Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Статус
Not open for further replies.
От: От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Тук вече взе да става тъпо и прекалено лично. Защо да съм се наакал като съм те видял, както казах виждам едно пухкаво мишленце. Това първо, второ мисля че трябва да ми се извиниш публично, а аз съм сигурен че ще го направиш. Защо тогава трябва да продължаваш да се излагаш в случая? Донякъде разбирам първичния ти афект от случая, вследствие засягането на комплекса ти за малоценност, но всичко си има граници. Ти и другите ти подгласници окензахте темата. Факт.
Между другото благодаря на всички за вниманието, сайта до 21:00 часа отбеляза 92% ръст в уникалните посещения откакто е пуснат. Умните хора знаят - лоша реклама няма! Но мишленцата са си мишленца и ще бъдат мишленца. Винаги влизат в капана със сиренцето...ама винаги!
И така господа офицери, администратори, модератори и мишленца. Все пак лого ми трябва и затова реших. Имам два варианта, първият е да пусна наново конкурс с награда от 1000 лева, които да депозирам при Блинки като гаранция за плащане от моя страна и с изричното условие за НЕУЧАСТИЕ на господата и мишленцата участващи в този конкурс. Конкурса ще бъде за лого и банер. Или да избера втория вариант, набелязал съм си двама човека от конкурса, които имат добрата воля за развитие на сайта и добро желание, давам им наградата и с тях си работим по грозното, тъпото и неугледно сайтче. Кво правим, а?

Хайде да видим, направи едно от двете до края на тази вечер.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Теб поне те имах за умен човек, какво нередно виждаш?
Ти наистина ли смяташ, че някой ще ти се върже втори път, пусни и за 10 бона конкурс, ако щеш.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

горкия братле предупредих те, че 200 лева за лого са много пари. Недей очаквай някакви лога, които да са по-различни от тези които струват по 50 лева.
Имам чувството, че направи тая тема за да има сеир за гледане. Има доста предложения, избери някое, иначе само си изгубил времето на хората. Удължи конкурса, а чак сега се сети, че май ще е най-добре сам да си направиш надписа.
 
От: От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Тук вече взе да става тъпо и прекалено лично. Защо да съм се наакал като съм те видял, както казах виждам едно пухкаво мишленце. Това първо, второ мисля че трябва да ми се извиниш публично, а аз съм сигурен че ще го направиш. Защо тогава трябва да продължаваш да се излагаш в случая? Донякъде разбирам първичния ти афект от случая, вследствие засягането на комплекса ти за малоценност, но всичко си има граници. Ти и другите ти подгласници окензахте темата. Факт.
Между другото благодаря на всички за вниманието, сайта до 21:00 часа отбеляза 92% ръст в уникалните посещения откакто е пуснат. Умните хора знаят - лоша реклама няма! Но мишленцата са си мишленца и ще бъдат мишленца. Винаги влизат в капана със сиренцето...ама винаги!
И така господа офицери, администратори, модератори и мишленца. Все пак лого ми трябва и затова реших. Имам два варианта, първият е да пусна наново конкурс с награда от 1000 лева, които да депозирам при Блинки като гаранция за плащане от моя страна и с изричното условие за НЕУЧАСТИЕ на господата и мишленцата участващи в този конкурс. Конкурса ще бъде за лого и банер. Или да избера втория вариант, набелязал съм си двама човека от конкурса, които имат добрата воля за развитие на сайта и добро желание, давам им наградата и с тях си работим по грозното, тъпото и неугледно сайтче. Кво правим, а?

