Коя eCommerce / Shopping Cart платформа използвате?

Коя eCommerce / Shopping Cart платформа използвате?


  • Общо гласове
    89
Спамят с рекламни статии по бг сайтовете напоследък
Да, и аз така ги "открих". Ще трябва да препоръчвам саас платформа тези дни и се чудех дали въобще си струва да я разгледам и нея, за да я включа евентуално после в списъка с предложения.
 
Да, и аз така ги "открих". Ще трябва да препоръчвам саас платформа тези дни и се чудех дали въобще си струва да я разгледам и нея, за да я включа евентуално после в списъка с предложения.
Къде сте ги намерили, ако не е тайна? По кои сайтове? Че сега пък аз разбирам за тях от тук.
 
Да, и аз така ги "открих". Ще трябва да препоръчвам саас платформа тези дни и се чудех дали въобще си струва да я разгледам и нея, за да я включа евентуално после в списъка с предложения.
То това е най-доброто проучване, да гледаш някои статии, кой какво пише, по възможност да е някакво независимо ревю, което да предлага изчерпателна информация, без да ти ангажира с някакви селс тактики. :)
 
Къде сте ги намерили, ако не е тайна? По кои сайтове? Че сега пък аз разбирам за тях от тук.
То това е най-доброто проучване, да гледаш някои статии, кой какво пише, по възможност да е някакво независимо ревю, което да предлага изчерпателна информация, без да ти ангажира с някакви селс тактики. :)
В дирбегето. Платена статия :)
Имат интересен подход за някои от плановете.
 
Аз мога да ви изненадам но има една eCommerce платформа, която липсва в списъка а се използва от най-големите на пазара в глобален мащаб. От пет години работя в нея сфера и е малко позната в България. Става въпрос за SFCC (salesforce commerce cloud). Сред глобалните брандове, които я ползват са addidas, puma, Versace, Pandora, Jimmy choo, clarins, mac pac, mugler...
Изключително много топ световни брандове я използват.
 
Salesforce е вече друга категория и е много ентърпрайс решение, нещо като на Magento ентърпрайса, дори и повече като бюджет. Там сече говорим и за CRM и е много повече от eCommerce платформа, поне във вида, в който знаят повечето потребители. Да не говорим каква документация имат за да станеш експерт там.

Който е минал през https://trailhead.salesforce.com/ и е изкарал повече от 1000 точки знае за какво говоря. Все едно да сложа и SAP, защото и те си имат eCommerce. Класацията е за доста по-достъпни платформи.
 
Salesforce е вече друга категория и е много ентърпрайс решение, нещо като на Magento ентърпрайса, дори и повече като бюджет. Там сече говорим и за CRM и е много повече от eCommerce платформа, поне във вида, в който знаят повечето потребители. Да не говорим каква документация имат за да станеш експерт там.

Който е минал през https://trailhead.salesforce.com/ и е изкарал повече от 1000 точки знае за какво говоря. Все едно да сложа и SAP, защото и те си имат eCommerce. Класацията е за доста по-достъпни платформи.
Значи да се чувствам про: https://trailblazer.me/id/goranyy
Но да факт е, че е доста ентърпрайс насочен и не е достъпен за повечето хора. Да не кажа, че е трудно достъпен за повечето български фирми.
 
Значи да се чувствам про: https://trailblazer.me/id/goranyy
Но да факт е, че е доста ентърпрайс насочен и не е достъпен за повечето хора. Да не кажа, че е трудно достъпен за повечето български фирми.
Да, чувствай се. Дори си супер. Аз скоро не съм влизал да проверявам, но ми беше свързано със старата работа преди години:


Скоро се надявам пак да имам някакъв допир, но честно казано админа беше за наистина хора с доста добър усет за логично мислене. И аз не се сещам за бг фирма, която да го ползва, а е супер, но за наистина големи брандове. Последно си спомням, че се ръчкаше Пандора с него. :D
 
Имам 2 онлайн магазина на Престашоп в началото бях доволен , но сега нещо не съм и най простите неща са платени та сега пускам още 2 онлайн магазина.. Единия ще е на Woo , но за другия се чудя дали да пробвам Magento или да пробвам нещо като Shopify какво ще препоръчвате
 
Имам 2 онлайн магазина на Престашоп в началото бях доволен , но сега нещо не съм и най простите неща са платени та сега пускам още 2 онлайн магазина.. Единия ще е на Woo , но за другия се чудя дали да пробвам Magento или да пробвам нещо като Shopify какво ще препоръчвате
Определено woo. Доста по евтино е от другите платформи и има всички функционалности, които си струват! Разбира се много важна е и темата, която ще позлваш. Аз бих ти препоръчал да си купиш някоя читава тема, която няма елементор, защото той страшно много товари сайта и после трябва да плащаш скъпо за хостинг! :)
 

Горе