Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

От: Re: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Баш пък тая Десислава Атанасова да ми говори, направо ще падна от стола....
Андреева ли да говори ? Дето деца умират за това , че е проста като дърво ? Знаеш ли колко законодателни промени са направени за една година по времето на Андреева ? 0 ... но пъх успя да отиде на почивка жената.
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Защо постоянно настъпваме мотиката
http://www.dnevnik.bg/analizi/2014/07/11/2342007_zashto_postoianno_nastupvame_motikata/?ref=rss

ПЪРВО, защо и трите банкови катастрофи (Луканов, Виденов, Орешарски) се случват при управлението на една и съща партия?
 
От: Re: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

http://ureport.bg/22294/2014/07/11/ikonomika/krazhbata-na-desetiletieto/
Първо, кои конкретни кредити (всички, до последната стотинка), на каква стойност и към кои лица се смятат за лоши и защо са квалифицирани по този начин (не се обслужват, няма достатъчно информация поради липса на кредитно досие, друго)? Обезпечени ли са тези кредити и в каква степен обезпеченията позволяват събирането им?

Втора, кои са действителните собственици на кредитополучателите? Включени ли са в пула с лоши кредити посочените от ръководството на КТМ просрочени кредити за милиони към фирми, чийто действителен собственик е Делян Пеевски?

Трето, как планът на БНБ гарантира, че въпросните лоши кредити (които няма да преминат към Креди Агрикол АД) ще бъдат активно събирани, обезпеченията по тях – осребрени, а средствата за капитализирането на Креди Агрикол АД – върнати?

Аз вече платих през 1998 г. Съжалявам, няма да плащам повече.

Народа плаща! Но кой какво е очаквал , като доказани крадци ни управляват ? Съсела си би камшика и гледа през усмивка от Брюксел.
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Ще си говорим, с кой управляваха между другото предния мандат?
Герб няма да управлява с ДПС. Важното е че тия сринаха страната за 1 година. Новия заем е удар по всеки човек в тая страна. Всеки ще плаща за далаверите на Василев и свиня Пеевска. Но никой не поема отговорност. Ореха писа 6ца на кабинета. Дано след няколко месеца гласуваме , че пак ще ни управляват тия крадци дошли с гласове на цигани , турци и пенсионери (и няколко като теб заблудени)
 
От: Re: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Айде главната касиерка първа го отнесе :D

"Главната касиерка на КТБ е първата обвинена за присвоените 205 млн. лева
Орлин Русев е задържан, защото разпоредил, а Маргарита Петрова извадила милионите в чували и ги предала на трети лица, съобщиха от прокуратурата"

направо да настръхнеш колко прости хора имало, трябваше да вазират за южна африка отдавна, а те даже не са разбрали, че са съучастници в престъпление...
 
От: Re: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

направо да настръхнеш колко прости хора имало, трябваше да вазират за южна африка отдавна, а те даже не са разбрали, че са съучастници в престъпление...

шефа бяга с 200 милиона, а нея я е било страх да не уволнят :D
 
От: Re: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

шефа бяга с 200 милиона, а нея я е било страх да не уволнят :D

Каквито са ни служителите, такива са им избирателите... :|
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

ЦВ пратил отворено писмо до медиите,да видим какво ще каже.Кашата е пълна,а прите ги няма....
 
От: Re: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

направо да настръхнеш колко прости хора имало, трябваше да вазират за южна африка отдавна, а те даже не са разбрали, че са съучастници в престъпление...

Аз като писах за малоумната прокуратура не бе случайно.
Някой пич има 200 милки в банка и си ги иска кеш банката е длъжна му ги даде!
 
От: Re: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Па таз кво направи? 4 министъра сменихте за един мандат? Така е умират, при вас се палеха сами....
Андреева ли да говори ? Дето деца умират за това , че е проста като дърво ? Знаеш ли колко законодателни промени са направени за една година по времето на Андреева ? 0 ... но пъх успя да отиде на почивка жената.
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Ще си говорим, с кой управляваха между другото предния мандат?

Стига приказва глупости. Герб управялваха сами предния мандат. http://bg.wikipedia.org/wiki/Правителства_на_България

БСП и ДПС окрадоха народа за пореден път с тая измама с банката , ти за Бойко ми говориш. Стегни се малко.
 
От: Re: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Интересното е кой ги е нагушил тез двамката толкова?
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Мисля знаеш колко струва една статия? Пък мисля знаеш, че в уикито се поства без проблем? Няма какво да се стягам аз съм стегнат от много време (изключаем някои подробности).
Стига приказва глупости. Герб управялваха сами предния мандат. http://bg.wikipedia.org/wiki/Правителства_на_България

БСП и ДПС окрадоха народа за пореден път с тая измама с банката , ти за Бойко ми говориш. Стегни се малко.
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Погледнете :
17.06.2014 15:38 БНБ: КТБ е с висока ликвидност и функционира нормално
Централната банка призова за отговорно публично говорене и въздържане от непремерени внушения относно банковата система. По повод на публикации и предположения в медиите относно Корпоративна търговска банка Българската народна банка заявява, че внимателно и отблизо следи развитието на целия банков сектор, включително и на споменатата банка, се казва в прессъобщение на народната банка.

