Конкурс за Tupac лого

От: Конкурс за Tupac лого

На @petya77 предложението най-много се доближава до това което искам. Очаквам други предложения и благодаря на всички, които се включват :)

Благодаря за насоката. Може да се включа и с модифициран вариант на предложението ми. Успех и на колегите! ;)

Странник, всяка творба е уникална сама по себе си. ;)
 
От: Конкурс за Tupac лого

@petya77 сори, че ти копирах рамката около текста, ама няма начин :wink:

Между другото на тази тема човек може да развихри фантазията си сериозно и да се получи наистина нещо впечатляващо.
Успех на всички!

Brown-Bullet084f9.jpg
 
От: Конкурс за Tupac лого

Късно видях последните изисквания за логото ,но все пак ще го сложа 2pac final1.jpg
 
От: Конкурс за Tupac лого

Последно и от мен, въпреки изискванията :D

..............
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за Tupac лого

Това лого, което си показал е най-доброто -
Screen_shot_2011-02-28_at_11.32.31_AM.png

Защо не поискаш от някой дизайнер на мястото на "Tattoo Dreams" да ти пише името на сайта "2PacLegacy.net", мисля, че няма дя има проблеми
 
От: Конкурс за Tupac лого

Оо не, това няма как да стане. Никакво копиране на идеи. Търся уникалност и нито един елемент не трябва да има от съществуващите Тупак сайтове.

Това лого, което си показал е най-доброто -
Screen_shot_2011-02-28_at_11.32.31_AM.png

Защо не поискаш от някой дизайнер на мястото на "Tattoo Dreams" да ти пише името на сайта "2PacLegacy.net", мисля, че няма дя има проблеми
 
От: Конкурс за Tupac лого

Оо не, това няма как да стане. Никакво копиране на идеи. Търся уникалност и нито един елемент не трябва да има от съществуващите Тупак сайтове.

Аз не видях сайт да използва това лого, даже сайта, който е на логото
 
От: Конкурс за Tupac лого

Дайте някое такова предложение :)

Представям си го като все едно е ударен печат, който да символизира ''едно ново начало за запазване/поддържане на наследството на Тупак''
 

Горе