Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

Относно бана.Мен лично ме забавляваше с простотиите му,но ако всеки почне да пуска подобни ''лафче'' теми,форумът много бързо ще се развали и постепенно ще загуби първоначалния си замисъл,а именно -обмяна на информация и опит във сферата на интернет маркетинга.По тази причина подкрепям бана:)
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

Банът си беше заслужен, тихичко гледах шоу от първата редичка, но наистина не е необходимо да се ръси простотия. Неговата едничка цел беше да ви предизвика, за да може да си спами с линковете към прословутата кръчма ;) Въпреки всичко тя си остана долнопробна и нискокачествена.
Момчета, сигурна съм, че имате достатъчно работа, защо въобще се занимавахте с него?
 
От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

Като заключение ще спомена само, че човека дори и с 5 висши образования и земя на карибите да има, просто нищо не разбира от оптимизация, но не можа да превъзмогне самочувствието си на "многознайко" и не пожела да попита и прочете какво всъщност представлява тя.
 
От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

Аууу голям хейт :) Господин кръчмарят май все още се подвизава тук. Имам -2 реп от него. Какъв е начинът да бъде репортнат? :)
 
От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

Аууу голям хейт :) Господин кръчмарят май все още се подвизава тук. Имам -2 реп от него. Какъв е начинът да бъде репортнат? :)

Не се репортват, може пратиш едно ЛС на някой от админите. Те ще решат какво да направят. :wink: Кръчмаря е тука още, писал в една дурга тема с друг ник.
 
по принцип се твърди че при такъв тип тролове най добре работи игнора иначе като ги баннеш и се клонират става само повече занимавка ама все пак е добре профилактично от време на време да си знаят...
 
От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

И аз насъбрах малко отрицателен реп ама какво да се прави.
Няма ли вариант да се сложи бан по IP?
 
Хехе, и аз съм се обзавел с една червена точка: "toq "Spravedlivost" se ebava s vas moje li da si tokova tup" от някой гюро :). Умно, никога нямаше да се сетя ако не ме беше светнал.

Нещо не ми се вярва да са от него, с 10 те му поста и отрицателна репутация едва ли ще раздава червенки, по-скоро сиви. Освен ако няма още някой акаунт, с който се държи като човеците и е натрупал постове и реп.
 
От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

Е като ще е така, нека е така. Всички по-горе са компенсирани с няколко точки от горе. Да видим дали ще извади повече пауър за да смъкне.
Тоя комплексиран тъпанар, освен всичко друго, явно страда и от раздвоение на личността.
Аз избягвах да пиша в последните му теми и явно заради това съм се вредил само с 1 червеничка :Д
 
От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

Айде и от мен малка компенсация за тези с червените репички. :wink:

Е като ще е така, нека е така. Всички по-горе са компенсирани с няколко точки от горе. Да видим дали ще извади повече пауър за да смъкне.
Тоя комплексиран тъпанар, освен всичко друго, явно страда и от раздвоение на личността.
Аз избягвах да пиша в последните му теми и явно заради това съм се вредил само с 1 червеничка :Д

Мерси въпреки, че нямаше нужда. :) На мен никой не ми е цъкал червена репичка между другото. Само един преди време ми беше дал ама аз бая го бях понахранил. Да цъкат не ми дреме! :wink:

Какво да пишеш в темите му то не може нормален диалог да се води с него. Като каза за раздвоение на личността, възможно е винаги пише за себе си в трето лице. :)
 
От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

Именно зареди това го казах. Ползва няколко акаунта, говори в трето лице, не престава да изтъква Гюсер .. забравих му фамилията. ВториЧепик из многобройните теми беше дал едно много точно определение за евентуалните му страдания, но в момента ме мързи да го търся :)
Иначе не мога да разбера, защо продължавате да му обръщате внимание. Преди 2 седмици когато го избаниха за първи път (май), просто ми кипна да се занимавам с този. Човечеца явно страда от липса на внимание и е решил да си докарва такова, макар, че лично аз не одобрявам начина по който го търси.
Според мен просто не бива да си губим времето с него - колкото повече внимание получава, толкова по-нахъсан става. Извода според мен е, че ние сами си го правим цялото това нещо. Нека си пусне една тема и никой да не му обърне внимание, да видим дали ще продължи в същия дух.
 
