Коя Shopping Cart система използвате?

Коя Shopping Cart система използвате?

  • WP eCommerce

    Votes: 88 17.7%
  • SummerCart

    Votes: 32 6.4%
  • AAcart.com

    Votes: 1 0.2%
  • eCrater.com

    Votes: 1 0.2%
  • Etsy.com

    Votes: 6 1.2%
  • GoEmerchant.com

    Votes: 0 0.0%
  • Merchandizer.com

    Votes: 0 0.0%
  • NetworkSolutions.com

    Votes: 0 0.0%
  • SmallBusiness.Yahoo.com

    Votes: 1 0.2%
  • StoreFront.net

    Votes: 0 0.0%
  • Stores.eBay.com

    Votes: 2 0.4%
  • CubeCart

    Votes: 1 0.2%
  • Ecommerce Shopping Cart Software

    Votes: 1 0.2%
  • IdeaCart

    Votes: 1 0.2%
  • JadaSite

    Votes: 0 0.0%
  • Magento

    Votes: 38 7.6%
  • OpenCart

    Votes: 209 42.0%
  • osCommerce

    Votes: 12 2.4%
  • PrestaShop

    Votes: 76 15.3%
  • Quick.Cart.Lite

    Votes: 2 0.4%
  • Satchmo

    Votes: 1 0.2%
  • Ubercart

    Votes: 4 0.8%
  • VirtueMart

    Votes: 22 4.4%
  • Zen Cart

    Votes: 18 3.6%
  • 1ShoppingCart

    Votes: 0 0.0%
  • Actinic

    Votes: 0 0.0%
  • CS-Cart

    Votes: 7 1.4%
  • Interspire

    Votes: 3 0.6%
  • JShop Server

    Votes: 0 0.0%
  • JustAddCommerce

    Votes: 0 0.0%
  • Lite Commerce

    Votes: 1 0.2%
  • Miva Merchant

    Votes: 0 0.0%
  • ShopSite

    Votes: 2 0.4%
  • VP-ASP

    Votes: 1 0.2%
  • WebMasterCart

    Votes: 0 0.0%
  • X-Cart

    Votes: 4 0.8%
  • Друга - Моля уточнете в темата

    Votes: 37 7.4%
  • RexCart

    Votes: 19 3.8%

  • Общо гласове
    498
Квото и да ги забрави от речника си, си нямаш идея колко клиенти имат и следователно колко хора предпочитат да им позлват услугите...... И това го казвам от факти, а не за да ги защитавам или да ги подкрепям. Лично аз също не ги харесвам, нито платформата им, нито цените им за тая.... да не казвам какво..... Обаче......
Ма кат са прости да им ползват услугите, аз съм при хора, които денонощно ако имам въпрос ми отговарят до 2 минути, па оние нека си стоят с поддръжка за хиляди левове до 18ч. хаха та за какви "Факти" ми говореше? То не е само да цъкнеш в гугъла и да избереш първата реклама, която ти попадне и да се метнеш в джаза :) Не е нужно за едно и също нещо да избера човек, който ми взима повече пари, и то пак не е същото защото дори за по малко пари аз получавам повече. Ще ти дам пример: в 3ч през ноща исках да сложа един банер обаче грешно го сложих код-а и осрах целия сайт, при запитване в чата към тях ми отговориха веднага и си оправих грешката. Винаги има супорт през ноща, кой от тие дето за 10 000 продукта ми искаха 4500лв за 1 година ще ми вдигне телефона или ще ми отговори по чат. За отговор по тикет ги чаках 10 часа. За 4500лв щял съм да ги чакам 1 час, е кому е нужно да чакам брато при тия цени. Хората за 600лв ги чакам от 1 до 5 минути и то 24/7/365!
 
Ма кат са прости да им ползват услугите, аз съм при хора, които денонощно ако имам въпрос ми отговарят до 2 минути, па оние нека си стоят с поддръжка за хиляди левове до 18ч. хаха та за какви "Факти" ми говореше? То не е само да цъкнеш в гугъла и да избереш първата реклама, която ти попадне и да се метнеш в джаза :) Не е нужно за едно и също нещо да избера човек, който ми взима повече пари, и то пак не е същото защото дори за по малко пари аз получавам повече. Ще ти дам пример: в 3ч през ноща исках да сложа един банер обаче грешно го сложих код-а и осрах целия сайт, при запитване в чата към тях ми отговориха веднага и си оправих грешката. Винаги има супорт през ноща, кой от тие дето за 10 000 продукта ми искаха 4500лв за 1 година ще ми вдигне телефона или ще ми отговори по чат. За отговор по тикет ги чаках 10 часа. За 4500лв щял съм да ги чакам 1 час, е кому е нужно да чакам брато при тия цени. Хората за 600лв ги чакам от 1 до 5 минути и то 24/7/365!
Чакай, аз за кво ти говоря, ти за кво говориш. Няма значение. ФАКТ е че много хора им се връзват. Не са факти изобщо в кавички, нямаш идея колко хора съм карал да се махат от там. За да го казвам, не си измислям. Имах един клиент със известен и от първите с онлайн магазин за компютри в страната, той като каза че не ще да се маха от тях, братко иди се оправяй, не та не. Имат един магазин на магнето, решили втория да го развиват повече и го пляснали на Самъркарт.... Не искали магнето, щото бил сложен и труден... Тоест мързи ги да разсъждават и за това.
 
