Коя поща използвате?

Каква поща използвате?


  • Общо гласове
    226
От: Коя поща използвате?

Собствен домейн какво означава?
Защото за мен собствен домейн не изключва gmail, abv (за yahoo вече не знам дали предлагат такава услуга) като опция за уеб клиент.
 
Re: От: Коя поща използвате?

Собствен домейн какво означава?
Защото за мен собствен домейн не изключва gmail, abv (за yahoo вече не знам дали предлагат такава услуга) като опция за уеб клиент.

Мисля, че предлагат. Но си е супер gmail да си ги лапа всичките. От домейн мейлите. Аз лично не харесвам бг пощите. Влизам през 2-3 месеца само да дела всичко. Много са им зле защитите, да не говорим за, че чат шат си блокват някакви си произволни, уж непознати за тях IP-та и ей такива глупости. Благодарение на abv махнахме верификационния линк при регистрация във форума още преди години. :) Щото са много яки. :)
 
От: Коя поща използвате?

outlook.com

След като се регистрирах ми трябваха само няколко дни, за да спра употребата на всички останали варианти (изключвайки бизнес мейлите, разбира се).
 
От: Коя поща използвате?

За поща на собствени домейни отскоро използвам Zoho и мисля, че по-добра безплатна услуга няма към момента. Малко е зор да се конфигурира всичко, но веднъж подкараш ли я вече няма никакви проблеми.
 
От: Коя поща използвате?

Ползвам yahoo.com и mail.ru за работа и за по-важните неща.

И abv.bg за регистрации из разни сайтове и места, откъдето очаквам да получавам СПАМ.
 
От: Коя поща използвате?

I use chat putt hotmail. But basically 2 - gmail & yahoo

317H98n.jpg
 
От: Коя поща използвате?

pismo.bg :D
 
От: Re: От: Коя поща използвате?

Ето това не го очаквах. :) abv.bg пред gmail.com. :)
Вдигна тема на 5 години, но Гугъл злоупотребяват мега нагло. Ако не им дадеш телефона си ти заключват пощата от чужбина. И то го разбираш в последствие, баш когато най ти трябва. Ако си направиш резервация за самолет - направо цъфваш на първа страница в търсачката им. Който не го дразни са ОК, за мен са неприемливи.
https://www.predpriemach.com/showthread.php?t=62606
В темата първоначално се подразбира, че аз спамя. Не, заключиха ми поща, нарочена за спамене, не съм спамър.
 
От: От: Re: От: Коя поща използвате?

В темата първоначално се подразбира, че аз спамя. Не, заключиха ми поща, нарочена за спамене, не съм спамър.
ха ха ха - аз пък не съм педал :)
 
От: Коя поща използвате?

аз съм плешив - пак нямаш късмет
Мляко, месо...
Плешива овца по наший край се казва дръгнива. Нещо като крастава.
 
От: Коя поща използвате?

предпочитам собствен сървър. За да си го настроя като по учебник и да нямам досадни проблеми, предизвикани от 3rd party
 
От: Коя поща използвате?

аз използвах различни пощи, докато не ги забраниха в работа:)
затова си създаваш на собствен домейн и си ти. все пак.. идеята е една и съща - да ти върши работа - пращане/получаване на писма.
 

Горе