Конкурс за лого на фирма

От: Конкурс за лого на фирма

И от мен предложение малко Тим Бъртън стил :)

can.jpg
 
От: Конкурс за лого на фирма

Нарочно не исках да коментирам логата до сега, за да не ви ограничавам с моята идея /може и нещо, което не съм си представял да ме изненада приятно/, но тъй като остават само около 24 часа до пускане на кепенците...
Благодаря на всички включили се до тук.
Знам, че 200 лв. сигурно не са голяма сума за някои от вас, но само това мога да си позволя в момента предвид всички други разходи. Ако случайно някой иска да хване последния влак - предвид
Важнни насоки, с които е задължително да се съобразите - логото трябва да е стилно и излъчващо лукс
най-много се доближава според мен... идеята на първото лого на Стойнефф.
Ако все пак някой от уважаваните от мен дизайнери, които се подвизават във форума и все още не са намерили желание да се включат и/или колегите, които вече го направиха /повечето поне по-два пъти, за което им благодаря още веднъж/ все пак решат да публикуват своя идея в оставащото време до края ... няма да им се разсърдя :wink:
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого на фирма

bf4255ddb18e11b0.jpg


Понеже е за английския пазар, ако англичаните могат да оценят нещо, то то би било доброто автентично винтидж изживяване.
Разработих лого, напълно в духа на стара Англия + шарка, която както се вижда е подходяща за опаковки, визитки, дори и за сайта.
Предполагам, че ползвате истински пчелен восък, нещо на което съм наблегнал. Друг дребен мотив е златистото очертание под буквите - мед, пчели, восък.
 
От: От: Конкурс за лого на фирма

Понеже е за английския пазар, ако англичаните могат да оценят нещо, то то би било доброто автентично винтидж изживяване.
Разработих лого, напълно в духа на стара Англия + шарка, която както се вижда е подходяща за опаковки, визитки, дори и за сайта.
Предполагам, че ползвате истински пчелен восък, нещо на което съм наблегнал. Друг дребен мотив е златистото очертание под буквите - мед, пчели, восък.
Ще го приема като пожелание за в бъдеще /цифром малко се разминаваме с пчелния восък/ :wink: Иначе за винтидж опаковката си точно в десятката, макар че залагам на дърво като материал :wink:
 
От: Конкурс за лого на фирма

b90c25c2047f1491.jpg


Дребни корекции, сменяме синьото с вариант с дървени, натурални цветове. Възможно е да се сложи и истинска дървена текстура.
Отпадна real wax-а, пожелавам ти и до там да стигнеш!
И да, общо взето идеята остава същата.
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого на фирма

За лого за английския пазар това на @Zenith ми се струва най-подходящо, а и лично ми допада, както и първото на Стойнефф
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого на фирма

0fce88d6f2cc9299.jpg


Върнах синьото, понеже на тъмен фон не стои така добре, ръкописното дори сякаш се получи по-интересно. Шрифта нарочно е дебел, за да напомня на старите 50s фонтове.
 
  • Like
Реакции: dnc
От: Конкурс за лого на фирма

Добър конкурс се получи, колегите дават максимума от себе си според мен трябва да се изберат поне двама победители:wink:
 
От: Конкурс за лого на фирма

Включвам се и аз на финала с един 'free hand' проект.

8182319E.png
 
От: Конкурс за лого на фирма

Няма да коментирам работата на дизайнерите, но ще кажа че съм приятно изненадан и има поне 3 уникални лога, особено едно много ми харесва :wink:, супер конкурс, може би най-добрия до момента......

Браво на всички дизайнери :clap:
 
От: Конкурс за лого на фирма

Няма да коментирам работата на дизайнерите, но ще кажа че съм приятно изненадан и има поне 3 уникални лога, особено едно много ми харесва :wink:, супер конкурс, може би най-добрия до момента......

Браво на всички дизайнери :clap:

При това само 3 страници темата.
 
От: Конкурс за лого на фирма

8f20ee337f58993f.jpg


И понеже нали се пишеше в началото за сайта, вариант как би стоял на един изчистен, бутиков сайт, на тъмен фон (дървесни, винтидж нюанси).
 

Горе