Конкурс за лого

Zdravko.Kapanov

Active Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Здравейте,

С няколко думи - продавам диета за отслабване.


Nefelin

Заплащане: 50 лв

- търся нещо свежо, изчистено и ненатрюфено

Срок: 3 дни

Бележка: Запазвам право да не си харесам нищо (което силно ме съмнява, но все пак ... )
 
От: Конкурс за лого

attachment.php

nefelin-test.png
Малко извън темата: 'диетата' в предстояща лендинг страница ли ще се продава?
 
От: Конкурс за лого



ЕДИТ: Рядко си изказвам мнението по тези български форуми, но спрете във всяка подобна тема да се излагате с еднотипни спорове и да си давате мнението, което всъщност не е желано. Ако не ви харесва нещо, подминавате го. Българи.
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого

Хайде отново се почнаха ниско бюджетните конкурси без ангажименти, като е ниска наградата поне я гарантирайте.
Все пак всичко това коства усилие и време, ама какво да говорим това е дъвкано, дъвкано и резултата и нулев, но все пак всеки е свободен сам да решава да участва или не, коФти е обаче, че става масова практика.
 
От: От: Конкурс за лого

Хайде отново се почнаха ниско бюджетните конкурси без ангажименти, като е ниска наградата поне я гарантирайте.
Все пак всичко това коства усилие и време, ама какво да говорим това е дъвкано, дъвкано и резултата и нулев, но все пак всеки е свободен сам да решава да участва или не, коФти е обаче, че става масова практика.

Човек аз няма да пускам facebook 2, че да давам кой знае каква награда. Относно гаранцията, имах предвид ако произведението е наистина аматьорско няма да има подебител, но като гледам до сега определено ще има победител :). Пък и смятам, че задачата е например страхотна за един начинаещ дизайнер да искара 50 лв. което все пак е нещо.
 
От: От: Конкурс за лого

Хайде отново се почнаха ниско бюджетните конкурси без ангажименти, като е ниска наградата поне я гарантирайте.
Все пак всичко това коства усилие и време, ама какво да говорим това е дъвкано, дъвкано и резултата и нулев, но все пак всеки е свободен сам да решава да участва или не, коФти е обаче, че става масова практика.

Ами то имаше 2 3 предни тарикатски конкурса с подобни условия и авторите на конкурсите не получиха наказания и така стана масова практика... Няма какво да се сърдите на създателя на конкурса. Разбира се като види че хляба в магазин А струва 1лв няма да отиде в магазин Б където същия е 2лв. проста логика. Трябва да се сложат правила в тия конкурси. Спрете гаврата с дизайнерите. Моля администратори и модератори най-накрая да се позадействат малко :). Уважавам много форума. Може би ако го нямаше този форум щях да съм тръгнал по друг път и въобще можеше да не съм в дизайнерската "индустрия". Както и да е. Преди време си спомням конкурсите нямаха подобни завършващи изречения.
Аз в конкурси не участвам но има доста дизайнери които участват и само ще отбележа за завършек че когато един дизайнер прави лого и знае че наградата е сигурна, той работи по-добре и нещата се получават съответно по-добре. Това е много важно за един дизайнер който навлиза в тази сфера.
Пак ще кажа успех на човека пуснал конкурса. А модераторите малко да позатегнат нещата :)
 
От: Конкурс за лого

Човек аз няма да пускам facebook 2, че да давам кой знае каква награда. Относно гаранцията, имах предвид ако произведението е наистина аматьорско няма да има подебител, но като гледам до сега определено ще има победител :). Пък и смятам, че задачата е например страхотна за един начинаещ дизайнер да искара 50 лв. което все пак е нещо.

Да бе прав си зависи какво искаш и ако не смяташ да изграждаш някакъв сериозен бранд и хубав шрифт върши работа, колкото да има някакъв надпис, въпреки, че много от големите брандове логата са им просто шрифт, вярно къстъм, но това е друга тема да не задълбавам.

Просто имах в предвид, че вече всеки 2-ри конкурс е за 50 лв негарантирани, което пък гарантирано води до слаба изява и малки възможности за избор, но всеки си решава сам.
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого

Колегата ще използва логото за промо страничка. Колко според вас е нужно да отдели за награден фонд?


7872070u.png
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: CTAH
От: От: Конкурс за лого

Колегата ще използва логото за промо страничка. Колко според вас е нужно да отдели за награден фонд?

Всеки може да пуска конкурс за каквато си иска сума, може и за 5 лв, но и други колеги са писали, след като си избрал форума, значи малко или много харесваш работата на много от дизайнерите тук и е въпрос на уважение наградата да е поне гарантирана, друг е въпроса, че големината на наградата е правопропорционална на предложенията в качествено количествен аспект:), ама както казах това е толкова разискван въпрос и в други конкурси, че няма смисъл да се разисква, резултат няма.
 
От: Конкурс за лого

Айде и аз да се включа с едно бързо предложение, че не съм участвал отдавна в конкурси..

7870834Q.jpg
 
От: Конкурс за лого

Едит: бях разбрал малко грешно. Помислих, че е продукт, после видях, че е диета. :wink:
 
Последно редактирано:

Горе