Край на мафията 7777.bg

Абе това нали е "Офтопик" раздела? Какви са тия първосигнални и нерегламентирани триения само щото някой се чудел какво да кликне.

За репортващата гилдия тука има един по-ефективен бутон - пише "Игнор" на него. По-ефективно средство е против конкретните сърбежи.
 
Тук отдавна е загубена предприемаческата нотка. Много хора или липсват, или не пишат. Това за мен е форум за общи приказки в който от време на време се казва нещо полезно. Но наистина полезното е от време на време и не е основно. Сигурно имам принос за това положение, но не мисля, че съм само аз. Идеята на форума е да има диалог, тук повечето случаи или се задават някакви малоумни въпроси от току-що регистрирали се индианци, или почваме да се разправяме за всекидневни тъпи теми като тази в която си драскаме в момента. На пръсти се броят темите в които наистина се е водела смислена дискусия по въпроси, свързани с ПРЕДПРИЕМАЧЕСТВОТО. Повечето от тях са с последни постове отпреди 2-3 години, а някои и повече.
Ако искаш това да е предприемачески форум, то изключи подобни глупости като теми в които се обсъжда какво казал Гешев, къде навряли Васил Божков и т.н.
Иначе и с твое участие това е една говорилня, носеща славното име от миналото - предприемач.
Сега ще те захапя, Блинки какво е виновен? Такъв ни е народа, такава ни е нацията? Човекът си поддържа сайта, това че българите са неблагодарници и измамници, каква вина носи той?
 
Сега ще те захапя, Блинки какво е виновен? Такъв ни е народа, такава ни е нацията? Човекът си поддържа сайта, това че българите са неблагодарници и измамници, каква вина носи той?
Абе каква поддръжка прави - вижда че някой репортнал и трие. Без да чете, без да вниква в контекста, без грам мозъчна обработка на ситуацията.

Накрая ще останат една групичка скучни и непроизводителни мембъра да се гонят в кръг и да се репортват.
 
Много хубав сайт. Предай поздрави на собственика и обкръжението му.
Ей сега ще му звънна на Самуил да му предам поздравите. :)

Има и положителен ефект от обсъжданите тук събития - 20% ръст в заетостта.

 
https://7777.bg/news/detail/?r=140090

Интересно е как ще изплащат нещо което нямат. Сметките им са запорирани, предаванията им са записани за месец и половина напред, интересно е защо продължават ... е ясно е за какво за пари. Нищо де, в крайна сметка сега всички търговци който са закупили билети като заведат дела ще им стане жешки, и лотарята ще обяви фалит, жалко е, че хората който продават билети ще са изгоряли с пари ... ама то от самото начало беше ясно, че това е пирамида и пералня.
 
Въпреки, че мога просто да го изхейтя, истината е че доста от мненията му са си на място и не са глупости.

Еми вземете се бе. :) Аз не виждам последните му мнения с тия клипове да са много на място, ама щом точно ти си казал, така е. И нацията ни селендурска и мрънкаща, та така и това колко се е променило тук. ;)

Сори, ама аз съм от началото и кво ли не келеши минаха да реват, но още съм тук и още гледам, че се споделя полезни неща, където рядко ще намеря другаде.

Другите нека си правят цирка в такива теми и да мрънкат.
 
Ако под никнейма ми пишеше Owner, питай ме. :) Просто ти отговарям на написаното. Работата ми тук не е да правя по-добър форума. Това по-скоро да е твоя работа. Аз си правя каквото ми е кеф.

