Конкурс за лого за НПА

От: Конкурс за лого за НПА

Като се качваш на колата цитираш ли Правилника за движение?

Правилата не ги измислям аз:
VII. Всеки организатор на конкурс, преди да публикува окончателно темата, се задължава най-отдолу да копира следният текст: „ЗАПОЗНАТ СЪМ СЪС ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН“ с който гарантира, че се е запознал със ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН
 
От: Конкурс за лого за НПА

Уферо няма да ви излъже за някакви символични награди, това е по-скоро конкурс на добра воля, аз примерно бих подарил наградата на някой, поради простата причина, че не ползвам железниците.
 
От: От: Конкурс за лого за НПА

Уферо няма да ви излъже за някакви символични награди, това е по-скоро конкурс на добра воля, аз примерно бих подарил наградата на някой, поради простата причина, че не ползвам железниците.

В сравнение с другите конкурси тук наградата не е символична (~100 лева е общо). Е да не всичко е кеш, но пък е от сърце.
 
От: От: Конкурс за лого за НПА

Уферо няма да ви излъже за някакви символични награди, това е по-скоро конкурс на добра воля, аз примерно бих подарил наградата на някой, поради простата причина, че не ползвам железниците.

Въздържах се до момента да пиша излишно, но колегата е прав. Постнах моите предложения, без да очаквам облагите от наградата. Дори и да не бях в чужбина, мнението ми остава същото. Ако толкова държите на правилата, Уферо би могъл да вмъкне цитата в благородния конкурс, за да сте спокойни, че ще има гарантиран победител.

Хайде, да не сп*мя и аз в темата.
 
От: От: Конкурс за лого за НПА

Въздържах се до момента да пиша излишно, но колегата е прав. Постнах моите предложения, без да очаквам облагите от наградата. Дори и да не бях в чужбина, мнението ми остава същото. Ако толкова държите на правилата, Уферо би могъл да вмъкне цитата в благородния конкурс, за да сте спокойни, че ще има гарантиран победител.

Хайде, да не сп*мя и аз в темата.
Да, то няма даже защо да се обсъждам ест, че наградата е гарантирана и ще има победител.
 
От: Конкурс за лого за НПА

4f12a3f6c6fca25eaeb395476162af37.jpeg
 
От: Re: От: Конкурс за лого за НПА

Еваларка, добро е. :) Още предложения ще има ли? Ъпхирала ще почерпи, хихихи. :) Успехи на всички участници. ;)

Ако черпи, си резервирам биует за един ден да не спами в моите теми ( ще бъде голяма чест за мен ).
 
От: Re: От: Конкурс за лого за НПА

Ако черпи, си резервирам биует за един ден да не спами в моите теми ( ще бъде голяма чест за мен ).
На колко си години?
 
От: От: Re: От: Конкурс за лого за НПА

Пусни една тема и ще ти разкажа всичко, не е тук мястото.
 
От: От: От: Re: От: Конкурс за лого за НПА

Пусни една тема и ще ти разкажа всичко, не е тук мястото.

Няма да пиша повече в твойта тема, щом не ти е приятно, ако Блинки иска, може да изтрие предишните ми постове, но не смятам да пускам теми и да затруднявам модераторите тук с поредната глупава тема, от която ще валят репорти.
 
От: Конкурс за лого за НПА

Ето и предложение от мен:

final logo.jpgmockup.jpgnocolor.jpg
 

Прикачени файлове

  • mockup.jpg
    mockup.jpg
    59.3 KB · Преглеждания: 22
От: Конкурс за лого за НПА

Супер предложения! Браво.
 
От: Конкурс за лого за НПА

Само да напомня, че конкурса е все още активен.
 
От: Конкурс за лого за НПА

~Седмица до края на конкурса.
 

Горе