Летвата се вдига високо при хостинг компаниите

От: Летвата се вдига високо при хостинг компаниите

jFKraj7.jpg


:-o
 
Последно редактирано:
От: Летвата се вдига високо при хостинг компаниите

645 кб, това и в смсхостинг ще покаже сходен резултат.
 
От: Летвата се вдига високо при хостинг компаниите

Да вдигна темата малко. Още тествам при тях хостинга и за сега ми харесва. Притеснява ме само, че са от скоро и да не фалират, защото съм намислил да се прехвърля при тях от друг хостинг. Ако може да дадете повече информация в смисъл - къде са работили преди този проект и как са с финансирането?
 
От: Летвата се вдига високо при хостинг компаниите

Здравейте, Денислав.

От 4 години сме в индустрията и всяка година сме с устойчив ръст. В раздела на форума "наети сървъри и VPS" имаме информационна тема (от преди 3 години) на другия ни бранд (VPS.BG).

Финансово нещата са стабилни и именно това е причината да не спираме да инвестираме в техника, мрежа и разбира се технологии, с които разширяваме предлаганите си услуги.

Ако имате някакви въпроси, можете директно да се свържете с мен или ако те представляват публичен интерес да ги отправите тук или в другата тема.
 
От: Летвата се вдига високо при хостинг компаниите

Тия килобайти за 2.8 секунди и при тоя score може спокойно да осначава и бавен сървър.

Сървър респонс тайма е само един от многото показатели, дето мерят PageSpeed/Yslow - демек може да получите висока оценка ако примерно фронтендът е добре оптимизиран, но се дъни някъде другаде (примерно сървърът е тромав).

Тая тактика на хостинг компаниите с новорегистрираните юзъри още е на почит тук като гледам :mrgreen:
 
От: Летвата се вдига високо при хостинг компаниите

Изясниха ми се нещата. Въпроса ми беше зададен защото си закупих домейн при вас и ползвам в момента безплатен хостинг. Скоро ми изпратихте нова поръчка за заплащане на хостинга след изтичане на безплатния период. И за мое учудване разликата в номерата на поръчките за месец и половина е 22 поръчки. Сториха ми се малко и направих проверка на Вашата фирма в търговския регистър (промяна съдружници, годишен отчети и т.н) и затова се наложи да задам въпроса.
Стария хостинг съм го заплатил до 01.12.2016 год. и до тогава ще прехвърля 3-4 домейна при Вас.
 
От: Летвата се вдига високо при хостинг компаниите

Това е напълно обяснимо - повечето ни клиенти поръчват за година и поръчките са по-големи - от плановете 30/60лв на месец, освен това основната ни клиентска база е в другия ни бранд, този е live от около година и половина и за сега не сме засилили маркетинга.
 
От: Летвата се вдига високо при хостинг компаниите

Всички проекти (включително и българските) на фирмата ми са качени на чужди сървъри. Кофти е, че не помагам на българската икономика, а давам на чуждата, но това което те предлагат, тук все още няма как да го получа.
 
Re: От: Летвата се вдига високо при хостинг компаниите

Всички проекти (включително и българските) на фирмата ми са качени на чужди сървъри. Кофти е, че не помагам на българската икономика, а давам на чуждата, но това което те предлагат, тук все още няма как да го получа.

Би ли споделил какво точно е това? Вид продукт или нещо, което си поискал и са ти го подсигурили?
 
От: Re: От: Летвата се вдига високо при хостинг компаниите

Би ли споделил какво точно е това? Вид продукт или нещо, което си поискал и са ти го подсигурили?

Мнението ми е базирано на мои лични наблюдения. Ползвам съм и български фирми, но това с което превъзхождат чуждите фирми е цена / параметри. Поддръжката е в българските фирми е на много високо ниво.
 
От: Летвата се вдига високо при хостинг компаниите

Здравейте,

И аз ползвам услугите на SSDCloud.bg и мога да твърдя, че услугата е на много високо ниво.

Реакцията от съпорта е светкавична. Коректността и лесната комуникация са неща, които ценя и се радвам, че ги получавам.

Продължавайте все така с добрата работа!
 
Здравейте,

Радваме се, че сте доволни от услугите ни.

Решихме да пуснем Коледни отстъпки само за форума - 30% намаление за нови клиенти за SSD Web хостинг услугите, възползвайте се с промо код: xmas30

Всички поръчки направени с промо кода след това ползват постоянна остъпка от 30%, тоест при всяко подновяване цената се запазва с намаление.

Самият промо код може да се използва до 31.12.2016г.
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: CTAH
Аз казах чао на суперхостинг и мигрирах към ssdcloud.bg. Засега съм много доволен откъм качество-цена съотношението. Елементарните експерименти, които проведох, показват доста по-добри параметри на скорост и производителност от състоянието на сайта само преди няколко дни. Дано се постараят услугите им да останат на това ниво, че сме се нагледали на опорочавани хубави услуги.
Браво и продължавайте само така, действително вдигнахте летвата. :)
 
  • Like
Реакции: CTAH

Горе