А иначе относно въпроса ти конкретно: Можеш да ми разгледаш постовете и да видиш, че когато в някоя тема е имало смислен диалог на тема предприемачество, свързан с въпроси и предизвикателства, съм се включвал с каквото мога да помогна или с каквото знам. Но както написах и по-горе, тези теми и дискусии са между всичките общи приказки към които включваме и тази тема.
Няма значение какво пише под ника. :) Вярвам, че си разбрал каква точно е идеята на социалните сайтове каквито са форумите. :) Споделяне, помощ, нещо говори ли ти, ако не, няма значение. :)

Аз лично си правя кефа по дискотеките и баровете, а мои познати с по хард преживявания, ходят на масажи с освобождаване. Но нямам около себе си някой да си прави кефа във форум за онлайн бизнес. :)

Респект, че споделяш и влизаш адекватно, нямам нищо против да влизаш и така, но гледай да редуваш, че повечето го забелязват. И аз съм принуден да реагирам. :) Сори, няма как. :)
 
Няма значение какво пише под ника. :) Вярвам, че си разбрал каква точно е идеята на социалните сайтове каквито са форумите. :) Споделяне, помощ, нещо говори ли ти, ако не, няма значение. :)

Аз лично си правя кефа по дискотеките и баровете, а мои познати с по хард преживявания, ходят на масажи с освобождаване. Но нямам около себе си някой да си прави кефа във форум за онлайн бизнес. :)

Респект, че споделяш и влизаш адекватно, нямам нищо против да влизаш и така, но гледай да редуваш, че повечето го забелязват. И аз съм принуден да реагирам. :) Сори, няма как. :)
То няма на кого да споделиш или да помогнеш. Виж кои са най-коментираните теми във форума последната година? Сигурно 80% са в този раздел. Това какво ти говори? Не е до мен или до теб. Като е имало адекватни теми по които имам информация за споделяне, мисля, че достатъчно съм споделял и съм се опитвал да помагам. Но както казах, форумът предполага и изисква най-малкото ДИАЛОГ, а по-желатлено - ДИСКУСИЯ. Тук това на смислени теми не се случва. Дискусиите се получават по ей такива малоумни теми като тази. Последната смислена дискусия в която участвах беше преди около 2 години май в тази тема: https://www.predpriemach.com/threads/shopify-и-плащания-с-кредитни-карти.75085/
 
Да, давам на нови мнение: https://www.predpriemach.com/whats-new/posts/525324/ И какво точно трябва да видя?

Всъщност последните дискусии са:



И още много други. Ама айде да не разводняваме поредната. ;)
 
Да, давам на нови мнение: https://www.predpriemach.com/whats-new/posts/525324/ И какво точно трябва да видя?

Всъщност последните дискусии са:



И още много други. Ама айде да не разводняваме поредната. ;)
Аз в тези теми нищо "предприемаческо" не виждам.
По твоята логика - за втората тема с VPSа си има хостинг/технически форуми и да питат там.
По първата - ... това ли ти е идеята за ПРЕДПРИЕМАЧ???

Но както каза - да не трупаме мнения в поредната спамаджийска дискусия, че ще развалим съвсем реномето на форума.
 
Боко да си отива, и като гледам май Путин ще го свитне.
 
но още съм тук и още гледам, че се споделя полезни неща, където рядко ще намеря другаде.
То и в БГмама можеш да си намираш такива неща. Въпроса е, че колкото човека досега са споделили, че им се струва че форума няма никаква посока и е оставен като на автопилот, все им се казва че не е така и просто народа бил такъв, интересите се променяли, и не знам какво друго.

ПС., даже сега като се замислям, Блинки може просто да излезе и да каже "Пичове, не ме инстересува, искам да има трафик за да има някакви пари и тва е". Тогава няма да има за какво да се мрънка. А сега е едно такова никакво, понеже онези интересните хора дето споделят някакъв по-специфичен бизнес опит, и заради които като цяло аз поне се регистрирах преди години, изобщо не пишат и са заменени от фейсбук лайкове и дропшип предприемачи.
 
Последно редактирано:
Аз в тези теми нищо "предприемаческо" не виждам.
По твоята логика - за втората тема с VPSа си има хостинг/технически форуми и да питат там.
По първата - ... това ли ти е идеята за ПРЕДПРИЕМАЧ???

