Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Статус
Not open for further replies.
Re: От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Въздрастна, възрастна колко възрастна. 50 ?
Име: Olga Gurska

Момчета, наистина на моменти прекалявате със заядливостта си. Май на втора страница мернах мнение, което ще ви е много полезно, май автора беше Валдес :)
 
От: Re: От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

[video=youtube;UBEhN9ncQdU]http://www.youtube.com/watch?v=UBEhN9ncQdU&feature=related[/video]


ако имате 30 сек за губене :p

(музика - Kiz - Eintritt)
 
Последно редактирано от модератор:
Имам 10 за да напиша - нямам :)
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

ктомов - не обичам да обиждам, но за теб ще направя изключение - много си зле
 
Благодаря :)

И не, че съм длъжен да ти обяснявам държанието си, ама пуснах клипчето и го бях гледал преди време. 2 секунди ми трябваше да разбера това и още 8 да напиша мнението си тук. И впрочем, аз не знам колко съм зле, възможно е да е много, ама така и не разбрах кое е забавното на клипа, а и какъв дебил трябва да си, че да ти хареса това :)
 
Re: От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Въздрастна, възрастна колко възрастна. 50 ?

цъкнии и на линка в подписа и ще останеш изненадан :)

пп гледам че нещо се поскарахте може би няма да е лошо да се локне, отделете време за малко бизнес преди лягане не в спорове :)


:):cry::roll:
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Не мога да разбера защо има квалификации като "зле" и други подобни. В този форум никога не е било така. Съжалявам, че не се получи хубава дискусия и ще помоля не само за заключване но и за изтриване на темата. Исках да представя едно свое наблюдение, а не да бъда обиждан и квалифициран.

@ Гурска - благодаря и на теб за обидите и съжалението. Не знам защо реши, че съм някой тийн? Не знам защо реши, че не чета? Железния Светилник, какт и другите три книги ги препрочетох това лято. И какво? АЗ казах по напред че това поколение стари хора, най-вероятно се различава от предното такова. Това че в Железния светилник са милеели за род, родина и образование не значи че тези сега го правят. Освен това ти кои визираш точно като пример? Защото имаше и лицемери и подмазвач и продажници там. Да не говорим че заради "какво ще си помислят хората" знаеш каква животинска постъпка извършва Султана спрямо Катерина ???? А ГУРСКА КАК ЩЕ МИ ОТГОВОРИШ НА ТОВА? МОЛЯ НЕ ЗАКЛЮЧВАЙТЕ ОЩЕ ЧАКАМ ГУРСКА ДА СЕ ИЗКАЖЕ.
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Не мога да разбера защо има квалификации като "зле" и други подобни. В този форум никога не е било така. Съжалявам, че не се получи хубава дискусия и ще помоля не само за заключване но и за изтриване на темата. Исках да представя едно свое наблюдение, а не да бъда обиждан и квалифициран.
Ха ха. Този, който най-много се изложи в темата, моли тя да се изтрие. Каква ирония!
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Харконе, ааа вече ползваш служебния нет...айде моля те гледай си чиновническите задължения. Явно и ясно е че имаш някакъв проблем, ама не го решавай обиждайки наляво и надясно в тоя форум, не искам да влизам в пререкания с теб и да си губим времето взаимно да си мерим пишките и кой е по умен. Аз ти предлагам мир и да не се занимавам с глупости? И спирам да пиша вече в тази тема.
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

@ Гурска - благодаря и на теб за обидите и съжалението. Не знам защо реши, че съм някой тийн?
Хората се опитват да намерят причина за малоумието ти. По какъв друг начин биха могли освен с възрастта?
 
Изобщо не мисля да ти влизам в тона. За мен спора е приключил отдавна. Само чакам Гурска да ме обори за примера който и дадох за Железния светилник, а с теб не виждам причина да продължавам диалога.
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Истината е, че всеки остарява различно - нали знаете, "някои остаряват като катедрали, а други като обувки"! Това кой колко ще озлобее, колко мозък ще има в главата, дали ще изкука на 50 или на 80 или ще си остане по-благороден от 90% от "младите", само един Господ знае. Има невероятни старци, които могат да ти скрият шапката със знания и внушават такъв респект, че не смееш устата да си отвориш пред тях. Има ги, разбира се, и точните противоположности! Така че обобщени коментари от типа "всички старци са нахални и лицемерни" не ми се струват много удачни. Иначе съм съгласна, че огромната част са с нагласа "всички са ми длъжни".
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

tanipo, честно казано, нямах никакво намерение да те обиждам. Просто изразих мнение за новото поколение, а Железният светилник дадох за пример, именно защото там е описано как са милеели за род, родина и образование. Не мразя по-младите и нямам въздушна пушка. Просто понякога ме възмущават малките, празни мутантчета и те взех за такъв. Не отричайте, че са много и навсякъде!!! Не казвам, че всички деветнадесет годишни са такива. Би било глупаво да давам квалификация на едно цяло поколение.
Всяко поколение е с времето, възпитанието и историята си. Тези на 60-70 просто са по-консервативни и възпитани, което изглежда лицемерно. Всъщност това лицемерие, за което ти спомена е по-скоро присъщо за провинциалния манталитет, но това е друга тема и не искам да продължавам, че ако започнем да обсъждаме това, ще стане ураган... :D
http://www.vbox7.com/play:34f130aa?r=google
 
От: От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Просто понякога ме възмущават малките, празни мутантчета и те взех за такъв.
Добро умозаключение и много подходящ завършек на темата. :)
 
Ама тактично си замълча за примера който ти дадох какво извършва Султана именно заради "какво ще си кажат хората" спрямо Катерина. Защото ако Железния Светилник се дава за пример - то това по скоро работи посока моето твърдение. И за твое сведение само 3 години по малък съм от теб.
Просто всички ми скочиха защото закачих тема табу. Всичко по дефолт я караме "ааа ти баба, дядо нямаш ли, ааа възрастните трябва да се уважават" и това попречи да се създаде обективна дискусия. Ако нашите пенсионери не се вълнуваха толкова от това какво ще си кажат хората нямаше да проявяват такова лицемерие и щяха да са по щастливи. Не съм против тях, просто ми се иска всичко да са по добри и приветливи и да има по малко фалш и напрежение сред хората.
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Ти не можеш да си представиш какво е да си живял в един свят 50 години и изведнъж всичко да се промени. Хората виждат как всичко се руши пред очите им, мизерстват и най-общо са отчаяни от живота. На какво да се радват?
a24d287e8ae2f23569c8271fed240f1d.png
 
От: Re: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Човек, проблема не е в това, че са възрастни. Има хиляди млади "софиянци" със същия начин на разсъждение.
Пак ти казвам, това е селски манталитет, а Султана е отличен пример. Дааа, прав си!
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Аз па най-се кефим като ми кажат - вие младите за нищо не ставате - ми това е поколението, което вие сте създали и възпитали бре :) И веднага навеждат глава :)
 
ДРАГИ ЗРИТЕЛИ ГУРСКА БЕШЕ ОБОРЕНА В ТЕЗАТА СИ ОТ МЕН С НЕЙНИЯ СОБСТВЕН ПРИМЕР :).
КОЙ СЕГА НОМЕР 1 :).
"а Султана е отличен пример. Дааа, прав си! "
 
Статус
Not open for further replies.

Горе