Край на мафията 7777.bg

Дам. Гледах някакви хора, "милионери", в 120 минути. Милите, щели да им изплащат парите 20 години, по закон било до 10 години. И всички с кредити и ти сериозни. Видях как на едно място може да се съчетае финансова неграмотност и наивност, подкрепена от бездарния орган наречен комисията по хазарта. И резултатите са на лице.

Хем ми е жал за тези хора, хем не мога да си обясня защо теглиш кредит, залагайки на това, че чакаш едни пари от една лотария. Много били. Реални са. Но както винаги в цялата ситуация го отнася обикновения гражданин. :) Чух също така, че щели да си вземат парите по съдебен ред. Аз не бих заложил на това, но искрено се надявам да стане. ;)
 
Абе лапнаха меча. Това се очакваше. Кой наивник вярва в някакви церепни далавери. Сега остава да му вземат и Еврофутбол и да направи държавата голям шлем. :) Така или иначе сдуха пътища АД. Да кара на ред.... :)
 
И ко стана то, спечелилите се оказаха напълно реални, даже са се организирали да си търсят парите.
Гледах и аз вчера, голям смях. Тая се беше подложила на процедури за подмладяване, а тоя тигър от 80 кил преди печалбата, сега беше станал 110. И какво реват, по 200 бона пак са взели, аз мислех, че Божков не е толкова ларш ...
 
Само загубени хора могат да търкат билетчета. Дори да спечелят милион , те пак си остават загубени - губят парите и пак са на 0. Не се става богат като ти подарят една сума пари, става се - като се научиш как да ги изкарваш сам.
 
Ако бяха малко предприемчиви, можеха да продадат на някой печалбата за 60% от стойността й, това бих направил веднага аз!!!
 
Щом си го гледал и ти, какво точно каза дебелака? Не знам аз ли не разбрах, ама верно ли дебелия беше изтеглил огромен кредит, който да изплаща с печалбата!? Това така ли беше, че го пропуснах тоя момент.

Не че ми пука, ама доста гадно за хората се получи, редно е да им изплатят парите от запорираните средства. Поне частично....

Другото потресаващо е, че главния прокурор излъга най-подло с цел манипулиране на общественото мнение, което никак не е ок. Щото изниква въпроса за какво ли още лъже покрай тоя случай...




Гледах и аз вчера, голям смях. Тая се беше подложила на процедури за подмладяване, а тоя тигър от 80 кил преди печалбата, сега беше станал 110. И какво реват, по 200 бона пак са взели, аз мислех, че Божков не е толкова ларш ...
 
Не само той. И женицата бе с някакъв огромен кредит. Почнали да правят къща и изтеглила едни 200 000 лева. А били и изплатили само 200 000 лева. Или нещо такова. Беше ми интересно, когато мъжа каза "Ще си търся правата по законов ред и няма да се откажа от късмета на живота си". По спомени това чух. :)

Но имаше и един човек, не от предаването 120 минути, а в рекламите на Националната лотария, който го попитаха "Какво ще направите с печалбата?", а отговора му беше "Ще инвестирам в бизнеса си." Дали не е по-добре от "милионерите" с кредитите. :)

И това, изречение на @BurnX е направо в десетката. :) Просто като си си смотан, ако ще 100 награди по 1 милион да спечелиш, пак ще си назад, защото прости не си за много пари. :) Не знаеш какво да ги правиш и как да ги задържиш, иначе дума да не става да ги накараш тези пари да заработят за теб. :) И масово хората, търсещи си правата и печалбите са от този тип. :)
 
Един въпрос ми изплува в главата. Как така няма регулаторни органи, защитаващи спечелилите такива награди. Има де, питам само ей така, да става приказката. Това не е като промоцията в Била на шоколади и вино, а са сериозни пари и много вложени надежди. Явно като всеки орган в тази държава, и този е бутафорен. Аз предлагам мотото под всяко едно лого на държавна организация да бъде "Оправяй се майка".
 
