Коя е ЧСИ - Частен Съдебен Изпълнител

Нас няма какво да ни убеждаваш - щом си сигурен, че си прав - наемай си адвокат и си ги съди. Ако спечелиш, може да претендираш и за адвокатския хонорар вероятно. Всичко останало са празни приказки.
Да така е, много отдавна трябваше да направя една група по тези въпроси. То бива, ама... ок да кажем, че човек с примири с тарифата на ЧСИ. Нещо от сорта на 150 лв, да кажем, че е нормално.
Да ти кажа, 100 пъти съжалявам, че не си взехме адвокат.
Основната работа е да вземат парите. Схемите им не са от вчера.
Така или иначе аз съм пратил вече някои официални писма, и трябва да се даде гласност на тази практика.
 
Ти в какъв филм си се цъкнал, не е истина. Само за протокола, какъв телефон ползваш, че си записал гласовия поток и на отсрещната страна?!?
Всеки нормален андроид има опция за записване на разговора (и двете страни).
Старата ми Нокиа с симбиан имаше приложение да го прави...
 
Ако си го пратил до КЗК, ще има да чакаш отговор... като ти гледам писанията какъв въздух под налягане са, очаквам и писмата да са измислица.
 
Ако си го пратил до КЗК, ще има да чакаш отговор... като ти гледам писанията какъв въздух под налягане са, очаквам и писмата да са измислица.
На тях не разчитам, макар че наскоро им махнаха шефа и може и да се поразбързат. Засега са пратени няколко, но са поготвени още няколко.
 
Те изобщо нямат отношение към казуси от такъв тип.... иди някъде на правна консултация, че правиш тотални глупости, ако изобщо правиш нещо. И да си спокоен, в Сливен и региона няма кой да се навие да похарчи 0,60 лв за патрон
 
Ти в какъв филм си се цъкнал, не е истина. Само за протокола, какъв телефон ползваш, че си записал гласовия поток и на отсрещната страна?!?
И аз научих наскоро, че вече не стават тия работи, един познат ми каза. Аз съм записвал преди време съвсем успешно със samsung s5 мисля, че беше с едно приложение безплатно. Предполагам още става с него, седи там някъде из шкафовете. С новите телефони и тези дето се ъпдейтват предполагам е изключена тая опция заради gdpr или нещо от сорта.
 
И аз научих наскоро, че вече не стават тия работи, един познат ми каза. Аз съм записвал преди време съвсем успешно със samsung s5 мисля, че беше с едно приложение безплатно. Предполагам още става с него, седи там някъде из шкафовете. С новите телефони и тези дето се ъпдейтват предполагам е изключена тая опция заради gdpr или нещо от сорта.
Пробвах с каквото имам налично в момента (S21 ultra, Pixel 5/6) и на всичките си имаше вграден запис на разговори.


 
Странно, еми не знам казаха ми, че не става на мен. И аз се учудих, но не съм пробвал да записвам нищо от поне 6-7 години.
 
Те изобщо нямат отношение към казуси от такъв тип.... иди някъде на правна консултация, че правиш тотални глупости, ако изобщо правиш нещо. И да си спокоен, в Сливен и региона няма кой да се навие да похарчи 0,60 лв за патрон
Потроших си нервите, не разбираш ли. Развали ми се здравето от тези истории. Буквално минавам през нервна криза и депресивен епизод. То ако беше резонно и направено точно, нямаше какво да кажа. Ще ми е далеч по-добре да го оставя това зад гърба си. Това е и нахалство. Още повече е - подигравка и направо си е беззаконие.
Далеч не всички фирми за такива, но повече са такива.

Блинки ако може да и изтрие името, няма смисъл да седи тук, вече са пратени по някои места.
 
Потроших си нервите, не разбираш ли. Развали ми се здравето от тези истории. Буквално минавам през нервна криза. То ако беше резонно и направено точно, нямаше какво да кажа. Ще ми е далеч по-добре да го оставя това зад гърба си. Това е и нахалство. Още повече е - подигравка и направо си е беззаконие.
Далеч не всички фирми за такива, но повече са такива.

Блинки ако може да и изтрие името, няма смисъл да седи тук, вече са пратени по някои места.
Един съвет - отиди при някой адвокат и си плати консултация или ако имаш познат го попитай него. Не са ти ясни нещата и не знаеш кое къде да пращаш. После ще има нищо не работи в тая държава и т.н. Може да си мислиш, че знаеш нещо и къде да си търсиш правата, обаче си в заблуда. Като се консултираш със специалист, ако имаш късмет да попаднеш на читав, ще разбереш изобщо има ли смисъл да се занимаваш и какво трябва да се направи. Ако обаче попаднеш на измамник от цялата работа ще се вътриш още пари, просто да си знаеш...
 
Един съвет - отиди при някой адвокат и си плати консултация или ако имаш познат го попитай него. Не са ти ясни нещата и не знаеш кое къде да пращаш. После ще има нищо не работи в тая държава и т.н. Може да си мислиш, че знаеш нещо и къде да си търсиш правата, обаче си в заблуда. Като се консултираш със специалист, ако имаш късмет да попаднеш на читав, ще разбереш изобщо има ли смисъл да се занимаваш и какво трябва да се направи. Ако обаче попаднеш на измамник от цялата работа ще се вътриш още пари, просто да си знаеш...
Аз съм разпратил И към някои адвокати и към някои обществени фигури, които понякога се занимават с подобни положения. Моят случай е един от хилядите подобни.
 
Какво става с това ЧСИ Гергана Грозева, блокира ти сметките ли, тя какво е направила всъщност? Или да разбирам: теглил си бърз кредит и не си го върнал и са те погнали тигрите? Това ли е?
 
Убиха ли го Дефа вече?
 
Темата е вече индексирана в първа страница. Ако на модераторите това им пречи, премахнете я. Като цяло не видях съпорт в мненията на други хора по тази конкретна тема. Не искам да преча на бизнесмените тук. Конфронтирал съм се словестно с някои хора през последните месеци, и основната причина е тази. Искаме законност, но само на думи. Дори, ще ви помоля да премахнете топика.
Наистина преживявам нервна криза и депресивен период. Не съм съгласен системата да се отнася така към човека. Трябва да има някакъв баланс.
 
Баннете го вече че от месеци само спами форумите по цял ден и живее на кредит, че се и депресира на всичкото отгоре...

100% неоправдан въглероден отпечатък.
 
Като цяло не видях съпорт в мненията на други хора по тази конкретна тема.
Аз пък видях, но видях и друго: ти не търсиш съпорт, а поле за изява. Очевидно е, че целта на темата е да се окайваш, защото не взе под внимание нито една конструктивна насока, която ти беше представена.

Съжалявам, че си в толкова кофти ситуация, но ти реално не правиш нищо с тази тема, освен да се жалваш.

Пожелавам успешно (за теб) развитие на нещата. Друго не мога да направя. Никой не може...
 
Можем ли поне да научим стойността на щетата нанесена от това лошо ЧСИ? За какви суми става въпрос?
 
Как да я кръстя темата? Нещо за ЧСИ, ще махна името и аз не съм ок да и седи. ;)
Става
 

Горе