Re: От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

Извода според мен е, че ние сами си го правим цялото това нещо. Нека си пусне една тема и никой да не му обърне внимание, да видим дали ще продължи в същия дух.

Много вярно е това. Като малките деца - ако не им обръщаш внимание се укротяват :)
Аз мисля да използвам бутончето ignore ако се появи отново.
 
От: Re: От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

Много вярно е това. Като малките деца - ако не им обръщаш внимание се укротяват :)
Аз мисля да използвам бутончето ignore ако се появи отново.

Дали??? Аз като гледам в "кръчмата" му вече е свикнал да си пише сам. Едва ли това ще го спре.
 
От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

Само веднъж се излъгах да вляза там, за това и може би съм се пообъркал, че това нещо би ни спасило :)
 
От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

Добре де възможно ли е това
6180 Posts in 966 Topics by 4302 Members ?
Как ще си направи 4000 потребителя ? Той тоя трябва да е побъркан.
 
Re: От: Re: От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

Дали??? Аз като гледам в "кръчмата" му вече е свикнал да си пише сам. Едва ли това ще го спре.

И ти си прав :). Ама там има за какво да го прави - трупа съдържание. Има слаба надежда тук да не му е толкова интересно да го прави.
 
Re: От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

Добре де възможно ли е това
6180 Posts in 966 Topics by 4302 Members ?
Как ще си направи 4000 потребителя ? Той тоя трябва да е побъркан.

хахаха той е като машина направо
 
От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

Добре де възможно ли е това
6180 Posts in 966 Topics by 4302 Members ?
Как ще си направи 4000 потребителя ? Той тоя трябва да е побъркан.

Без кепча при регистрация и без задължителна верификация не имейла - става :) Даже се учудвам, че са толкова малко. Той пича даже се кефеше на темите пуснати от спамерите за виагри и останалите медикаменти :)
 
От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

Добре де възможно ли е това
6180 Posts in 966 Topics by 4302 Members ?
Как ще си направи 4000 потребителя ? Той тоя трябва да е побъркан.
Не знаеш на какво е способен един китаец...
http://www.youtube.com/watch?v=SQI87lYz1Vs
 
От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

Не знаеш на какво е способен един китаец...
http://www.youtube.com/watch?v=SQI87lYz1Vs

Затова България, НИКОГА няма да се оправи... Защото китайците строят един хотел за 6 дена, а ние за 6 години. Защото докато един китаец отива и БАЧКА, БАЧКА, БАЧКА, тъпия българин гледа откъде да набара фейсбук! Защото китаеца отива да работи, а българина е на принципа "те ни лъжат, че ни плащат, а ние ги лъжем, че работим", но проблемът е, че дори и да се ПЛАЩА, имам предвид наистина ЗАПЛАТА, българина продължава да не ебава.

Като оня виц:
"Една и съща фабрика с два фЕлиала (е-то е ебавка с друга тема, няма значение). Едната в Китай, другата в България. В китайската има 6 човека, в българската - 50. Китайската произвежда 3 пъти повече продукт и затова пращат китаеца да види как стоят нещата в България. Идва той тук и се среща с нашия човек. Вика му, ние имаме 6 човека, при вас колко са? Нашия, за да не пада много ниско, отговаря, седем. На другия ден отново се срещат и този път китаеца е целия подпухнал от недоспиване. Нашия го пита какво му е. Абе цяла нощ не можах да спя и така и не разбрах за какво ви е седмият човек. - отговаря жълтура."

Китаеца може да се смени с всяка една друга националност, може би не с такъв успех, но пак ще е по-добре от българина. Който не работи не трябва да яде? Глупости...

Така, че търсете проблема в себе си. Вярно, че държавата ти подлага крак на всяка стъпка, особено в собствения бизнес, но управляващите нямат такава заслуга за положението на частниците, колкото простата било то квалифицирана или не, работна ръка.

Отклоних се от темата, ама аз така разсъждавам. Нека някой ме обори.
 

Горе