Купувам реклама по email

istani123

Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Здравейте,

Направих си нов сайт за футболни новини и искам да му пусна малко реклама.

Искам да пусна 1 рекламно съобщение (email) до всички emaili които притежавате. Напрамер ако имате сайт за запознаства, можете да изпратите мое рекламно съобщение до всички регистрирани при вас хора.

Ако някой има mailing list, който се продава, може да ми изпрати оферта, но цени от сорта на 0.10 стотинки на емаил, няма смисъл да ми изпращате, защото ми се струва скъпо.

Най-вече очаквам оферти за 1-кратно изпращане на мое рекламно съобщение от ваш сървър.

Пишете ми на лично съобщение или направо във форума

Добавка: Моля изпращайте ми оферти за поне 10,000+ емайла или ако са по-малко - може да са от някой футболен сайт, форум, тоест да са силно таргетирани.

Добавка: Вече закупих реклама в един голям (над 20,000) майлинг лист и съм доволен от сделката и форума, но изчерпах бюджета си за месеца.

Благодаря на всички, които ми писаха!
 
Последно редактирано:
От: Купувам реклама по email

ще ти дам доста дейтинг имейли за 1 лев :) даже и фрий или срещу линк, пиши ми ЛС или на скайпа ;)
 
От: Купувам реклама по email

Човека търси да купи мейли или по-точно масов мейл!
Какви са тези предложения за 1 лв. или за размяна на линкове?
Сори, за забележката, ама да не бъркаме нещата :)
 
От: Купувам реклама по email

Ами предлагам му 2790 имейла, таргетирани български, за един лев или за един линк просто, това е цената която аз искам за имейлите :)
П.П. Не мисля, че забележката ти е уместна :)
 
От: Купувам реклама по email

Сори, реших че става въпрос всичките мейл за 1 лв., а не бройката.
Моля модератор да изтрие излишния спам от моя страна!
 
От: Купувам реклама по email

Човека търси са си купи реклама по и-меил,тоест, плаща си да му се рекламира по и-меили, явно не му се занимава, а не ти да му предлагаш и-меили за продажба. има разлика нали?
 
От: Купувам реклама по email

Сори, реших че става въпрос всичките мейл за 1 лв., а не бройката.
Моля модератор да изтрие излишния спам от моя страна!
Нема проблеми, Izida. Важното е че се разбрахте и не се стигна до триене.:) А на пича му пожелавам да си намери добра оферта - гледам вече валят. Успехи и сега само по темата...;)
 

Горе