Консултативен съвет за национална сигурност

От: Консултативен съвет за национална сигурност

Третия линк е официалното съобщение на община Царево по случая ,а четвъртото -потнърждение ,че и ДАНС накрая почва да се събужда ,но нищо дано вие да сте прави и аз да сепаля излишно ...ама надали
Иначе за Сарафово и двама бяха достатъчни...
 
От: Консултативен съвет за национална сигурност

по-скоро трябва да се забрани на нови потребители да пишат

@bullet и @livermaina са ми много подозрителни
особено първия - той е открит червен боклук
 
От: Консултативен съвет за национална сигурност

по-скоро трябва да се забрани на нови потребители да пишат

@bullet и @livermaina са ми много подозрителни
особено първия - той е открит червен боклук

Я па тоя ...вие сте се сдухали тотално ,бе...
 
От: Консултативен съвет за национална сигурност

по-скоро трябва да се забрани на нови потребители да пишат

@bullet и @livermaina са ми много подозрителни
особено първия - той е открит червен боклук
Мисля, че не гледаш в правилната посока (е, за bullet е очевидно). Има много по-добре прикрити поръчкови драскачи, които при при първа възможност пускат политпросвета текстове официално спуснати от партията (обикновено са камара невярни или с подвеждащи данни статистики). Такива индивиди старателно пълнят теми с боклук само и само да пратят по-назад неудобно за партията мнение. Поогледай се по-внимателно и ще откриеш много по-хитри платени драскачи.
 
От: Консултативен съвет за национална сигурност

Unwise, на никого извън постоянната аудитория от 10-15 човека, които пишем в този раздел, нито му пука какви мнения се публикуват тук, нито изобщо ги чете. Няма никакво значение какво се пише в политическите теми и дали някой хвали или плюе партиите тук. Смешно и наивно е да се придава каквато и да е важност на писанията на този или онзи. Ако на някой наистина му пукаше за тези неща щеше да има мнения на по-голям брой различни потребители, а не да си пишем все едни и същи хора сто години. Толкова за налудничавата теория, че някой плащал да се пишат мнения в политическата секция на Предприемач.
 
От: Консултативен съвет за национална сигурност

Unwise, на никого извън постоянната аудитория от 10-15 човека, които пишем в този раздел, нито му пука какви мнения се публикуват тук, нито изобщо ги чете. Няма никакво значение какво се пише в политическите теми и дали някой хвали или плюе партиите тук. Смешно и наивно е да се придава каквато и да е важност на писанията на този или онзи. Ако на някой наистина му пукаше за тези неща щеше да има мнения на по-голям брой различни потребители, а не да си пишем все едни и същи хора сто години. Толкова за налудничавата теория, че някой плащал да се пишат мнения в политическата секция на Предприемач.
И на мен ми беше трудно да си го представя, но има няколко човека тук, които отговарят на психо профила (т.е. с поведението си) на платен драскач.
 
От: Консултативен съвет за национална сигурност

Обвинения, без доказателства е меко казано мноо тоталитарно, бе г'осин европеец
:lol::lol::lol:
 
От: Консултативен съвет за национална сигурност

Обвинения, без доказателства е меко казано мноо тоталитарно, бе г'осин европеец
:lol::lol::lol:
Явно някои не са запознати с основни правни принципи, а говорят за обвинения и доказателства. За да се говори за обвинения те трябва да са насочени към конкретен обвиняем или обвиняеми. Докато обвиняеми не са посочени можем да говорим само за подозрения.
 
От: Консултативен съвет за национална сигурност

Еми, дето казваш, че е очевидно bullet да е платен драскач, аз пък питам за доказателства или ще действаме тоталитарно
Не може ли човек да изрази някакво собствено мнение в свободен форум, като този на Предприемач?
И ако някой не е съгласен, не е ли по-разумно да отговори, като си защити собствената теза
Пък м/у другото, аз съм съгласен с първия пост, кво ши кажеш, платен драскач ли съм:-o
Като почнете да се правите на некви корифей в свободните форумни изяви и на разследващи полит журналисти,
дето не им по вкуса другия, и направо ставате за платени комсомолски деятели и борци за европейска правда
:lol:
 