Тука е така, също става. Всъщност, тука е така, оправяй се май е най добре :)



Един въпрос ми изплува в главата. Как така няма регулаторни органи, защитаващи спечелилите такива награди. Има де, питам само ей така, да става приказката. Това не е като промоцията в Била на шоколади и вино, а са сериозни пари и много вложени надежди. Явно като всеки орган в тази държава, и този е бутафорен. Аз предлагам мотото под всяко едно лого на държавна организация да бъде "Оправяй се майка".
 
Тука е така, също става. Всъщност, тука е така, оправяй се май е най добре :)
Да, всяка бездарна агенцийка да си чете тук и да се замисли. Не му разбирам много, ама Комисията по хазарта къде точно се включва, за да помогне на тези хора? Нали същата кочина е дала лиценз на тия.
 
Гледате ли документалния сериал Mcmillions , за мегаизмамата с талончета от менюта на Макдоналдс по 1м печели талона от играта им monopoly и само поставени лица взимат наградите години наред, FBI и др. разследват, много добър сериал има го в замундата.
 
И още нещо интересно. Дали им лиценз за 10 години, с перспектива за изплащане на печалби 20 години :) . Като тези условия от тях са утвърждаване :)



Да, всяка бездарна агенцийка да си чете тук и да се замисли. Не му разбирам много, ама Комисията по хазарта къде точно се включва, за да помогне на тези хора? Нали същата кочина е дала лиценз на тия.
 
Гледате ли документалния сериал Mcmillions , за мегаизмамата с талончета от менюта на Макдоналдс по 1м печели талона от играта им monopoly и само поставени лица взимат наградите години наред, FBI и др. разследват, много добър сериал има го в замундата.
Реален случай ли? И още ги има Макдоналдс? Нещо не ми се връзва. :)

И още нещо интересно. Дали им лиценз за 10 години, с перспектива за изплащане на печалби 20 години :) . Като тези условия от тях са утвърждаване :)
Много добро подпитване. Да, нали закона ги ограничава до 10 години, как така 20 за тях? В смисъл оперирали са извън закона, аз така си го обяснявам и което е още по-тъжното, агенцийката, на която ние им плащаме заплатите го е позволила. Цирк голям. Аз лично бих направил една чистка или направо я закривам. ;) Няма смисъл от някакви поредни държавни чиновничета да си бозаят от народа. Станаха много и все по не вършещи работа.
 
Реален случай ли? И още ги има Макдоналдс? Нещо не ми се връзва. :)

да историята е снимана със супер много реални кадри от фбр понеже са им правили някакви събирания уж за учасниците на които фбр с камерата идват и ги снимат докато ги разпитват и те се кефят. бруталната история. днес излиза 5ти предпоследен епизод
 
Ако някой търси клипа
Тъжна работа. За 2-ти път го гледам. и двамата не блестян много с интелект, но за сметка на това ги е целунала съдбата по челото, но като гледам без език. :)

Ще пият по една студена водя, защото нито държавата ни е държава, за да ги защити нито на Черепа много му пука за мишките. А такъв фонд дали има Божа работа. Колкото до думите на Валери Симеонов, аз бе бих сложил пари на това, което казва този паляк. :)
 
Може би си го пропуснал, ама на тея същите, финансовия министър им каза да си търсят правата и парите от дружеството по съдебен път, те нямали отношение.... :) Те всъщност нямали нищо общо :)

Тъжна работа. За 2-ти път го гледам. и двамата не блестян много с интелект, но за сметка на това ги е целунала съдбата по челото, но като гледам без език. :)

Ще пият по една студена водя, защото нито държавата ни е държава, за да ги защити нито на Черепа много му пука за мишките. А такъв фонд дали има Божа работа. Колкото до думите на Валери Симеонов, аз бе бих сложил пари на това, което казва този паляк. :)
 
Може би си го пропуснал, ама на тея същите, финансовия министър им каза да си търсят правата и парите от дружеството по съдебен път, те нямали отношение.... :) Те всъщност нямали нищо общо :)
Не, пропуснал съм го това. Този зеленчук силно се е изказал. Ама той това прави най-добре - да ръси тъпотии. Иначе държавата никога няма нищо общо като нещата се засерат. А те почти винаги се засират именно защото държавата има много общо. :)
 

Горе