Конкурс за лого за НПА

От: Конкурс за лого за НПА

Още едно предложение от мен.

npa2.jpg
 
От: Конкурс за лого за НПА

Вече официално конкурса приключи.
До 10.08.2015 ще бъде обявен победителя.

Благодаря ви от името на НПА за участието в конкурса.
 
От: Конкурс за лого за НПА

Здравейте, имаме си и победител!!!
Ще помоля и за леки корекции на логото.
Малко по-късно ще се свържа с колегата за да уточним детайлите.
Благодаря на всички който се включиха.
Ето и от мен още едно предложение и тъй като не пътувам с влак или пътувам веднъж на високосна, ако случайно бъде избрано моето предложение ще даря наградата на някой който има нужда, някой който пътува често било то пенсионер, ученик...тоест не аз @uphero ще я дари, може и публично, като заснеме предаването и на видео(това по желание:wink:), допълнителната награда също, може в комплект, може за подпомагане на асоциацията примерно, както реши.

1009edd575f8b368efb650485af1db6a.jpeg
 
От: От: Конкурс за лого за НПА

... тъй като не пътувам с влак или пътувам веднъж на високосна, ако случайно бъде избрано моето предложение ще даря наградата на някой който има нужда, някой който пътува често било то пенсионер, ученик...тоест не аз @uphero ще я дари, може и публично, като заснеме предаването и на видео(това по желание:wink:), допълнителната награда също, може в комплект, може за подпомагане на асоциацията примерно, както реши.

Честито и от мен! Сега аз какво да ги правя тези 50 лв.?:wink:
 
От: Конкурс за лого за НПА

Нека първо да се уточним с колегата, да му пратя логото, което ще стане утре вечер предполагам, че не съм на линия.

Аз предложих да ги дариш на асоцияцията, но може и за нещо друго, нека някой да предложи.
 
От: Конкурс за лого за НПА

В края на годината сме, инак с парите можеше да се вземе още една карта за намаление и да се даде на някой нуждаещ се от нея.
 

Горе