Коя поща използвате?

Каква поща използвате?


  • Общо гласове
    226
От: Коя поща използвате?

@icloud.com - Apple
 
От: Коя поща използвате?

Ползвам outlook.
 
Re: От: Коя поща използвате?

Добави hotmail.com , аз нея ползвам , проблеми нямам при тях, доволен съм :)

Готово. Кофтито е, че много гласове изпусна. :) Иначе е читава поща, съгласен съм. Ще добавя и още няколко сега - mail.ru, icloud, Yandex.Mail.
 
От: Коя поща използвате?

Ами той hotmail.com има още три наименования :) - outlook.com windowslive.com live.com
Мисля че е добре да ги напишеш на същият ред защото са едно и също нещо
 
Re: От: Коя поща използвате?

Ами той hotmail.com има още три наименования :) - outlook.com windowslive.com live.com
Мисля че е добре да ги напишеш на същият ред защото са едно и също нещо

Е, чак пък толкова. Мисля, че и така ще е ясно, че за всички останали става дума. Ако някой не се усети, ще ги прибавим. :)
 
От: Коя поща използвате?

Главно GMail и Outlook. Имам и пощи в abv и dir но ги използвам много рядко.
 
От: Коя поща използвате?

От gmail съм много доволен.
Преди години се прецаках да си направя в dir.bg и още не мога да е отърва от нея.
 
Re: От: Коя поща използвате?

От gmail съм много доволен.
Преди години се прецаках да си направя в dir.bg и още не мога да е отърва от нея.

Да, и аз не се чувствах много щастлив след като разбрах, че става платена преди време. Не, че нещо много важно ми пристигаше там, но си беше грубо. Горе долу след като видях какво представляват mail.bg, abv.bg и най-вече dir.bg като пощи, малко след това получих покана за gmail, където буквално усетих каква е разликата. ;)
 
От: Коя поща използвате?

Основно abv и gmail използвам.
Имам от много години и в yahoo поща, но не я използвам. Влизам от време на време да чистя спама - огромен е. :(
Какво ли не правих и все трия по 200-300 спам писма на месец.
 
От: Коя поща използвате?

Основно abv. Най-разпространен е в България.
 
От: Re: От: Коя поща използвате?

Да, за жалост много хора тук я ползват. Дано скоро разгледат и други възможности. ;)

Ами то лошото е, че правят проблеми да речем при пращане от хост поща към abv съм имал случай писмото идва след 4-5 часа.
 
Re: От: Re: От: Коя поща използвате?

Ами то лошото е, че правят проблеми да речем при пращане от хост поща към abv съм имал случай писмото идва след 4-5 часа.

Да, за съжаление е така. Преди време форумните мейли влизаха в спама, което беше малко кофти при положение, че навсякъде другаде минаваше, както и до ден днешен. Оправиха го, но след като видяха, че имахме съобщение, което гласеше да си проверят пощата, ровейки се в спам папката. :)

От тогава не ги ползвам въобще. Щом толкова (така поне си мисля де) тръстед сайт в бг пространството минава за спам, то реално не искам да си помисля, ако тръгна да си правя новичък сайт и съвсем непознато IP, там какво ще е. :)
 
От: Коя поща използвате?

Дам затова съветвам от опита който имам е да имате 2-3 пощенски акаунта на най-разпространените в България. И по този начин да правите бизнес.
 
От: Коя поща използвате?

Около 3 години използвах abv, но сега използвам изцяло Gmail или собствен домейн.
 
От: Коя поща използвате?

По принцип това е доста странно защо трябва да има 100 пощи. Те почти нямат разлики.
 
От: Коя поща използвате?

По принцип това е доста странно защо трябва да има 100 пощи. Те почти нямат разлики.
Разликите са ОГРОМНИ. Гугъл ще те оставят насред път в чужбина, ако не им дадеш телефона си да те подслушват. Вече за чеп за зеле не стават! Баш като Ментел я подкараха - пускат нови условия, и нагло ти заявяват ако не ти изнася да се изнасяш. Още малко и вечерна проверка ще почнат да ми правят, дейба и помиярите нещастни!
А и поща за спамене си трябва, когато искат мейл за някаква тъпа регистрация. Примерно само за да прочетеш някаква статия, и после с години да ти надуват главата с реклами за тъпотии.
 

Горе