Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Ма много сте сакръндзи, уни оърви ви вкара в филма , пък никой и една бира го не почерпи :lol:
 
Много се радвам, че ви харесва. Като се замисля как с Кулайс го мъдрехме. А той наглася пиксели. :) Но крайни резултат предположихме, че ще допадне на много хора, така де на повечето. :)

Изглежда по-прибрано, структурирано и както каза Кулайс, модерно. :)
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Изчетох цялата тема и пак не загрях - какви промени? Аз не забелязвам нещо различно...
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Промяната ми допада, само че при warrior форума колоната с инфото на потребителя е по-широка и всеки показател е на нов ред, поради което изглежда по-подредено. Тук е сбито и разхвърляно, което не стои добре. Или разширете малко колонката, или го направете с икони (ако е възможно), например вместо "мнения:" да има "(иконка на молив):" и като отидеш с курсора върху иконата да ти излиза наименованието на показателя.
 
От: Re: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Изглежда по-прибрано, структурирано и както каза Кулайс, модерно. :)

Модата и унификацията са изяли не една глава. :p
Не ми харесва, защото прилича на повечето. Винаги съм харесвал местата със собствен почерк.

Това горе заради темата. Инак гледам съдържанието.

50+ символа в подписа биха ме зарадвали повече. ;)
 
От: Re: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Наглец :D 10 символа.
50+ символа в подписа биха ме зарадвали повече. ;)
 
Много циганийка с над 50 символа в подписа. :)

За шириката. Решихме да дадем повече място на контента. А елементите са разхвърляни. Има го този момент. Но все пак замисли се, че някои хора дописват всичко там и реално и самия форумен софтуер се чуди как да ги визуализира. :)
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Мен малко ме дразни чесно казано.. свикнал съм да чета през целия ред и тва ся ме дразни малко.. предполагам, че ще свикна
+1. И мен ме дразни.

PS : Гответе се за 10-15 анкети за лого на новия форум Алтернативчото !!! :D
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Чак да ме дразни - не, но малко са ми терсене тези "модйернити" работи дето сте ги сътворили. :)
 
можем да пуснем анкета тук доколко ви допада. идеята освен по модерно (върнало се на мода, във вбюлетин 5 и xenforo -- на дижитал пойнт скрипта) е че и така е по прегледно с кой си говорите не е пръснато цялото инфо по дъжлината екрана :)

Относно кутииките и размера на англииски са добре иска да е центрирано около аватата който е запазен на размер 125 (по скоро бих смъкнал малко шрифта само да си изпия кафето)

относно повечето символи в подписа 500 ббкод + 500 текст мисля е повече от достатъчно навсякъде и дефултно е 250 или по малко
 
От: Re: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

можем да пуснем анкета тук доколко ви допада.

Никакви анкети! Диктатура! За к`во сте се събрали тук. Да си чешете езика и да се наслаждавате на дизайна на форума?

Я марш всички предприемачи да изкарвате пари :twisted:

п.с Честно казано не е лошо така с "класическия стил". Ама за мен е по-важно да се чете нормално и да няма някакви натрапващи се бекграунди и цветове. Пък дали ще си преместите аватарите и инфото от единия (крачол) в другия край... няма никакво значение. :p
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

+1. И мен ме дразни.

PS : Гответе се за 10-15 анкети за лого на новия форум Алтернативчото !!! :D

Е, въобще не може да се сравнява с бг-мамата. Тук промяната е приятна. Там, като влезнах последния път, веднага ме бомбардира видеореклама без възможност за затваряне (за съжаление махнах адблока), от което компът ми зацепи за 5 минути, защото е слаб, а и бях отворила към 30 други страници. Друг проблем, автоматично ме разлогва след някакви минути (крайно недостатъчни, за да прочета повече от 2 страници, да речем), и се налага или да се логвам отново, или да се дзверя в едно текстово поле, горе-долу с ширина колкото 1/3 от ширината на текстовата част тук.
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Фонта е ужасен
 
От: От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Промяната ми допада, само че при warrior форума колоната с инфото на потребителя е по-широка и всеки показател е на нов ред, поради което изглежда по-подредено. Тук е сбито и разхвърляно, което не стои добре. Или разширете малко колонката, или го направете с икони (ако е възможно), например вместо "мнения:" да има "(иконка на молив):" и като отидеш с курсора върху иконата да ти излиза наименованието на показателя.

Право в целта. Дори мислех, че е така защото експериментирате с .css-а и ще го оправите.
Така(с колоната отляво) е доста по-прегледно за четене, особено като няма картинки в подписите. Други форуми не посещавам много и този до сега ми се струваше "правилен" като подредба...

пп: трейдъра не се ли показваше и той преди или умишлено сте го махнали?
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

@white_pawn, трейдъра се показва само в темите от секция "Пазар". Иначе по темата, на мен ми допада, само ако можете да оправите малко инфото за потребителите да е на един ред или както казаха по-горе, с икони, и всичко ще заспи ;)
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

@white_pawn, трейдъра се показва само в темите от секция "Пазар"...

Я, това не го знаех. Има логика, да :)
В Пазар още по-странно изглежда с +1 ред и за трейдъра с толкова разстояние между тях...
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Чак анкета не е нужно. Чак Диктатура- дай Боже всекиму такава Диктатура. Просто малко време да посвикнем и мерси на ангажиралите се и отделили време :clap:

п.п. но това шрифтче за лелките като мене малко ме напряга :p
 
От: Re: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Модата и унификацията са изяли не една глава. :p
Не ми харесва, защото прилича на повечето. Винаги съм харесвал местата със собствен почерк.

Това горе заради темата. Инак гледам съдържанието.

50+ символа в подписа биха ме зарадвали повече. ;)

Напълно съгласен, не ми харесва, напротив.
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Ето ефекта подобие на който е целен Xenforo на дижитал пойнт скрипта това ако решим да ъпдейтнем след време (размера на кутииката при vbulletin5 също е подобна ) модерното ще изяде главата ако е направено ударно тук го правим така за да свикнете постепенно :) и засега не смятаме да ъпгрейдваме :)

Screenshot from 2014-03-17 17:29:04.png

относо шрифта как е сега? видях че е писано по време на редакцията ...

точно маклката кутиика е особеното спрямо легасито от едно време променихме част от превода и сега трябва да се събира всичко на един ред при над 95% от никовете
 

Горе