Купувай китайски боклуци, народе!!!

От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

Ако да не почваме. Аомиоооо са реплики и не плащат никакви лицензи, крадат нагло и затова скоро от Кита няма да излязат.
Каквото и да почваш, xiaomi са 2 ри в момента по продажби в Китай и 5ти в света. И съм сигурен , че статистиката ще се промени в положителна посока занапред. Така ,че колкото и да ги плюете като реплики и какво ли не , ще смачкат много всеизвестни марки.
 
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

В коя бяла държава се продават тия уууникалниииии тилифони?
Че да си взема и,аз
 
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

Легално не от някои прекупвачи. То и в олкса ги има таквиз.
 
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

Легално не от някои прекупвачи. То и в олкса ги има таквиз.


Ми гледам не ги продават нелегално. Можеш да си купиш и от официалния им сайт.


Всяка техника в БГ се предлага само от прекупвачи.
 
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

Ми гледам не ги продават нелегално. Можеш да си купиш и от официалния им сайт.


Всяка техника в БГ се предлага само от прекупвачи.

Как стои въпроса с гаранцията?
 
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

Предлагат ги официално с гаранция , дори и закупен от партньорите им в китай от определени сайтове също важи тук гаранцията. Имаше го и в емага ама вече е неналичен
 
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

Има ги и в емага с гаранция 2 години и то на много добра цена
Гаранцията???????????? В китай ли ще ми пращат телефона?!?!?!?
 
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

Като си купиш HTC, Huawei,ZTE... Къде ти пращат телефона? Има си законови положения в БГ. До месец трябва да е ремонтиран и върнат, а ако ще и на луната да ги пращат:wink:
 
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

Като си купиш HTC, Huawei,ZTE... Къде ти пращат телефона? Има си законови положения в БГ. До месец трябва да е ремонтиран и върнат, а ако ще и на луната да ги пращат:wink:
Чакай да им,звъна ако въобще са оставили телефона.
 
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

http://micenter.bg/index.php?route=information/information&information_id=7

Нека някой по запознат да погледне условията тук и да се изкаже.



УСЛОВИЯ ЗА ГАРАНЦИОННО СЕРВИЗНО ОБСЛУЖВАНЕ НА GSM-КЛЕТЪЧЕН АПАРАТ

Гаранционният срок на GSM апарата е 12 месеца.
Гаранционният срок започва да тече от датата на закупуване и се прилага при повреди, некасаещи изредените по-долу компоненти:

Акумулаторна батерия (животът на батерията и нейните характеристики зависят изцяло от правилната експлоатация);
Зарядно устройство;
Входно-изходен куплунг;
Антена.
Гаранцията е валидна само ако по време на гаранционния период при правилна експлоатация телефонът покаже фабричен дефект.

ВНИМАНИЕ
Магазинът не осигурява гаранция в случай на повреди, причинени от неправилна употреба, изпускане, удар, ремонт от неоторизирани лица и фирми, зареждане със зарядни устройства от друг тип или закупени от друга фирма, както и при други външни въздействия. В тези случаи ремонтите са за сметка на потребителя и гаранцията отпада.При използване на ROOT на телефона гаранцията отпада!
Гаранцията е невалидна при препродажба на GSM апарата.
Гаранционни телефони се обслужват в срок от 30(тридесет) работни дни.
При повреда гаранцията се признава, ако се представи попълнена и подпечатана оригинална гаранционна карта, издадена при закупуване на телефона. IMEI-номерът, записан върху гаранционната карта трябва да съвпада с този на апарата.

Всички разходи за доставка се поемат от клиента
 
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

Откъде го изкопа тоя сайт. В страницата им "За нас" не пише нищо. Не бих си купил нещо от подобен сайт. Да не говорим, че по закон електроуредите в България са с минимум 24 месеца гаранция.
 
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

Откъде го изкопа тоя сайт. В страницата им "За нас" не пише нищо. Не бих си купил нещо от подобен сайт. Да не говорим, че по закон електроуредите в България са с минимум 24 месеца гаранция.
И аз това се опитвам да им кажа, аме не стоплят.
То само това да е, не знам кой идиом би си купил нещо от тях.
Ще се радвам ако някой запознат погледне текста и сподели колко нередности има.
 
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

А ако говорим за чисто китайски сайтове като Tinydeal, DX и др. подобни, там обикновено дават по една година гаранция и наистина я спазват. Мои познати са пращали обратно в Китай повреден телефон в гаранция и им го върнаха оправен. Платиха си транспорта в едната посока, но беше някаква дребна сума.
 
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

Вероятноста да ви се изпълни гаранцията от малък неизвестен магазин сравнена с изпълнение на гаранция от голяма верига е в пъти по-голяма. От личен опит 2 пъти ми се налгало да ползвма гаранция в големи вериги и за техника и двата случая бяха трагични и незадоволителни. В един от случайте дори Технополис държаха продукта до края на гаранцията му без да ми дадат обяснение защо.

Другия ми опит с гаранциите конкретно на телеофони като бивш служител на Хенди и Джеф е по-добре да си хвърлите телефона и да си вземете нов. В 99% отремнорирането е с 3 леви ръце и някой крак или прсот телефона е закрепен да работи още 1-2 месеца. Ползвам изключително китайска техника 1:1 с тази от големите вериги, но с доста интересна цена нямаща нищо общо с тукашните

Препочитам да си купя 3 китайски телефона пред 1 "оригинален" прозиведен в същия завод от Мтел , Глобул и прочие "големи"
 
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

Откъде го изкопа тоя сайт. В страницата им "За нас" не пише нищо.

В общите условия са написал името на фирмата (МиЦентър ООД), но липсват много от данните, които се изискват от ЗЕТ - адрес, номер по ЗДДС и други. В страницата за контакт са написали само телефон и скайп.
 
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

Така. Един познат се завърна от Китай съвсем скоро. Каза, че произвеждат едно и също на три класа. Всеки клас си има качество. Най-високото качество не го изнасят или поне не цялото... Познайте какво получаваме ние...
 
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

Така. Един познат се завърна от Китай съвсем скоро. Каза, че произвеждат едно и също на три класа. Всеки клас си има качество. Най-високото качество не го изнасят или поне не цялото... Познайте какво получаваме ние...
Оффффффф и кво получаваме?

П.П Добре дошла!
 
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

uphero,
получаваме най-ниското качество, но на различна цена, която варира от възможностите за преговор на купувача...
 
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

uphero,
получаваме най-ниското качество, но на различна цена, която варира от възможностите за преговор на купувача...
Благодаря, че ми разясни....
 

Горе