Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Статус
Not open for further replies.
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

или има избран и как така ви стават нещата, не знам , затова питам?
 
Последно редактирано:
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Ама Вие изобщо не следите темата. Днес е последният ден.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

И последното ми предложение:

8025885G.png
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Днес приключва, защото беше удължен, а победител, ако има такъв може да бъде обявен и в понеделник, все пак трябва да има време за размисъл.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

bwy1428085864h.jpg
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

pla4%2Bfinal.jpg
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Значи, който творил - творил. До днес беше. Сядам сега да ги разгледам хуууубаво, после ще се допитам до уважаемото жури и избираме. Ако искате можем да спретнем тук едно гласуване от всички да си кажете мнението. Много се радвам, че хората участвали тук взеха насериозно задачата. Трябва да измисля някакви поощрителни награди то се е видяло.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

logo.jpg


Ей отървах крайния срок за малко. Не ми стиган времето да го направя докрай ...
Идеята - маркер - мерник - търсене - полицейска лампа..
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Здръвейте почитатели, на искуството на дизайна, ина бахура и вие оважаеми десайнери добрутро!
Видех ного зор като журе да отсея сламата от плявата и затуй тържествено си подавам оставката
Но имам умно ришение на процедурата за избор на лого, нека си дигнат раката десагинерите дету смятат чи заслужават наградата
Спорид мнекомпитентносттта ми само Стойнеф, Байморе и Петя минават едрото сито
Да се гласува! да живей димокрацията, и бахура
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Забраях да кажа чи Гладинаров заслужава отешителна награда,,, пичели една моя картина на морски фар с флумастери, дето съм я оценил ебей за 200 доларес
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Аз не участвах в този конкурс, защото авторът на конкурса спомена, че имал някои дизайнери в предвид и те си знаели кои са. Ако има някои дизайнери в предвид и те се знаят предварително, за какво да се участва? Тоест говореше на точно определени хора, а не на всички общо. Та това е от мен. Иначе имах на идея око, което вижда и търси като символ, но не точно око, а символизираща око концепция. Тук не беше спомената каква концепция се желая по темата, а каква не се желае. На мен лично първото ми помага, точно изразена концепция за лого, поне с думи. Ако човек не знае какво иска, то тогава трудно ще го намери, почти няма шанс.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Аз не участвах в този конкурс, защото авторът на конкурса спомена, че имал някои дизайнери в предвид и те си знаели кои са. Ако има някои дизайнери в предвид и те се знаят предварително, за какво да се участва? Тоест говореше на точно определени хора, а не на всички общо. Та това е от мен. Иначе имах на идея око, което вижда и търси като символ, но не точно око, а символизираща око концепция. Тук не беше спомената каква концепция се желая по темата, а каква не се желае. На мен лично първото ми помага, точно изразена концепция за лого, поне с думи. Ако човек не знае какво иска, то тогава трудно ще го намери, почти няма шанс.

Стига ве моме, шо ке се правиш на ощипана
Ако си даровита можеше са покажеш на мегданя
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Най ми харесват на мене номер 170(petya77), 192(zanith) и 207(telecaster_59).
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Журито не започна та рекох да съм пръв :)
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Ако нямати интирес за димократично гласувание кажети шото сега ши доди Горския и пак трява съм журе
Калинката dcveta и тя можи дасе покаже на мегдана, можи и мис да стани,,, я незнаю
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Аз като член на журето съм за закриване на конкурса без излъчване на победител.
 
Re: От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Много добре. Даваш начало на димокретичния извор
170(petya77 -
gif_predpr.png

192(zanith) -
Outdoor_Mockup_Template_03.jpg

207(telecaster_59) -
izdirva07_zpsgaiv7pez.jpg

Това е доста странно. Защо IZD е отделено? Какво се крие зад това? Ако може дизайнера да сподели, че ми е интересно.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Свалям предложението си.
 
Последно редактирано:
Статус
Not open for further replies.

Горе