Конкурс за лого за НПА

Идеята ми беше след като НПА има благородната идея да брани безвъзмездно правата на пътниците да направи едно добро дело, да дари някакви средства за благородна клауза, макар и малка сума пак е нещо, с другите пари или карта за отстъпка да се облекчат разходите на някой който трудно си позволява пътувания , а пътува често, а вие 50 лв на редактора, някак си не ми се връзва това с благородната идея на организацията, освен дайте пък билета за отстъпка на админа на сайта да пътува с него, надявам се ме разбираш правилно, поне аз така ги разбирам нещата.
А за билета зарежи, дати не мога да ти казвам.

Успех!

Ако някой се навие безплатно да помага със сайта няма да имаме нужда да плащаме на редактор.
Но Ок, ще дадем цялата награда на някого и ще добавим видеото тук.

А за билета просото няма как - ако знаеш поне дестинация по която ще пътуваш за да знам колко пари да ти преведа за самия билет.

В средата на 2013 г., Информационно обслужване (http://www.is-bg.net) печели нов търг за изграждането на нова резервационна система за БДЖ Пътнически превози (http://www.publics.bg/bg/news/10579/) . Пилотното стартирането на системата е през декември 2013 г. и до сега системата обхваща само 18 влака (БДЖ ПП има около 600 пътнически влака на денонощие). За първата година от прилагането на системата, са продадени само 7000 билета. Половината от тях са били за спални вагони. БДЖ има около 25 милиона пътнически пътувания годишно.
 
От: Конкурс за лого за НПА

-----------------------------------------
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого за НПА

------------------------------------------------
 
Последно редактирано:

Горе