А, бре Ивчо тия 1000 лв. знаеш ли къде моеш да си ги набиеш. Няма да ти казвам сети се сам, а мишленци ше викаш на ЪПХЕРО нали сте гаджета. Ивчо и Ивчо... И не вярвай, че няма лоша реклама. Последен съвет не харчи последните пари на ваште за това лого. Няма да ти се случат нещата просто си дребнав, а така не става.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Теб поне те имах за умен човек, какво нередно виждаш?
Не може да обиждаш по този начин, ако имаш поне малко достойнство, мишоци, некадърници и незнам си кво, пълна измекярщина!!!
И след това да размахваш пачки и да се правиш на велик, аре стига бе тука да не сме балъци всички некви утрепки!!!
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Проследил съм цялата тема и само глупости виждам, не съм дизайнер, не съм и пускал лого или вземал участие, но да правиш цигански номера, не мисля че искаш сайта ти да всява негативи от сега, защото мисля че всеки е някакъв в този сайт и по този начин си трупаш негативи и от адски много, какво очакваш да постигнеш не мога да разбера ? Правиш се на палячо като си дал оферта за 200 лева и хората са се трудили, теб не те ебе колко се трудят те а и не трябва, ама извинявай малко те го правят на риск ти да избереш 1 от всички и ти го правиш на риск защото трябва да избереш 1 от всички, така че само си патиш като продължаваш да си събираш негативите, защото си го заслужаваш, поел си риск както и те са поели своя да си загубят времето в работа на лога за теб, като да не им избереш логото а да избереш на някой друг ОК, ще го приемат, но да им плюеш труда и да не си спазиш твоята част, не ти е мястото да даваш какъвто и да е бил съвет. Знаеш ли колко им е през гъза на дизайнерите които се включиха с лога че не ти харесали, те са се постарали отделили са време и това е, ти какво имаш свободно време и си мислиш че другите са като теб и си шарят на компютъра и я стане я не, не ги ебе. Абе я малко се вземи в ръце и си оправи сивите клетки, защото се подиграваш с труда на всички които са направили нещо то хубаво или не.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Горски ти го допусна тоя цирк още от самото начало. В първоначалното ти задание (Тематиката на сайта, за който още не е разбрал е следната: платформа за публикуване на обявления за издирвани престъпници, откраднати МПС-та, безследно изчезнали лица, изгубени домашни любимци, откраднати и намерени вещи, инциденти. Въобще сериозна работа.) - по нищо не се подразбира, че няма да търсиш пряка символика с темата на сайта. На практика всички дизайнери останаха до последно озадачени какво точно разбираш под 'перфектното лого'. В началото на конкурса 'прегърна' хейтърските коментари, вместо да се включиш с насоки към дизайнерите, назовани по-късно от теб като некадърници. Нещо не ми се връзва тоя конкурс ... Аз, ако търсех и плащам за тип услуга и виждам, че нещата не отиват в правилна посока (според теб) бих се включил по-активно с коментари и насоки. Излез достойно от ситуацията, като си платиш за изгубеното време на хората, а после си пускай други 10 ако искаш.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Съжалявам за половината ми час отделено и изгубено време за направата на логото което пуснах.
Повече в конкурси в тоя форум няма да участвам. То не бяха нападки към мен и колегите то не бяха мизерии и изпълнения от селски характер.
Някой колеги споменаха, че ще подарят логото. Аз ще го изтрия. Някой хора не заслужават дори да ми гледат труда камо ли да го оценяват. Живи и здрави.
 
От: От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

сайта до 21:00 часа отбеляза 92% ръст в уникалните посещения откакто е пуснат.

Хъм. Да се радваш на посещения "от 0 до 30 сек" ми е странно.
Инак уникалните са хубаво нещо. Особено тези над 5 минути.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Не съм влизал от много време във форума и попаднах на тази тема. Изчетох всичките мнения до момента и макар да не съм участник в конкурса мисля, че повече хора трябва да изразят мнението си в случая. Определено има 1-2 предложения, които при малки промени след насоки от възложителя заслужават наградата. Фактът, че заданието е лаконично описано не означава, че авторът на темата може да си позволи да не определи победител, при условие, че това не е изрично упоменато в началото.

Все пак трябва да се плати или на един участник, или наградата да бъде разделена и предоставена на най-добрите. И нека двете страни (поръчител и дизайнери) да се поучат от този конкурс занапред.
 
От: От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Не съм влизал от много време във форума и попаднах на тази тема. Изчетох всичките мнения до момента и макар да не съм участник в конкурса мисля, че повече хора трябва да изразят мнението си в случая. Определено има 1-2 предложения, които при малки промени след насоки от възложителя заслужават наградата. Фактът, че заданието е лаконично описано не означава, че авторът на темата може да си позволи да не определи победител, при условие, че това не е изрично упоменато в началото.

Все пак трябва да се плати или на един участник, или наградата да бъде разделена и предоставена на най-добрите. И нека двете страни (поръчител и дизайнери) да се поучат от този конкурс занапред.

Повтарям за стотен път нито едно от тях не си заслужава парите. Тоя последния юнак се дзверил половин час в компа и ми изкарал някакво подобие на масонската ложа с окото отгоре и претендира за хонорар от 100 евракис...алоууууу кукуруку!!! Дайте едно бе мухльовци, дайте ЕДНО !!!!!! Не да ме оцветявате и да ми викате циганин, защото вие приличате на цигани с просията си. Кажете ЕДНО предложение - uno, one ! Айде мишлета излезте от дупките си и застанете с името си и авторитета зад избора си, айде чакам ви.
 
