Криско се е оказа че бил голям сео оптимизатор

От: Криско се е оказа че бил голям сео оптимизатор

Фънки му го каза много правилно,че не пее,а рецитира.Според мен някой наля много пари в него и сега си ги избива,а ПР-а му е професионален-от анти рекламата за теглене на торенти,до "как го бараш..." -всичко е изчислено.Дриско доби известност с анти торент рекламата,не с пеене,поне аз тогава разбрах,че съществува. :lol:

Това нещо не го знаех, но какво толкова е станало, че някой си хейтар е казал, че неможе да пее. Този хейтър за първи път го чувам. Всеки се опитва да става популярен покрай него. Гледам и Спенс се прави на интересен в Ютюб.
 
От: От: Криско се е оказа че бил голям сео оптимизатор

хаха много зле, явно лапетата много се кефят. Иначе за по-добре от чалга има нещо вярно но то всичкото еднакво. Аз се чудя как ги мисли тези глупости, като едно времешните гумени глави, колкото повече тъпотии пеят, повече фенове имат. Еликсира за успеха :D

Тя музиката се прави за младите основно.
 
От: Криско се е оказа че бил голям сео оптимизатор

Да бе и аз имам познати, които се занимават с това, а общо взето покрай един може да чуеш много неща. Всички се знаят като в едно село. Та така преди няколко дена един ми вика дай да видим криско колко гледания направил и аз видях че ми седи в топа на тубата, а преди това бяха някакви чалгии и ми стана смешно за сео-то :D
На мен са ми казвали че в тази сфера, намираш добър PR мениджър плащащ му и той почва да те върти по различни ТВ предавания, говориш глупости да привличаш внимание и така докато се дигнеш достатъчно високо, че самите ТВ предавания вече те да те търсят е не ти тях. Но моя френд вика че той не искал така да да пее глупсоти, защото буквално щял да се продаде за да пее каквото му казват, а не каквото той иска. Когато на някой му изградят имидж, той трябва да не се развяла, а примерно дивна, лора, те ходят да пеят ей така с който намерят да изкарат някой лев, като че ли те няма никакъв имидж изграден особено оная песен: идвам и ги чупа с тая яка дупа :D Това е ултра тъпо, не знам тази колко и е акъла да го пее.
Общо взето не стават за никъв *** ние тука сме най хубави за това дай сега да ги нареждаме :D
 
От: Криско се е оказа че бил голям сео оптимизатор

Това нещо не го знаех, но какво толкова е станало, че някой си хейтар е казал, че неможе да пее. Този хейтър за първи път го чувам. Всеки се опитва да става популярен покрай него. Гледам и Спенс се прави на интересен в Ютюб.

Хахаха, за първи път чуваш "тоз хейтър Фънки"?
На колко години си? А Спенс когато е бил известен и рап певец, тоз криско е бил никой....
 
От: От: Криско се е оказа че бил голям сео оптимизатор

Хахаха, за първи път чуваш "тоз хейтър Фънки"?
На колко години си? А Спенс когато е бил известен и рап певец, тоз криско е бил никой....

На 23 съм. Да за първи път чувам за хейтъра Фънки.
 
От: Криско се е оказа че бил голям сео оптимизатор

А тия момчета като правеха рап и ни радваха, спенснята още е бил с памперс:

[video=youtube;NH6MFkKR14M]https://www.youtube.com/watch?v=NH6MFkKR14M[/video]
 
От: От: Криско се е оказа че бил голям сео оптимизатор

А за София мюзик ентърпрайсис чувал ли си?
 
Re: От: Криско се е оказа че бил голям сео оптимизатор

Фънки му го каза много правилно,че не пее,а рецитира.Според мен някой наля много пари в него и сега си ги избива,а ПР-а му е професионален-от анти рекламата за теглене на торенти,до "как го бараш..." -всичко е изчислено.Дриско доби известност с анти торент рекламата,не с пеене,поне аз тогава разбрах,че съществува. :lol:
Миро от Каризма, който все още съжалява за това, което е произвел. Спенс му беше гласувал доверие в началото, но и той милия остана разочарован. Като цяло както изпя Спенс, Криско си е една комерсиална издънка, която по никакъв начин не трябва да среща разбиране измежду по-голямото поколение.
 
