Конкурс за лого!

От: Конкурс за лого!

Не виждам защо да нямаш, мятай една тема в раздела. Само прочети темата "Конкурси за Лого - Вече само с гарантирани награди!", в нея са описани правилата за пускане на конкурси във форума. Успех!
 
От: Конкурс за лого!

8722340B.png


За да не разводнявам темата, допълвам тук инфо към мнението ти под моето. Радвам се, че предложенията ни надхвърлят очакванията ти. Относно моето предложение - представих си какво лого бих искала да имам на мой сайт. Не очаквах подобна реакция на одобрение... :)

Шрифтът е "harabara mais demo". Ако желаеш да го използваш за текст в сайта си, може да изтеглиш архив оттук, като кликнеш на бутончето в дясно @font-face, намиращо се непосредствено под бутончето Download. Малко по-надолу и в ляво, ще забележиш падащо меню - избери Cyrillic, за да видиш как изглежда шрифтът на кирилица.

Предложенията на Svetulkata Pavlov, които си постнала, не се виждат - качи ги в сайт за прикачване на изображения (колегата Kortes е писал за целта в темата ти). Редактирай поста си с новите линкове, водещи към съответните изображения.

Надявам се, че още колеги ще се включат до края на конкурса. ;)
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого!

Здравей petya77 . Това е СТРАХОТНО!!! Че даже не мога да повярвам колко е добро!!!Не мога да спра да го гледам ..Вече си го представих дори как ще изглежда на визитка, а също и това gs в кръгчето е перфектно за favicon :D Когато писах препоръките за логото въобще не бях съобразила , че ще трябва да сложа и favicon иии, че ще се чудя после как да режа логото за да си личи , че не е някаква замазана картинка там горе, но ти изглежда си свършила и тази работа вместо мен ... Синьото което си използвала страшно много ми допада , шрифта също ! Вече даже си мисля как целият ми сайт ще е с този шрифт(или подобен , ако не е някакъв класически) ,с цвят на буквите някое от сивото от бекграунда който си сложила и как всяко бутонче в сайта ще има за ховър това синьо , което си използвала, а буквите ще стават бели :) Леле адски много ми харесва , чак не мога да повярвам... Страхотно е.. за момента много се колебая между твоето предложение и това на stoineff. Добре , че имам още 10 дни да реша :D..Честно казано , дори и не съм предполагала , че ще има толкова добри предложение. НАДМИНАХТЕ ОЧАКВАНИЯТА МИ !!!stoineff и petya77 страшни професионалисти сте Благодаря Ви!
 
От: Конкурс за лого!

Без да подозирам, че ти харесва синьо го направих червено ... нищо нема да го хвърляме :) Все пак е готово вече

Харесва ми как организираш конкурса, със сигурност ще получиш от колегите тук качествено лого, с което да се гордееш.


gran2.png
 
От: Конкурс за лого!

stoineff Здравей отново! Второто ти предложение също е много хубаво , стилно е с изключение на това , че ми напомня(доста) за логото на google+. Щом го видях , това беше първото нещо което сии помислих .

petya77 много ти благодаря за съвета (незнаех че и от мен не се виждат защото аз си ги виждам :D) . Веднага ще ги кача отново. А за шрифта .. ще го използвам в случай че се спра на твоето лого :)


Качвам отново вариантите на Svetulkata Pavlov Надявам се този път да се виждат. Остават със същата последователност на коментар към тях

1.

2.

3.

4.
 
От: Конкурс за лого!

Ейййййййй... Раздадох се за този конкурс. Значи горе идеята ми беше в опашката на g - то да вкарам s ... обаче явно не се е получило... затова поправителен. А цветовата схема е вдъхновена от едно цвете.

gran3.png
 
От: Конкурс за лого!

Хайде нещо много скромно и от мен, колкото да изтупам прахта, че скоро не съм се заигравал.

835364.jpg
 
От: От: Конкурс за лого!

Изпратих ви още едно предложение , бихте ли го качили , защото аз не мога . Благодаря :)
 
От: Конкурс за лого!

Ето и новото предложени на Svetulkata Pavlov


stoineff всъщност второто ти предложение много ми хареса, но нали ти казах просто много ми напомня на google+ .Последнот ти също не е лошо ,но от твоите първото си остава моя фаворит.

wsar -не е лошо..всъщност много е хубаво даже , но не придава настроението което аз търся.

Фаворитите ми до момента си остават първото предложение на stoineff(това червеното също много ми допада ако успеем да променим g-то) и това на petya77.

Поздрави на всички! Благодаря Ви !!
 
От: Конкурс за лого!

9c6ebcef09cf7f60.jpg


Още един вариант, в който вкарах повече мисъл. Дава много свобода по отношение на използването. Мисля, че би стояло много добре на визитка също.
 
От: Конкурс за лого!

ZENITH здравей :) Благодаря ти,че се включваш! От двете ти идеи първата ми допада повече. Поздрави !! :)
 
От: Конкурс за лого!

Здравейте и аз да се запиша :)

8726904h.jpg
 

Прикачени файлове

  • 8726904h.jpg
    8726904h.jpg
    108.6 KB · Преглеждания: 3
  • Like
Реакции: Sky
От: Конкурс за лого!

Добре организиран конкурс, по правилата за което адмирации.

Но да попитам колегите до кога ще си обезценявате труда, запреличали сме на тези които работят за жълти стотинки (знаете кои) във фрилансарските сайтове. Да се състезаваме 20 човека за 40лв.???
Така очаквайте скоро конкус за лого с награда 5лв.
Има достатъчно хора които предлагат добри улуги с доста концепции и ниски цени тук във форума.
Нищо лично, изказвам само мнение.
 
От: Конкурс за лого!

Добре организиран конкурс, по правилата за което адмирации.

Но да попитам колегите до кога ще си обезценявате труда, запреличали сме на тези които работят за жълти стотинки (знаете кои) във фрилансарските сайтове. Да се състезаваме 20 човека за 40лв.???
Така очаквайте скоро конкус за лого с награда 5лв.
Има достатъчно хора които предлагат добри улуги с доста концепции и ниски цени тук във форума.
Нищо лично, изказвам само мнение.

В тези състезания никой не участва заради наградата. (И за без пари да пуснат конкурс, аз лично ще участвам). В момента има няколко лого конкурса за над 1000 долара. Всеки един от нас може да участва и да се състезава и в тях. Всеки участник показва стила на работата си, отношение и т.н. Показва го не само на конкретния поръчител, а на всички регистрирани и нерегистриани, хора които четат днес, утре и след 10 години да труда на всеки един от нас струва пари ... ама и рекламата струва пари, а тук си рекламираме безплатно труда ... и релевантно на бизнеса, който градим ... освен това форума "Предприемач" е дал хляб на бая хора. Не лошо mistral26 да получи добро лого.
 

Горе