Последно редактирано:
Ползвам тази www.ecwid.com
Здравей ,taobaoagent
нещо не разбирам .Това платформа като Преста шоп и Уърд прес ли е? Виждам повече функционалности и компликации. Не съм чел задълбочено, но след като я ползвате може ли да споделите нещо повече.
Благодаря
 
Здравейте, колеги.
Имам около 10тина години опит в онлайн бизнеса, изработка на уеб сайтове, онлайн магазини и тн. Избора на платформа се избира според зависи заданието на проекта, много е важна целта на онлайн магазина, както и големината. Правил съм бързи, малки онлайн магазини с 20тина продукта с един начин на плащане и доставка и с WordPress(WooCommerce) , но не го препоръчвам като цяло. Правил съм с PrestaShop няколко магазина, бих казал, че е стабилна платформа за множество продукти, но от към дизайн не е кой знае какво, иначе за доработки не е трудна. Правил съм и със съмъркарт, защото клиентите вече ги бяха купили и нямаше начин, горе-долу става, направено е лесно за хора с малки технически познания. Това което препоръчвам и използвам твърдо са Magento и OpenCart, като на opencart съм изработил доста онлайн магазини, последния наскоро който направих е онлайн магазин за авточасти базиран, като вградихме tecdoc модул с 1 500 000 продукта авточасти и стотици категории. Работи перфектно, направих му един sitemap и вече за няколко седмици има 15 000 линка в гоогле. Горе-долу се опитах да напиша някакво мнение от моя опит, стига толкова, че трябва и някой да го чете, все пак :D
 
Това някакъв нов вид спам ли е?
десетки празни страници и такива с ключУви думи?
 
Това някакъв нов вид спам ли е?
десетки празни страници и такива с ключУви думи?
Стига сърчва на всеки сайт де.
 
Това някакъв нов вид спам ли е?
десетки празни страници и такива с ключУви думи?
Коментара ти някакъв нов вид СПАМ ли е? Това по темата ли е или тук в този форум вече не се спазва ред? Правиш ми безплатен сео анализ ли, какво? Кажи, теб какво те бърка празни или пълни страници има един от сайтовете ми? Струва ми се извън темата. Ако искаш нещо да ме питаш ми пиши на лично или на мейла, благодаря.
Поздрави!
 
  • Haha
Реакции: Sky
Това някакъв нов вид спам ли е?
десетки празни страници и такива с ключУви думи?
Извинявам се предварително, малко офф-топик.
Колега, явно имаш критики към работата ми по сео оптимизацията, само да припомня лафа "обущаря ходи бос", от толкова много работа по клиенти, никога не ми остава време да си обърна внимание на моите сайтове. А, като искаш да ми направиш тест на сео уменията, заповядай на лично да ти покажа един сайт преди 3 месеца направен от мен (домейна също е нов от 3месеца и може да се провери), поддръжка по сео оптимизацията я извършвам аз, на 2рия месец на 2 ключови думи ("хамали София" / "хамалски услуги София" ) вече е на 1ва страница. Почти за всеки сайт правен от мен давам гаранции, че за 3 месеца от 1 до 5 ключови думи ги вадя на 1ва страница, което конкуренцията под 6 месеца не предлага, при това на 2на/3на цена от моята ;)

Поздрави!
 
Извинявам се предварително, малко офф-топик.
Колега, явно имаш критики към работата ми по сео оптимизацията, само да припомня лафа "обущаря ходи бос", от толкова много работа по клиенти, никога не ми остава време да си обърна внимание на моите сайтове. А, като искаш да ми направиш тест на сео уменията, заповядай на лично да ти покажа един сайт преди 3 месеца направен от мен (домейна също е нов от 3месеца и може да се провери), поддръжка по сео оптимизацията я извършвам аз, на 2рия месец на 2 ключови думи ("хамали София" / "хамалски услуги София" ) вече е на 1ва страница. Почти за всеки сайт правен от мен давам гаранции, че за 3 месеца от 1 до 5 ключови думи ги вадя на 1ва страница, което конкуренцията под 6 месеца не предлага, при това на 2на/3на цена от моята ;)

Поздрави!
Няма нужда да влизаш в обяснителен режим, просто попитах дали това е някаква сео тактика а то явно е недоглеждане.
 
  • Like
Реакции: Vik0
За малък уебсайт до 5000 продукта WP ecommerce е напълно достатъчен. Винаги ще намерите кой да Ви го поддържа за добри пари.
 
За да съм изцяло обективен, както писах по-рано мисля да сменя сайта си от Wix + Ecwid на CloudCart.
Спечелиха ме с изградени сайтове на български фирми, много интеграции, добрата цена и текущата промоция.
Бързодействието на сайтовете им ми харесва.
Доколкото говорих с тях, все още не са готови с интегриран касов апарат и СУПТО за НАП.
Сякаш ме привличат и Shopify, като най-големите , но проблемите с НАП са deal breaker.
Затова търся нещо, което е съобразено с българския пазар.
Може ли хората, които са имали и имат достъп до CloudCard, да напишат какви са им впечатленията.
Бях влязъл в контакт с тях относно интегрирането на ЕЛМ със складов софтуер.
Исках да им предоставя скрипт, с който мои клиенти да обработват поръчките си с 2 клика, но категорично отказаха дори не пожелаха да го погледнат. В последствие от друг познат разбрах, че са бая скъпи, ако трябва да правиш някоя къстимизация.
 

Горе