Купувай китайски боклуци, народе!!!

От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

В интерес на истината поръчки от по $150-$200 са ми пристигали диретно в пощата. Имало и телефони и разни други електроники и никога не са ми ходили пратките на митница.
 
Последно редактирано:
Re: От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

В интерес на иситната поръчки от по $150-$200 са ми пристигали диретно в пощата. Имало и телефони и разни други електроники и никога не са ми ходили пратките на митница.

Аз пък веднъж ми се наложи да купувам нещо извън Европа и плес....в митницата си го намерих. :) Еми така е, явно така работи голямата икономическа система. :)

Явно било до късмет....:)
 
От: Re: От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

Аз пък веднъж ми се наложи да купувам нещо извън Европа и плес....в митницата си го намерих. :) Еми така е, явно така работи голямата икономическа система. :)

Явно било до късмет....:)

Поръчвам от еди и същ сайт TD вече втора година поне 2 пратки месечно. Не зная дали е късмет.
 
Поръчвам от еди и същ сайт TD вече втора година поне 2 пратки месечно. Не зная дали е късмет.

Моята беше от Aliexpress и не пропуснаха да ми я спрат. Скоро пак ще ми се наложи, но се съмнявам, че ще е по-различно. Дано не бъркам.
 
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

Аз поръчах 2 телефона от DX на 17 Декември и още ги няма. И пратката не е мърдала от China Post. Наложи се да се обърна към банката да им дадът малко зор. Всеки ден китайците ме навиват да изчакам още малко, но вече искам full reffund. Те телефоните остаряха вече да му е.. майката. Хората са казали,че евтиното винаги излиза по-скъпо. Хората се лъжат с тая безплатна доставка.
 
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

И аз имам забавена пратка от DX, но проблемът не е в China Post, тъй като междувременно поръчах доста други неща от Китай и вече пристигнаха. Пуснах диспут в PayPal, а пък ако нещата пристигнат някой ден ще им върна обратно парите.
 
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

сега друг въпрос ме притеснява-да речем че поръчам нещо от китай,транспорт с пощите и въпросното нещо се озове на митница-ок ще платя ДДС-то но не знам аджеба къде се намира тази митница..Аз съм от град близо до Русе и ако се окаже че митница се минава в Русе примерно или по-далече,то тогава ми се губи далаверата,защото ще трябва да бия километри.Та въпроса ми е къде би била задържана пратката ми??
 
От: От: Re: От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

Поръчвам от еди и същ сайт TD вече втора година поне 2 пратки месечно. Не зная дали е късмет.

Кой сайт?Може ли да дадеш един линк?
 
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

Късмета също играе роля xD
 
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

Моя китаец устиска година някъде и почна да прави проблеми а някой пиксели на дисплея заминаха и двете батерии се скапаха и т.н.т..
Продадох го и си купих едно оригинално. По доволен не съм бил а повече китайско няма да пипам :beer:
 
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

Веднъж направих поръчка за 600-700 долара и се озова на митницата.. и проблема беше че пратката беше прекалено голяма за да е толкова евтина колкото я бяха писали китайците. Иначе продукти от и по 150-200долара, които са малки като размер не съм има задържане. Поръчвам само от алиекспрес.
 
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

и аз така ми се вижда, то моят като има марка не че не се строши пантата на 6 месец ама айде , все от едни гараж май идват :lol:
 
Re: От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

и аз така ми се вижда, то моят като има марка не че не се строши пантата на 6 месец ама айде , все от едни гараж май идват :lol:
И моя оригинален лаптоп му се изскина корпуса малко и сега се затваря и отваря зле, така че мани го това с оригинално и не, там се сглабя всичко. :)

Иначе нетбукчето изглежда добре. ;) Лошото е, че гаранцията май ще липсва, но като гледам и каква гаранция изпълняват тук, май все тази. :) Не съм видял някой да не се прави на интересен като отиваш или те мотат 30 дни или ти обясняват, че нещо сам си направил. Нещо последно време не ми харесва тази практика и ми излиза по-рентабилно да взимам от чужбина и да сменям по на често. ;)
 
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

ей таз цена как се вади според вас и дали е читаво изобщо

http://www.tinydeal.com/133-win-7-ul...?sk=79335337fr

Това е доста обемисто, 99% ще го спрат на митницата. Мен за един прост 7" таблет ме разкарваха и излезе колкото тук. Сметни мито ДДС и липса на гаранция и ще ти дойде по на далавера да си го купиш тук.
 
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

ето малко промо кодове за намаление на любителите на китайски стоки от тинидийл


• 5% Off all Android Phones Use Code: 5offedm1
• 6% Off all Brand Tablet PCs Use Code: 6offedm2
• 10% Off all Dresses Use Code: dreoff10
• 5% Off all Night Lights Use Code: 5offedm3
• 8% Off all Watch Cell Phones Use Code: 8offedm4
• 5% Off all Car Decals & Stickers Use Code: 5offedm5
• 5% Off all Blocks & Jigsaw Toys Use Code: 5offedm6
 
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

Тия дни си взех един китайски смартфон, ще видим след месец два как ще е. Инак засега есупер.
 

Горе