Купувай китайски боклуци, народе!!!

От: Re: Купувай китайски боклуци, народе!!!

Ще ми е интересно някой да ми услужи с Айфон или Галакси - да падне два пъти в калната леха с домати, докато ги снимам. Какво ли ще се случи? :rolleyes:

Ще оцелеят. Калната леха е мека. :D
 
Re: От: Re: Купувай китайски боклуци, народе!!!

Ще оцелеят. Калната леха е мека. :D

Коолайс беше пускал клип (които не мога да изровя от форума), където като пуснеш Lenovo е халба бира си работи. Мисля, че това беше марката. Иначе на Вискяр БГ телефоните не ме впечатляват. По-скоро чудесата, които твори в градините. :)
 
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

Четвърти месец това телефонче ZOPO , два месеца до като му се нарадвам работеше под пълно натоварване и за сега съм супер доволен. Вижте само параметрите и не ми говорете повече за Виваком, Глобул или Мтел с техните скъпи и прескъпи оферти.
Имаха отстъпка от 25% и ми стъпи тук на 295 лв.
 
Последно редактирано:
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

подарявам ваучер за 8 долара намаление при покупка за над 100 долара в тинидийл - само за зелено светещи и които купят пред линка в подписа ми

важи до 2 декември
 
Последно редактирано:
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

Народе, китайците вече вдигнаха много качеството на производството. Като им кажа - искам от от този модел яке, те ми викат - този модел яке за 10 или за 20 долара (сиреч, с кое качество)?
 
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

Имам вкъщи работещи айфони от 2008-ма, 2009-та, давам ги на приятели вместо нокии да ги ползват когато нямат телефон.

Освен това имаме едни три айфона дето се подмятат в семейството - ползва майка ми, дава на баща ми, той ползва - дава на брат ми.

Няма чупене, вярвате ли?

Тези, които не съм продал всичките са живи и здрави - 2g, 3g, 3gs, 4.

Същото с айпадите - ползвам стария на майка ми, от 2010-та мисля че.

За китайските сори, ама статистиката говори че живеят няколко месеца.

П.С. - аз пък къде се наврях със айфони в китайска тема
 
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

за 10 долара и на третия ден да се скапе си заслужава парите, те на малкия детските пластмасовите дето само ми надуват главата са по 10на лева
 
за 10 долара и на третия ден да се скапе си заслужава парите, те на малкия детските пластмасовите дето само ми надуват главата са по 10на лева

Да, така. Аз никога повече китайски таблет. Даже никога повече таблет. Ще си взема един нетбук пред това. Не е истина, не изкара и година. Няма такъв шит. За телефона, който си поръчах съм по-голям оптимист, защото е Lenovo все пак. ;)
 
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

затова на Леновото на лаптопа ми се строши пантата на 5 месец, всичко е на късмет
 
От: От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

П.С. - аз пък къде се наврях със айфони в китайска тема
Точно където трябва си дошъл, защото всичките ти айфони и айпади са произведени в Китай.
 
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

Само едно ще напиша по темата: Все още не съм чул някой да казва за Аpple: "Дано модела ти е на късмет" :D
 
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

имам два ваучера при покупка за над 100 долара

ScdBB4E6974 - 4$

Scd49EE8D44 - 3$
 
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

Да Ви светна в нещо много важно за удължаване живота на батерията и решение ако смартфона се рестартира сам или изключва.
1 месец го тествах и работи! Сложете някакво сгънато листче между капака и батерията за да притисне батерията по силно към корпуса.
Дори и да е силно притисната батерията по дефаулт както беше моята пак сложете. Тела ми се ресваше и батерията падаше много бързо.
Тия проблеми вече ги нямам :wink:
 
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

Има.китаец и китаец...
Отдавам еуфорията ви над китайски телефони. Над факта че.не сте работили преди това с по-добри.
Не говоря за самсунг на който Задния капак е като на детска играчка от 4 лева в.Илиенци...

И аз си мислех преди няколко години че.ейсър и асус са.качествени.

Но не вярвам че ако сте работили с наистина хубав смартфон. После няма да ви се струва бутафория китайския екземпляр...
Доколкото за.леново те.са на нивото на асус... Стават, ако не ви се дават пари.За нещо по!добро са идеални така е. И с китайчето... Ако си готов на компромоси ще си на"далавера". Новия им таблет е супер на леново но няма даго купя само защото е ... Леново :)
 
няма такъв филм като добър смартфон. всичките са смотани. други повече. и това е. няма марки, няма нищо - боклуци, които вече всеки има. но и няма как. ;)
 
От: Купувай китайски боклуци, народе!!!

затова на Леновото на лаптопа ми се строши пантата на 5 месец, всичко е на късмет

Aз пък съм супер доволен от Леново, купих си лаптопа за 1200 лв. май с 16 гб рам, неква видеокарта 2гб рам, 1тб хард и т.н. където конкурентите по подобни параметри гониха 1800 лв. Лаптопа е перфектен, само има един супер смешен минус - писах им на сайта препоръка. Тъчпада се заключва с fn+f6 обаче не помни - ако се рестартира или заспи, пак се отключва. Дразни ме, но за тия пари само това да е минус си е екстра :)
 
Реших да рискувам с "китайските боклуци" и си купих това чудо http://www.aliexpress.com/item/In-S...one-5-0-inch-HD-IPS-Screen-8MP/927059661.html (бял)

Ако си hi-tech maniac може би ще му намериш много кусури... Но лично на мен вече 1 месец ми върши перфектна работа. Само с говорене батерията ми издържа 5-6 дена. Ако ползвам усилено апликейшъни умира след 3-4 дена. Свикнах и с големия размер. Общо взето за момента си заслужава парите и дори и да се скапа след 1 година, пак ще си взема същия или подобен ;]
 

Горе