Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Супер си е братле, хич, не ги слушай, довечера като ударят по едно, и ще забравят даже , че е имало промени :D
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

С тоя шрифт на моя 27" телевизор не се разчита, за по-малък не ми се мисли :)
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Вие, още шашкайте шефовете, пък кебапчета на 36 декември ще ядем :cry:
С тоя шрифт на моя 27" телевизор не се разчита, за по-малък не ми се мисли :)
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Супер си е братле, хич, не ги слушай, довечера като ударят по едно, и ще забравят даже , че е имало промени :D

E тук имаме предимството че като ви питаме всички са уебмастъри (малко или повече професионалисти :))
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

С тоя шрифт на моя 27" телевизор не се разчита, за по-малък не ми се мисли :)

Това шрифта на кутииката или по принцип шрифта ? той е идеален за ХД (не фул ХД) каквито са повечето лаптопи в момента :) можеби един двапъти или повече CTRL + ще подобри юзабилитото за фулл хд монитори
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

относо шрифта как е сега?

Сега е по-добре от преди, но може да е и по-добре (според мен). С малко по-широка колона и по-голям шрифт за показателите ще е идеално. Форумът може да си го позволи. Ако сравним с warrior, там самото тяло е по-тясно и въпреки това колоната с аватара и инфото е по-широка и с по-голям шрифт. Шрифта на самите постове също е по-голям.
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Аз очаквам да ми се върне стария дизайн, няма ли някаква възможност такава, всеки да си избира дизайна? Този ми е гаден и въобще не ми харесва, една от причините да остана във форума беше хубавия дизайн.
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

На мене ми се струва по подредено и прегледно, може да се увеличи с една идея колоната на портебитея
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Това шрифта на кутииката или по принцип шрифта ? той е идеален за ХД (не фул ХД) каквито са повечето лаптопи в момента :) можеби един двапъти или повече CTRL + ще подобри юзабилитото за фулл хд монитори
На бокса с аватара, не съм с някаква избузена резолюция - 1920х1080 и 27" монитор и адски дребно.

Сега е по-добре от преди, но може да е и по-добре (според мен). С малко по-широка колона и по-голям шрифт за показателите ще е идеално. Форумът може да си го позволи. Ако сравним с warrior, там самото тяло е по-тясно и въпреки това колоната с аватара и инфото е по-широка и с по-голям шрифт. Шрифта на самите постове също е по-голям.
Дето се вика едно media query може да се тури за по-високи резолюции малко да се увеличи. Ама тогава ще падне едно кривене на врата. Това му беше хубавото на стария дизайн.
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

1440х900

Регистрация Jan 2012 - при мен и други;

Регистрация Apr
2006 - coolice и други.

Не знам защо така излиза на два реда времето на регистрация при някои. Може би заради различната ширина на различните букви.
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

А на мен наистина този дизайн не ми харесва и си искам стария дизайн. Напълно сериозно питам - ще има ли възможност, някаква опция да се избират различни дизайни, за да си избера и върна стария дизайн?
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Не ми харесва това и аз искам стария дизайн, нещо очите ме болят като го гледам това
 
Re: От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

А на мен наистина този дизайн не ми харесва и си искам стария дизайн. Напълно сериозно питам - ще има ли възможност, някаква опция да се избират различни дизайни, за да си избера и върна стария дизайн?

За жалост, не може да се къстамизира за всеки. Като е едно, си е едно за всички. Какво точно ви притеснява в новия, като изключим момента, че са малко по-малки детайлите, които реално не са фокуса на новия дизайн, а изцяло контента. ;)
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Би, аз като цяло ви одобрявам промяната, но вметнах за шрифта, защото не е само отляво, а сякаш и на други надписи по панелите и на мен лично ми е дребен и затормозяващ. Но може и да свикна :) не го приемайте като критика :rolleyes:
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

За кой пореден път се сменя дизайна от 5 години насам?
Човече... ако искаш вярвай изобщо не съм забелязал че има промени...
Даже преди време пак така имаше тема и аз пак не бях забелязал?
Толкова ли съм завеян. Даваха по дискавъри едно брейн гейм там на един му смениха пичората на първата среша с друга - при това друг цвят коса и дрехи и оня не забеляза?

Някой психо може ли да каже причината :)
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Аз пък съм винаги за промяната и за новото, защото трябва да се настройваш и адаптираш. Абе прогрес трябва не е ли така а
 
Re: От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

А на мен наистина този дизайн не ми харесва и си искам стария дизайн. Напълно сериозно питам - ще има ли възможност, някаква опция да се избират различни дизайни, за да си избера и върна стария дизайн?

Няма възможност защото не е реална смяна на дизайна а смяна на постбит което е част от самия въбюлетин а не от темплейт системата, смяната искаме да е я наложим сега за да ви е по лесно при бъдещ ъпгрейд до друга система или нова версия, когато тази спре да се поддържа, защото там може да няма възможност за поетапно въвеждане на нещата......
 
От: Re: От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Няма възможност защото не е реална смяна на дизайна а смяна на постбит което е част от самия въбюлетин а не от темплейт системата, смяната искаме да е я наложим сега за да ви е по лесно при бъдещ ъпгрейд до друга система или нова версия, когато тази спре да се поддържа, защото там може да няма възможност за поетапно въвеждане на нещата......

Ако решите да сменяте логото, нали ще направите анкета, моля? :p
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Жалко, че не може, значи ще трябва да се свиква с това. Едно от нещата които не харесвам - сервизната информация да е в ляво, както сега я направихте.
 

Горе