Край на мафията 7777.bg

Не, и ако темата върви към Лафка. Това са горе долу за всичките им 1800-2000 обекта си е доста работни места. От икономическа гледна точка. Само знам от мои познати, че почти никой не го посещава. Вили го посещавали таргет, който със сутрешното кафе и цигари да закръгли сумата до 10 лева с 1-2 билета. :) Не съм никак изненадан от това като сценарии. Който чете вестници също.
Абе бая кинти правеха по мои впечатления. Предимно от цигари и билети, с малка печалба но много оборот.
 
Да. Виждал съм ги и дори някои да не се прибират в кутийките си, а да седят от вън и клиента да ги гони из бутката, за да ги обслужват. Но е факт, че има някаква заетост все пак с този бизнес. Не кибичат на борсата, където държавата ще им дава, което не знам дали е по добре.

Колкото до лафка, някъде имала договор за поддържане на прилежащите към битките спирки. Май в Пловдив е така. Не че са много поддържани де, ни това е друг въпрос. :) Чета, че спортния тотализатор и български пощи са едни от желаещите да я придобиват. ;) Няма да останат така, само един ребрандинг и са на линия. Даже и персонал ще си имат, готово да работи.
Гледам в обяви за работа в Лафка, има снимка на част от екипа, чудя се как тия примерно две женици изобщо влизат в обекта :)
 

Прикачени файлове

  • 77757B0B-EF17-4790-A6DB-47E3AF49E30C.jpeg
    77757B0B-EF17-4790-A6DB-47E3AF49E30C.jpeg
    800.1 KB · Преглеждания: 28
Точно "жениците" имам в предвид, кой е ДП10, всички знаем, и коя е майка му. Имам в предвид "жениците", който са си отворили "Лафка"
 
Ако се съди по тая тема, народът очевидно го е страх дори да спомене имената на главните персонажи.

А авторът й звучи сякаш е получил среднощно позвъняване тип "Абе моето момче, чухме че някакви теми за Божков си пускал из разни форуми..?" и сега се опитва да потули "аферата" с отчаяни призиви към админите да заключат темата.
 
Ако се съди по тая тема, народът очевидно го е страх дори да спомене имената на главните персонажи.

А авторът й звучи сякаш е получил среднощно позвъняване тип "Абе моето момче, чухме че някакви теми за Божков си пускал из разни форуми..?" и сега се опитва да потули "аферата" с отчаяни призиви към админите да заключат темата.
За какво изобщо говориш, въобще, че той ББ се препоти последните дни по интервюта. В момента по БНТ върви един противоречив документален филм за руско-американските шпионски игри в България. Едва ли е съвпадение.

А Гешев се покри, а до преди няколко дни всеки ден ни занимаваха по 5 пъти с него.
 
Ако се съди по тая тема, народът очевидно го е страх дори да спомене имената на главните персонажи.

А авторът й звучи сякаш е получил среднощно позвъняване тип "Абе моето момче, чухме че някакви теми за Божков си пускал из разни форуми..?" и сега се опитва да потули "аферата" с отчаяни призиви към админите да заключат темата.
Не говорим, защото всеки ги знае до болка, човек. :) Мисля, че просутията е ясна за всеки, и повечето коментари са резки, иронични и осмиващи, защото то друго не остана да се каже. Героите са едни и същи винаги. :)
 
Ако се съди по тая тема, народът очевидно го е страх дори да спомене имената на главните персонажи.

А авторът й звучи сякаш е получил среднощно позвъняване тип "Абе моето момче, чухме че някакви теми за Божков си пускал из разни форуми..?" и сега се опитва да потули "аферата" с отчаяни призиви към админите да заключат темата.
Тук вече се вкара във филма.
 
Момчета, как върви плюването в темата по местните политици и бизнисомени, на приливи и отливи предполагам:)
 
Ако се съди по тая тема, народът очевидно го е страх дори да спомене имената на главните персонажи.

А авторът й звучи сякаш е получил среднощно позвъняване тип "Абе моето момче, чухме че някакви теми за Божков си пускал из разни форуми..?" и сега се опитва да потули "аферата" с отчаяни призиви към админите да заключат темата.
Ето да си го имаш. :)

87872262_903705366725893_7166394864588816384_n.jpg

Има и още анимационни герои, които реално пак не са никак анонимни. ;)
 
Обърках темата, едит.
 
Последно редактирано:
Тука Цецо и Вожда са най-здрави, напомпани :)
Какво да кажеш за държава на която на президента му дърпат публично ушите. Имаше един пранк ли меме ли, не знам как се води точно с новогодишната му реч от този тип
, но не мога да го намеря.

Българина е толкова обезверен и подтиснат, и се получава вече нещо като Стокхомския синдром. А схемата е толкова класическа и елементарна - хляб и зрелища, по-малко хляб да не надига българина много глава но доста зрелища да му се отклонява вниманието. Само като видиш как ромката търчи подир джипката на ББ и крещи "Бойко обичам та ва"...какво повече?

P.s.
А това мисля, че по-добър начин описва как стоят нещата, макар че е правено за друга действителност.
 
Последно редактирано:
И сега какво следва. Мафията пак ще си разпредели едни пари....някой има ли инфо какво ще се случи. Не, че много ни пука, но какъв форум за предприемачи сме, ако не си говорим за схемите на мафията с любезното съдействие на държавата. :) Все пак ние знаем как да го правим легално, да видим как става схемата и нелегално и то в големи обеми. ;)
 
Това съобщение няма кой да го прочете, защото никой не играе в 7777.... явно целия бизнес е бил само търкането на билетчета от малоумниците.
 
Това съобщение няма кой да го прочете, защото никой не играе в 7777.... явно целия бизнес е бил само търкането на билетчета от малоумниците.
Горе долу, да, това е. Този бизнес има една единствена аудитория - наивните глупаци, които вярват, че без да си мръднат пръста в този живот, ще станат богати за едно денонощие. Но и много други успешни бизнеси разчитат на тези хора. Нека се сетим за коректна фирма, боновите книжки и приватизацията, и сигурно има и други примерни. :)
 
И ко стана то, спечелилите се оказаха напълно реални, даже са се организирали да си търсят парите.
 

Горе