БНБ разполага с подробни актуални данни за цялата банкова система. На базата на тази информация БНБ категорично потвърждава, че банковата система, включително и КТБ, е с висока ликвидност и капиталова адекватност и функционира нормално, посочват от надзорния орган.
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Уважаеми дами и господа,
Скъпи колеги,

От няколко месеца насам срещу мен е предприета масирана, целенасочена и изключително манипулативна кампания, която се пренесе и върху всичко, което се свързва с моето име. Основната цел на безпрецедентния натиск от медии, дирижирани от определени кръгове, е Корпоративна търговска банка АД. Връх на кампанията е днешната пресконференция на БНБ, която само доказва конспиративния сценарий за разбиване на доверието в банката и продажбата на безценица на финансираните чрез нея активи.

Изсмуканите от пръстите числа за огромни загуби на банката се разпространяват отдавна от лакеите на тези, които пожелаха да я унищожат. Не е ли странно, че единствените доводи, приведени от господин гуверньора, са липсата на досиета за оценката? Нима някой си мисли, че това е било възможно? Естествено е, че досиетата са в следствените органи.

Чия заповед изпълнявате Вие, господин гуверньор? Не е ли странно, че Вие не защитихте Вашия подуправител, когато беше обвинен, преди да бъдат събрани каквито и да било доказателства? Така ли защитавате независимостта на една от най-старите институции на демократичното общество в България?

Защо не допуснахте акционерите да намерят работещо бизнес решение за КТБ АД? Защо подминахте с лекота техните писмени и устни волеизявления? Смятате ли, господин гуверньор, че може да се държите по такъв арогантен начин с представители на държавен фонд на независима държава? Или може би обслужихте интересите на определен кръг от хора, заинтересовани от това да не изплатят своите задължения към банката? Или пък интересите на хора да овладеят на силно занижени цени основната част от активите, финансирани от КТБ АД.

Господин гуверньор,
Вие ме обвинихте, че съм изнесъл в брой огромна сума пари в деня преди поставянето на банката под особен надзор! Не стана ясно как и по какъв начин тези пари са взети и предадени ми, при положение че от 10.06.2014 г. аз не съм бил в България. Тъй като на всички стана ясно, че този сценарий е режисиран от определен кръг хора, рекетиращи мен и КТБ АД в продължение на години, държа да информирам обществеността, че съм дал нотариално заверени показания пред съдии от страни членки на Европейския съюз.

Размахването на недоказани и скалъпени обвинения, с помощта на смазани от страх и насилие хора, не е повод за самодоволство!

Уважаеми Клиенти на Корпоративна банка,
С тези специални редове се обръщам към Вас, за да Ви благодаря за доверието и да Ви уверя, че няма да позволя цената на разчистването на сметките с мен да бъде платена от Вас. Убеден съм, че скоро Вашите интереси ще бъдат защитени адекватно.
Що се отнася до институциите, които съдействаха и бездействаха, за да се случи всичко това – с тях ще си говорим в съда.

С уважение,
Цветан Василев
 
От: Re: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Клиентите ни са скъпи - наистина ще са скъпи, като ние платим масрафа!
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

http://www.vesti.bg/temi-v-razvitie...rd.-lv.-shte-struva-na-dyrzhavata-ktb-6017056
Между 1,5 и 2 млрд. лв. ще струва на държавата случаят с КТБ
655-402-petyr-chobanov.jpg


Вижте този поглед. Това същество води България към нови висоти на мизерията.
 
От: Re: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Клиентите ни са скъпи - наистина ще са скъпи, като ние платим масрафа!

Да,очаквам скоро да приемат закон за финансова децимация политическите ни уроди!
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Докато ние си спорим и се караме всички горе си делят големия пай.... Ей това е живата истина :beer:
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

из коментарите в нета:

Нещо не се връзват нещата, КТБ е минала през одити преди няколко месеца и не са открита кредити към свързани лица, сега информацията била изтрита, но бива оповестена. Два дни преди поискания специален надзор БНБ обяви че КТБ е стабилна нормална банка, сега говорят точно обратното. Второ, теглене на 200 милиона в брой е идиотия, това цели единствено предизвикване на скандал и отклоняване на вниманието. Трето Василев губи банката си, което бе и целта на Пеевски. Четвърто всички ще платим сметката, защото Креди Агрикол се национализира с нашите пари.
Цялата история смърди от начало до край.
Много лошо предчуствие имам.

ЩО НЕ СКАЧАТЕ БЕ?
 

Горе