От: От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Повтарям за стотен път нито едно от тях не си заслужава парите. Тоя последния юнак се дзверил половин час в компа и ми изкарал някакво подобие на масонската ложа с окото отгоре и претендира за хонорар от 100 евракис...алоууууу кукуруку!!! Дайте едно бе мухльовци, дайте ЕДНО !!!!!! Не да ме оцветявате и да ми викате циганин, защото вие приличате на цигани с просията си. Кажете ЕДНО предложение - uno, one ! Айде мишлета излезте от дупките си и застанете с името си и авторитета зад избора си, айде чакам ви.

Май си се накъркал вече. Никой не ти е виновен, че нямаш вкус. Хората ти казаха, че има добри. Не говоря за моите нека те са тъпи, ама ти и не моеш да ги купиш. Освен това, ако мислеше за купуваш щеше да дадеш някакви насоки преди да кажеш - "Бъзикам се бе нема награда." Ай легай си и утре да се извиниш на колегите (на мен не е нужно нали ти сипах вече) , че достатъчно се изложи. Всички разбрахме, че сме смотаняци и балъци и незнамсикви и сме ти направили безплатна реклама.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Щом не е уточнено в началото, че може да не бъде избрано лого, трябва да се плати за някое. По този начин се заблуждават участниците, които са сигурни, че ще има победител. На мен много предложения ми харесаха, а сайта не е нищо особено и много от логотата го превъзхождат в пъти.
 
От: От: От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Май си се накъркал вече. Никой не ти е виновен, че нямаш вкус. Хората ти казаха, че има добри. Не говоря за моите нека те са тъпи, ама ти и не моеш да ги купиш. Освен това, ако мислеше за купуваш щеше да дадеш някакви насоки преди да кажеш - "Бъзикам се бе нема награда." Ай легай си и утре да се извиниш на колегите (на мен не е нужно нали ти сипах вече) , че достатъчно се изложи. Всички разбрахме, че сме смотаняци и балъци и незнамсикви и сме ти направили безплатна реклама.

Шшшшшшшшшшт, тихо. Ти си мисли, че говориш с Ивчо. Като се видим една риза ще ти подаря, нали на кръстниците такива подаръци се правели. И ти като баш бакана и тариката, който всички последваха в простотията си бъди така добър да си дадеш предложението. Казваш да платя, слушам те.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Аз също не взех участие в този конкурс./просто за мен темата на конкурса беше много трудна/ Но нека и аз каза моето мнение, че и без това доста се разводни. Имаше хубави лога, даже бих казал, че на Зенит и Стойнеф бяха доста прилични. Видях също така , че се бърка " логото е просто едно кръгче и се прави за 10 мин". Да на пръв поглед изглежда така, но не винаги нещата трябва да са много сложни. Има много лога, които на пръв поглед изглеждат прости/Адидас найк и т.н/.Даже си има и такъв стил.

Честно казано имам въпрос към горския и той е- Какво ще ше да стане, ако беше наел фирма да ти направи логото? Повечето пъти ще си платиш и ще получиш лого, дали го харесваш, дали не няма значение.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Е в Дружба никой не знае какво е баш бакана (на квартира ли си там?). Чакам си ризата, нали съм се обявил има и адрес и телефон, ако питаш за мен ще те упътят даже - ЗАПОВЯДАЙТЕ всички ивчовци...

плати на Saphire например. След малко ще прегледам и другите и ще ти кажа още кои струват повече от 200 лв.
 
Последно редактирано:
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Има нещо сбъркано в теб, ако ще се защитиш намери нещо с което да ни накараш да ти повярваме, че ти си правият ?
Какво значи нито едно лого не си заслужава, ти поемаш риск да пускаш конкурс, с твоите правила коио си задал си поел риск, тоя риск си го поеми. ТИ какво на теб ти е лесно да кажеш ми няма давам, а от тук нататък коректност ли да очакваш ? Кажи каква е твоата идея за цялата бакия която се случи, не даваш тия пари и толкоз, мен ми е през кура разбери, ама се дразня на ей такива като теб, като не им е изгодно и си фащат партакешите, ако беше малко по сериозен, дори и да не ти допада нито едно щеше да си изплатиш обещаното на който и да било .
 
Статус
Not open for further replies.

Горе