Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Статус
Not open for further replies.
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Абе като видя злобни бабета в кауфланд и лидл да се бият на някакви промоции тип диня 9ст. килограм и направо се чудя да повръщам ли или да хващам сопата, много дразнещи са такива гледки, байганьовщината излиза в пълния си блясък. Ама не са да кажеш някакви немощни да се молят да им помогнеш - още малко и ще скочат да те бият, озлобена работа...
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Ако ми объркаш още веднъж фамилията някаква награда ли ще получиш? А може би трябва да се обидя, че се изказвам в стил "Бг мама".
Аз се изказвам възпитано и вежливо за разлика от теб и ако това е отличителен белег само за потребителите на бг мама, окей - причисли ме към тях.
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Е то ясно че си там редовна потребителка. Ама не ми се сърди де :), не искам да си влошаваме отношенията заради това. Просто си спорим. Аз и с Харкон не искам да се карам...ама той прекалявам с квалификациите.
 
  • Like
Реакции: niks
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Делта–форсе като нямат пари си платят лекарствата така става.

Виж кво правят в Англия - от недоимък така става. Верно трябва ти става жал - не да ги метеш, а какво да промениш. Когато дойде един ден и ти се събудиш на 70-80 годишен и да знаеш, че имаш пари за всичко и няма кой 20 годишен да те измита, щото щял да те издържа :D :D :D
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Tanipo ти кой набор си??
Смешно е да се говорят такива работи...аз понякога дори съжалявам,защото дядо ми например разбира много повече неща от всички фази на живота,които аз едва ли някога ще науча..дет се казва една къща сам може да построи без да се е занимавал с това по професия...да не говорим какво образование съм получил аз и какво те..и досега да ги питаш нещо,което са учили повечето го помнят,а я виж младото поколение..специално моите набори и по-малките..единственото нещо,което вдъхва надежда е ,че още фараоните са казали,че новото поколение ще разруши света,а след тях вече колко века света се развива и прогресира..
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Чак редовна не съм, но влизам да, трябва да се крия ли? Смятам, че го прави всяка жена, която се подготвя да има дете, но не виждам това какво общо има с умствения ми потенциал или изказванията ми, а и аз не си развалям отношението с никого, все пак като потребител в бг мама съм се научила, че децата, които хвърлят пясък в очите на другарчето имат лични проблеми и спешна нужда от помощ. Така изказването ми повече ли ти се понрави :D
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Абе като видя злобни бабета в кауфланд и лидл да се бият на някакви промоции тип диня 9ст. килограм и направо се чудя да повръщам ли или да хващам сопата, много дразнещи са такива гледки, байганьовщината излиза в пълния си блясък. Ама не са да кажеш някакви немощни да се молят да им помогнеш - още малко и ще скочат да те бият, озлобена работа...
A като видиш как хамерикански младежи спят по 2 дена пред магазина на ейпъл, за да си купят новия айфон, по-хубаво ли ти става? Хората едвам свързват двата края, цял живот са работили и са ограбени, нямат пари да си купят хляб, ти за байганьовщина говориш. Нещо ти е грешна концепцията.
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Това за фараоните на стената на някоя пирамида ли го прочете, щото ми звучи като съчинена приказка. А набора ми пробвай да го познаеш???
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Хахаха това с пясъка беше добър удар Михайлова. Ще стане предприемач от тебе :).
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

E, щом успя да ми напишеш "сложната" фамилия правилно вече имаме напредък.
 
От: От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Просто Й-краткото ми заяжда
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Не учил съм малко история за разлика от теб :) А набора ти слабо ме интересува,горе-долу разсъждаваш като 15-16 годишен..пък бъди на колкото си искаш :)
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Аз пък съм учил много история. Намери ми моля те точно тоя цитат и ми прати пейпал на ЛС за да ти преведа сума за едно питие ако си прав.
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Ми ако ме победиш в/с нещо ще те огрее :).
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Twist видимо нямаш си понятие от икономика, недей така се изцепва. Какво толкова си изджържал пенсионерите, като ти сега завърши гимназия. И аз съм съгласен през комунизма не е била висока производителността на 1 човек, но виж активите които са създадение още 22 години след соц-а не могат се продадът и се ползват. А и като стане един глад, една безработица и недоимане кой праща бурканите и мезета от селото, тогава баба и дядо са най-великите, ама иначе не ...... Кой е двуличния не знам.
Казах ЩЕ, изплащаме, а не че аз лично изплащам в момента, но това не означава, че моите родители не го правят, трепейки се всеки ден. Човека искаше да ви каже, че старото поколение не живеят за себе си, а за околните, докато ние сме по-различни в добрия смисъл на думата. Мен кво ми пука, че всичките хора в махала ме обсъждат ( 99 процента пенсионери, другите избягаха в чужбина) Щом говорят значи съм интересен, а аз просто им се подсмихвам и им се чудя на лицемерието и пощосла. Хора без бъдеще ! Американските и Европейски пенсионери на техните години обикалят света, а те с пустия си морал вкараха цялото бъдеще на България в Ада. Само не ми казвайте, че за сегашното положение на България сме виновни ние 19-годишните. Ние ще трябва да дърпаме тая държава, докато бабичката от предаването продължава да гласува за БСП.
АМИН!
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Стана твърде двусмислено, а и къде казах, че искам точно мен да ме огрее, жени много, а вие мъжете помежду си се черпите.. Няма лошо, всеки с вкуса си.
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

"Младите са опърничави, без послушание и уважение към по-старите. Отхвърлят истината, не почитат обичаите. Никой не ги разбира, а и те не искат да бъдат разбрани.
(надпис в гробница на фараон, преди повече от 5000 години)

Тази младеж е развратена до дъното на душата си. Младите хора са лукави и нехайни. Никога няма да заприличат на младежите в миналото. Сегашното младо поколение няма да може да съхрани нашата култура.
(Древен Вавилон, преди 5000 години)


Светът достигна критически стадий. Децата вече не слушат своите родители. Очевидно края на света наближава.
(Древен Египет, преди 4000 години)


Ще изгубя всякаква надежда за бъдещето на нашата държава, ако днешната младеж утре вземе в свои ръце управлението на страната, защото младите са непоносими, невъздържани, просто ужасни.
(Хезиод, Древна Гърция, преди повече от 2000 години)


Младите сега само за едно мислят – как да се напият, набоцкат, не уважават възрастните. А ние като бяхме на тяхната възраст...
(две възрастни жени в трамвая преди два дни)"

Пия джони (червено) с ред бул :)
 
  • Like
Реакции: rak
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Само това:
Светът достигна критически стадий. Децата вече не слушат своите родители. Очевидно края на света наближава.

Се доближава. Може ли да ми дадеш библиография, че така и аз мога да си измислям :).
 
От: От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Хаха Михайлова, двусмислието е само в твоята глава, ти сама се навираш за черпенето, а после биеш отбой, ей това типична женска тактика от тийн годините си го спомням :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе