Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Статус
Not open for further replies.
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Дреме ми за мнението ти шнур скапан. Не искам награда и никога не съм искал. Може да съм "смотан", ама готиното е, че не ти определяш, кой е смотан. Само можеш да преглъщаш и да точиш лиги. Докато не неписа 10 пъти, че са некадърни хората, които работят за теб си мълчах. Ама накрая ми дойде в повече. И пак ти казвам, не ме интересува мнението ти. Видях те колко можеш. Вече и да дадеш на някой парите ще е от зор. По добре да не се беше опитвал с тия евтини номера. Наглец и измамник. Ето вече и линкове от тук ще са ти релевантни! Честито!

И мен ме е яд че дрънка глупости за логата. Че имаше смешни и грозни имаше, но не видях нито едно от гугъл, а в същото време видях някои супер готини. Определено заслужава наказание, защото това си е жива обида и наказание трябва да има за другите дето му подгласяха, понеже не само той каза че логата са смешни и грозни!

Ако е необходимо ще изброя хубавите лога, като процента им сред всичките е доста голям. Масово предложенията бяха стойностни.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

11133886_823060604409118_3502534207809650509_n.jpg
 
От: От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

А Ъпхеро ти мултак ли си??? Или си гадже та горския?
Госпожице, обяснете ми какво значи "мултак"? Вийй у перник сте малко ай тъй как да кажа... Ни въ разбираме, селяни сте
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Колеги не си тровете нервите за глупости, просто трябва да има ясни правила, няма ли винаги така ще става, колко дизайнери избягаха от форума, да почна ли да ги изреждам, сещам се поне за 10.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Пич тука има уникални лога, който си заслужат парите и не се прави на луд. И едно лого да имаше и то да беше само бял фон, ти си задължен да дадеш сумата която си казал в началото!

Кои са тия уникалните бе пич???????!!!! Кажи ми, предложи ми, обоснови се!!!! Айде тук съм казвай, нещо сериозно да говорим.
Даниелчо, мишленце пухкаво незнам защо и как си позволяваш да ме обиждаш псевдодизайнерче недоклатено. Как въобще имате такава наглост да говорите и да се държите с хора, които не познавате. На какво отгоре такова самочувствие, че някой ви е длъжен с нещо?
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Ах ах ах. Дайте ми права в този форум :D! Има хора които много вредят на имижа на сайта :). Уж пишете на кирилица, некви там се правят на маймуни и пишат с грешки.

MI AZ VECHE NA LATINICA SHTE PISHA :). PONE ADMINITE DA ZABELEJAT TEMATA :D
 
От: От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Госпожице, обяснете ми какво значи "мултак"? Вийй у перник сте малко ай тъй как да кажа... Ни въ разбираме, селяни сте

Мултак е до казанлъшкия селянин, Иво, който се крие под различни профили, раздава си сам репутации, пише си в темите ... с една дума шизофрения. За нас У Перник вицове и митове много, ама и доста от нещата са верни.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Както стана ясно - отново тримата ... горския, бластера и ъпхера , смешно е
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Да не са един и същи човек :lol:
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Кои са тия уникалните бе пич???????!!!! Кажи ми, предложи ми, обоснови се!!!! Айде тук съм казвай, нещо сериозно да говорим.
Даниелчо, мишленце пухкаво незнам защо и как си позволяваш да ме обиждаш псевдодизайнерче недоклатено. Как въобще имате такава наглост да говорите и да се държите с хора, които не познавате. На какво отгоре такова самочувствие, че някой ви е длъжен с нещо?

Разгледал си ми профилите викаш. Това е добре, значи вече си се накал? Няма как да познавам такива като теб защото не общувам с утрепляци. Ако искаш както съм му обяснил на Херото отгоре и на теб ще ти обясня какво е. А не те обиждам, а ти казвам истината. Относно това дали съм псевдо, или не ти казах, че не ти си човека, който ги определя тези неща. Ти си ГОРСКИ.

А иначе си длъжен да си плащаш като поръчаш нещо. Поне У Перник е така.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Кои са тия уникалните бе пич???????!!!! Кажи ми, предложи ми, обоснови се!!!! Айде тук съм казвай, нещо сериозно да говорим.
Даниелчо, мишленце пухкаво незнам защо и как си позволяваш да ме обиждаш псевдодизайнерче недоклатено. Как въобще имате такава наглост да говорите и да се държите с хора, които не познавате. На какво отгоре такова самочувствие, че някой ви е длъжен с нещо?