От: Криско се е оказа че бил голям сео оптимизатор

Ред, добро включване! DRS са/бяха сила, но повечето не ги знаят, защото не са комерсиал...
Ех, носталгия...

[video]http://www.vbox7.com/play:2798861c[/video]
 
От: Криско се е оказа че бил голям сео оптимизатор

Истинският български рап беше 90-те години, останалите (с малки изключения) :cry:

[video=youtube;yMKnopIHre4]https://www.youtube.com/watch?v=yMKnopIHre4[/video]

Класика :twisted:
 
От: Криско се е оказа че бил голям сео оптимизатор

Истинският български рап беше 90-те години, останалите (с малки изключения) :cry:

[video=youtube;yMKnopIHre4]https://www.youtube.com/watch?v=yMKnopIHre4[/video]

Класика :twisted:

Да,така беше,през 96г. имах удоволствието да се запозная с Гошето от Амнисития(учехме в едно училище),супер пичове си бяха и такива ги и ще ги помним няколко поколения.От Габрово признавам само Сър Стенли Ройс :lol: :-o
 
От: Криско се е оказа че бил голям сео оптимизатор

Чувал съм, че Криско е добър прах за пране и не образувал котлен камък в пералните, но това изглежда са само слухове.
 
От: Криско се е оказа че бил голям сео оптимизатор

Пичове аз ви говоря за сега не ви говоря за едно време кой какъв бил. Времената се менят нещата се променят. То и аз едно време слушах Мишо Шамара и компания имах им почти всички касети но всичко се променя. Говоря за момента 2015 година е след 1 месец. :roll:
 
От: Криско се е оказа че бил голям сео оптимизатор

Времената се менят,но песните които не ми омръзват са правени 80те и 90те,а любимият ми филм е сниман 70те даже.Времената се менят,но както писа някой от колегите,има цикличност и колелото се върти.
 
От: Криско се е оказа че бил голям сео оптимизатор

[video=youtube;PJxJWWM1FJM]https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=PJxJWWM1FJM[/video]
 
От: Криско се е оказа че бил голям сео оптимизатор

Да времената се менят, но едно е сега да си звезда и след 2 години да те забравят, а друго е да останеш като незабравим. Примерно в БГ има ли такива, които все още продължават да се слушат? На мен единствените които ми харесват са DIS:
[video]http://vbox7.com/play:8935e765[/video]
А за сео оптимизатора на тубата, на мен казват говорят, че е добър рапар, просто прави всичко това за пари, защото идва време когато парите става по-важни от това „аз няма да съм комерсиален” и когато хобито се превърни в работа, нещата се променят.
Всеки с мнението си, но е факт, че повечето които по един или друг начин станат, печеливши всички почват да ги хранят.
 
От: Криско се е оказа че бил голям сео оптимизатор

Амнистия ли имаха една тежка песен "Алкохолна кома" ?

Иначе Дриско е пълен клоун, който не знайно как набара пачките и зае мястото на Мишо Лайнара в сърцата на 6 - 14 годишните деца.
 
От: Криско се е оказа че бил голям сео оптимизатор

Амнистия ли имаха една тежка песен "Алкохолна кома" ?

Иначе Дриско е пълен клоун, който не знайно как набара пачките и зае мястото на Мишо Лайнара в сърцата на 6 - 14 годишните деца.

Ми като си по-голям от него защо ти не му заемеш мястото ? Много обичам подобни коментари. Само това че пишеш "Дриско" ми е ясно че си от тези хейтъри из тубата без покритие.
 
От: Криско се е оказа че бил голям сео оптимизатор

И Азис е пълен клоун, трябва ли да земам мястото му, за да го твърдя?
 
От: Криско се е оказа че бил голям сео оптимизатор

И Азис е пълен клоун, трябва ли да земам мястото му, за да го твърдя?
Чак такова сравнение, пред ТВ всички са клоуни, но такива като Азис са под всяка критика
 

Горе