Но както каза - да не трупаме мнения в поредната спамаджийска дискусия, че ще развалим съвсем реномето на форума.
Не виждаш нищо предприемаческо във въпроса Как да изкара пари от страница? :) Какви точно въпроси очакваш? Имам една фабрика - как да автоматизирам втора линия? :) Хахахаха. Технически форми много, да, но технически форуми готови да помогнат, и то в бг, не знам лично аз. Сещам се за 1, макс 2. :) И в онлайн бизнеса хостинга мисля, че в важна част от процеса. :)

Колкото до това дали Блинки ще иска трафик....иска, всеки иска, но това не е самоцел. :) Все пак знам, че е нишови форум и трафика е определен и ограничен. ;) Няма как да иска трафика на големите форуми, ако има вече големи и живи, освен бгмамата. :)
 
Не виждаш нищо предприемаческо във въпроса Как да изкара пари от страница? :) Какви точно въпроси очакваш? Имам една фабрика - как да автоматизирам втора линия? :) Хахахаха. Технически форми много, да, но технически форуми готови да помогнат, и то в бг, не знам лично аз. Сещам се за 1, макс 2. :) И в онлайн бизнеса хостинга мисля, че в важна част от процеса. :)

Колкото до това дали Блинки ще иска трафик....иска, всеки иска, но това не е самоцел. :) Все пак знам, че е нишови форум и трафика е определен и ограничен. ;) Няма как да иска трафика на големите форуми, ако има вече големи и живи, освен бгмамата. :)
Очаквам не само питащи "КАК ДА ИЗКАРАМ ПАРИ ОТ ТОВА ИЛИ ОНОВА", очаквам дискусии на тема, подобна на тази, която си посочил. Разбира се не за фабрики и поточни линии, но защо не и за това, ако има кой да сподели инфо?
Идеята е не само тук да се регват разни рандом и да засипват форума с въпросите си КАК ДА ИЗКАРАМ ПАРИ ОТ ВСИЧКО ЩО МЪРДА БЕЗ ДА ИМАМ НИКАКВА ИДЕЯ КАКВО ПРАВЯ?!?!?
За мен идеята е: да се включват и тези потребители, които вече по някакъв начин са намерили откъде и как да изкарват пари да обсъждат казуси, които ги вълнуват. Ама това май не се случва така, както се случваще преди? Или поне не толкова често. Затова ти дадох и пример с темата за Shopify - там се получи някаква дискусия и хора, които рядко пишат, като @Mat се включиха с ценна информация, която предполагам е помогнала на доста хора, защото тази тема съм я виждал да се споделя по разни знайни и незнайни фб групи.
 
Ама брат, нали стана ясно вече в темата защо хората търкат билетчета. Ти търкаш ли? Съмнявам се. Аз също. Масовата нагласа на нашия манталитет тук е "да ударим кьоравото без много труд". Това е положението. Не мога да накараме останалият малък % да се записва тук и да споделя - форумът е отворен за всеки, което значи, че ще преобладават такива въпроси. Отвори си нюс фида и виж какво споделят хората, дали има шанс статия от тук да види бял шанс? :)
 
Джони, излагаш се. Блинки дори не е длъжен да го следи форума.
 
Не виждаш нищо предприемаческо във въпроса Как да изкара пари от страница? :) Какви точно въпроси очакваш? Имам една фабрика - как да автоматизирам втора линия? :) Хахахаха. Технически форми много, да, но технически форуми готови да помогнат, и то в бг, не знам лично аз. Сещам се за 1, макс 2. :) И в онлайн бизнеса хостинга мисля, че в важна част от процеса. :)

Колкото до това дали Блинки ще иска трафик....иска, всеки иска, но това не е самоцел. :) Все пак знам, че е нишови форум и трафика е определен и ограничен. ;) Няма как да иска трафика на големите форуми, ако има вече големи и живи, освен бгмамата. :)
Аз за други не се сещам. Факта че форум от този тип съществува е достатъчен.
 

Горе