От: Консултативен съвет за национална сигурност

Конкретно за него достатъчно доказателства се представиха. На първо място е това, че се е регистрирал със специална цел да пише в раздел Политика и ако прегледаш хронологията на мненията му, са все заядливи мнения по адрес на ББ, Цвъ-Цвъ и ГЕРБ без някакви сериозни аргументи към всяко от тях. И аз не харесвам ББ, но когато плюя някого го правя за нещо конкретно, а не просто за да се намирам на работа (при някои явно е в буквален смисъл това "на работа").
Този явно е по-начинаещ в онлайн пропагандата, защото не прави минмални усилия да си създаде обикновен човешки облик чрез писане в неполитически теми (т.е. такива дето не са свързани с основната му цел).
 
От: Консултативен съвет за национална сигурност

Нищо от това, което си писал няма значение, ако той изразява собствена позиция
Нали за това трябва да има форуми, или си на друго мнение
Както и да е, уважавам всяко мнение, само да не е срещу свободата на изразяване и отстояване на собствена позиция
Разбрахме ли се?!? :rolleyes:
 
От: Консултативен съвет за национална сигурност

Нищо от това, което си писал няма значение, ако той изразява собствена позиция
Нали за това трябва да има форуми, или си на друго мнение
Както и да е, уважавам всяко мнение, само да не е срещу свободата на изразяване и отстояване на собствена позиция
Разбрахме ли се?!? :rolleyes:
Когато човек изразява мнение, трябва да има мнение. Когато изразява позиция, трябва да има позиция. В написаното човек трябва да вложи, това което мисли и с някакви дори идиотски аргументи трябва да обясни защо мисли така. Въпреки, че не съм съгласен с много от мненията ти, ти все някак ги мотивираш, а аз често мотивирам контра на твоите мнения. Така се заражда някакъв спор. Ако няма изложени идея, мнение и позиция, няма какво да се обсъжда и няма за какво да се спори.
Ти като голям тълковател на свободата на словото на база досегашните му изказвания във форума можеш ли да ми разясниш какво точно му е мнението и каква му е позицията?
 
От: Консултативен съвет за национална сигурност

Аз не съм тълкувател, нито повелител на Словото
Нещо си се объркал, но ти е простено, предвид твойта склонност да се въплътяваш в европейски сънища,
които за тебе са некви въжделенни блянове, но аз ги разтълкувам като български кошмари.
Треба се лекуваш пич, щото много си протеворечиш, т.е. нямаш вътрешна хармония :mrgreen:
 
От: От: Консултативен съвет за национална сигурност

Аз не съм тълкувател, нито повелител на Словото
Нещо си се объркал, но ти е простено, предвид твойта склонност да се въплътяваш в европейски сънища,
които за тебе са некви въжделенни блянове, но аз ги разтълкувам като български кошмари.
Треба се лекуваш пич, щото много си протеворечиш, т.е. нямаш вътрешна хармония :mrgreen:
Това с тълкувателя беше леко заяждане от моя страна. Не разбрах от 'де реши, че сънувам европейски сънища. Аз в Европа (освен в България) не съм ходил, а и нямам намерение да се задвижвам натам. Как да сънувам нещо дето не ми е присърце?
 
От: Консултативен съвет за национална сигурност

Изразявам собствено мнение,мразя ТИКВАТА безплатно.
Тези 4-5 човека които така яростно го защитават по изглеждат да са платени.
За да искаш пак мутрата да се върне,трябва да си адски прост или да имаш някаква лична изгода от това.
Най вероятно е второто,или те, или техни близки са се възползвали от "управлението" на Буда и са се облагодетелствали по някакъв начин и затова толкова силно искат да се върне пак.
Мнозинството от хората помнят това пагубно за България "управление" на ГЕРП,въпреки неспиращата и до днес медиина пропаганда.
Тиквата е удобен за олигархичните кръгове.
 
От: Консултативен съвет за национална сигурност

bullet, ако те отпишем от заподозрените платени драскачи, май, ще трябва да те впишем в списъка с болните от Бойкофобия по подобие на Big Sha. Не всичко в България е свързано с Бойко. Няма нужда когато коментираме каквото и да е да добавяме и това колко не симпатизираме на Бойко. Като не е по темата няма нужда да се занимаваме с неговата особа, защото не си го заслужил.
 

Горе