Къде ще сте на нова година?

testkiwi

Well-Known Member
Предприемачи, предприемате ли действия за намиране на място за нова година?
На мен ми се ходи на ски, ама баах цените тук, то за същите пари в Австрия може да се отиде :-o

Вие какво и къде ще ходите? Давайте идеи.

Като за кризисен бюджет нещо, Банкок, Сейшели и Дубай не са варианти :lol:
 
От: Къде ще сте на нова година?

Тази година бюджетно сигурно ще се съберем някъде с колеги и колежки из някоя вила.
Важното е компанията да е добра дори и на вън да се празнува :D
 
От: Къде ще сте на нова година?

Честно да си кажа нямам никаква идея. Вероятно на някое парти с познати. В алтернативния случай ще си кисна вкъщи с наплюскване набързо и почти също толкова бързо заспиващи около мен от нежелание за празнуване на каквото и да е.
 
Последно редактирано:
От: Къде ще сте на нова година?

testkiwi, пусни някой линк към оферта от Австрия да сравним цените с България
 
За сега съм на домашно и аз. Поне по този начин ще гледам и да съм близо до големите джъмборета в центъра на София, ако ми щукне нещо. :)

Имам две оферти, но като знам как ще ми мине декември месец, направо не знам дали бих си го причинил.
 
От: Къде ще сте на нова година?

У дома с жената и децата - приказка :).

Планираме го от години, че все сме нанякъде. Тази година без пътувания :).
 
От: Къде ще сте на нова година?

Ще се измисли пак последните дни преди нова година, организацията ни винаги куца.
 
От: Къде ще сте на нова година?

Къщата за госит е добър вариянт с приятели за 2-3 дена купон
 
От: Къде ще сте на нова година?

Blinky и Coolice ще организират едно пиршество в хотел Кемпински Зографски. Всички от форума за поканени на безплатно ядене и пиене :p:beer:
 
От: Къде ще сте на нова година?

Къде ще сте на нова година?

Това се решава между 15:00 и 20:00 часа на 31 Декември :)
 
Re: От: Къде ще сте на нова година?

Blinky и Coolice ще организират едно пиршество в хотел Кемпински Зографски. Всички от форума за поканени на безплатно ядене и пиене :p:beer:

Някой ден и това ще бъде реалност. :) Нямам тъпрение да стигнем до там. Ама всички на по 12 годиншно уиски. :)
 
От: Re: От: Къде ще сте на нова година?

Някой ден и това ще бъде реалност. :) Нямам тъпрение да стигнем до там. Ама всички на по 12 годиншно уиски. :)[/QUOTE

Е, не е нужно да е чак с 12-годишно, може и с 6-7, важен е жеста :)
 
От: Къде ще сте на нова година?

Предприемачи, предприемате ли действия за намиране на място за нова година?
На мен ми се ходи на ски, ама баах цените тук, то за същите пари в Австрия може да се отиде :-o

Вие какво и къде ще ходите? Давайте идеи.

Като за кризисен бюджет нещо, Банкок, Сейшели и Дубай не са варианти :lol:

Аз също гледах за Австрия и ако решиш няма да сбъркаш! Обаче пусни му сайтове, не успях да намеря сносна информация и да се оправя :confused: а уж се оправям с интернет :confused:

Ние със семейството решихме да отидем до Говедарци малко преди Нова Година. Има ски писта и ще мога да покарам ски :) Боровец и Мальовица са ни близо, така че имаме избор :)
 
От: Къде ще сте на нова година?

Някъде далеч от комунисти, турци, мутри, убийци, изнасилвачи и националисти с петолъчки. Демек няма да е в България!

Но иначе пожелавам приятно изкарване на хората, които ще получат новогодишни бонуси и премии живи и здрави. Дано ДЯДО МРАЗ ви донесе най-хубавите подаръци!
 
От: Къде ще сте на нова година?

Чувам, че там само сиромаси имало, като се върнеш да разкажеш
Няма ядове. Ще ги видим как са. ;D

Blinky и Coolice ще организират едно пиршество в хотел Кемпински Зографски. Всички от форума за поканени на безплатно ядене и пиене...

И аз искам да присъствам. Дайте ако трябва с общи пари да направим едно такова събиране... какъв е проблема... аз съм с две ръце ЗА! Хем ще обменим опит, хем ще си пийнеме. :)))
 
От: Къде ще сте на нова година?

Индия и Шри Ланка....
 

Горе