Ако четеше темата, щеше да видиш, кое лого съм цитирал за мой фоворит. В момента ме мързи да разлиствам за да ти кажа едно по едно. Утре ако не е заключена темата ще го направя задължително! Но аз не съм човека, който трябва да дава оценка, защото аз самия не се занимавам с изработка на лого дизайн, въпреки всички имам всички необходими познания да дам оценка. Не съм ти даниелче, защото името ми е съвсем различно! И пак ти казвам, задължен да си дадеш сумата на логото, което най - много ти харесва, без значение дали ти допада, дали го използваш, дали е от гугъл (аз такова лого не видях) и т.н. Просто дай обяви победител и дай парите на някои това е! Всичко останало е смешно!
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Как въобще имате такава наглост да говорите и да се държите с хора, които не познавате.
А бе горски, така и така ти вече ме познаваш... нали като дойда да купя дърва за баба няма да ми се сърдиш, че ти сипах? :)
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Ами най-малкото трябва да кажеш, че си запазваш правото да не избереш лого и да няма победител. Така е коректно, а това дали участниците са про или не си е чисто субективно. Ако искаш доказано про ти препоръчвам Ралев, но си приготви няколко хиляди лева.

Дори сега да обявите някаква наградка, аз ако съм в форума веднага ще ви дисквалифицирам , защото не спазвате елементарни договорки по даден проект , ако съм админ вие сте вън, така правят добрите сайтове

Да не са един и същи човек :lol:

може, историята познава всякакви метаморфози:)
 
От: От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Мултак е до казанлъшкия селянин, Иво, който се крие под различни профили, раздава си сам репутации, пише си в темите ... с една дума шизофрения. За нас У Перник вицове и митове много, ама и доста от нещата са верни.
верно в перник сте само идиоти
Ах ах ах. Дайте ми права в този форум :D! Има хора които много вредят на имижа на сайта :). Уж пишете на кирилица, некви там се правят на маймуни и пишат с грешки.

MI AZ VECHE NA LATINICA SHTE PISHA :). PONE ADMINITE DA ZABELEJAT TEMATA :D


Изчезвай - > http://searchengines.bg/
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Горски ти си изключително глупав. На първо място, сега ще падне авторитета на сайта, още преди да си го оптимизирал по какъвто и да е начин. Второ за тия смешни пари какво желаеш да получиш, а друг е въпроса, че имаше много добри попадения. Трето, с 200лв. няма да станеш богат ама как да "Ви" го обесня на вас горските.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Гониш ли ме? Ако трябва ще ви се извиня на всичките. Ходи се прегледай, момче. Това твоето не е нормално. Честно ти го казвам.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Горски, нещо ташак на гол гъз с чужди мъде взе да си правиш...
 
От: От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Разгледал си ми профилите викаш. Това е добре, значи вече си се накал? Няма как да познавам такива като теб защото не общувам с утрепляци. Ако искаш както съм му обяснил на Херото отгоре и на теб ще ти обясня какво е. А не те обиждам, а ти казвам истината. Относно това дали съм псевдо, или не ти казах, че не ти си човека, който ги определя тези неща. Ти си ГОРСКИ.
А иначе си длъжен да си плащаш като поръчаш нещо. Поне У Перник е така.

Тук вече взе да става тъпо и прекалено лично. Защо да съм се наакал като съм те видял, както казах виждам едно пухкаво мишленце. Това първо, второ мисля че трябва да ми се извиниш публично, а аз съм сигурен че ще го направиш. Защо тогава трябва да продължаваш да се излагаш в случая? Донякъде разбирам първичния ти афект от случая, вследствие засягането на комплекса ти за малоценност, но всичко си има граници. Ти и другите ти подгласници окензахте темата. Факт.
Между другото благодаря на всички за вниманието, сайта до 21:00 часа отбеляза 92% ръст в уникалните посещения откакто е пуснат. Умните хора знаят - лоша реклама няма! Но мишленцата са си мишленца и ще бъдат мишленца. Винаги влизат в капана със сиренцето...ама винаги!
И така господа офицери, администратори, модератори и мишленца. Все пак лого ми трябва и затова реших. Имам два варианта, първият е да пусна наново конкурс с награда от 1000 лева, които да депозирам при Блинки като гаранция за плащане от моя страна и с изричното условие за НЕУЧАСТИЕ на господата и мишленцата участващи в този конкурс. Конкурса ще бъде за лого и банер. Или да избера втория вариант, набелязал съм си двама човека от конкурса, които имат добрата воля за развитие на сайта и добро желание, давам им наградата и с тях си работим по грозното, тъпото и неугледно сайтче. Кво правим, а?
 
Статус
Not open for further replies.

Горе