Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Статус
Not open for further replies.
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Чак пък да има женска тактика, чеша си езика, не се взимай за толкова специaлен :D
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Казах ЩЕ, изплащаме, а не че аз лично изплащам в момента, но това не означава, че моите родители не го правят, трепейки се всеки ден. Човека искаше да ви каже, че старото поколение не живеят за себе си, а за околните, докато ние сме по-различни в добрия смисъл на думата. Мен кво ми пука, че всичките хора в махала ме обсъждат ( 99 процента пенсионери, другите избягаха в чужбина) Щом говорят значи съм интересен, а аз просто им се подсмихвам и им се чудя на лицемерието и пощосла. Хора без бъдеще ! Американските и Европейски пенсионери на техните години обикалят света, а те с пустия си морал вкараха цялото бъдеще на България в Ада. Само не ми казвайте, че за сегашното положение на България сме виновни ние 19-годишните. Ние ще трябва да дърпаме тая държава, докато бабичката от предаването продължава да гласува за БСП.
АМИН!
Пенсионната система е солидарна. Бабите и дядовците ни са дали своите пари, а някой ги е откраднал. Това не са те, а кой е...можеш да потърсиш, кой източи пенсионните фондове в началото на демокрацията. Американските и европейските пенсионери са живяли и живеят в други, много по-богати от нашата държави. Както се вижда тяхното благосъстояние се дължи на това, че са живяли на кредит :) САЩ дефакто е фалирала държава, ЕС се гърчи в конвулсии. Не бабите и дядовците ни са вкарали България в АДА, а системата и великите сили, които управляват света. Всичко, което се случи и се е случило в България е получило легитимация от Запада. Малък си още, имаш още какво да учиш, не бъди толкова суров към старите хора, имай уважение. И трябва да ти е ясно, че не само бабички гласуват за БСП
[video]http://vbox7.com/play:69d93ec7[/video]
 
Последно редактирано:
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Чел съм го в христоматия с извори,но в нета няма как да го намеря..само това откривам.. :) Време е за сън,че в след 6 часа се става :(

П.П. Заради твоята тема..сега никой няма да ми види темата за бисерите :D
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Михалова...това "не се взимай за специален" също съм го чувал :), ей женска природа, като в матрица е всичко при вас :):):). Що да не съм спецален?
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Пак си недоразбрал, ти си специален / може да имаш и специални нужди :) / , но не и за моята особа, а и какво се занимаваш с една потребителка от бг мама, какво би могла тя да знае за живота?
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Е как, това за пясъка беше добро, другото което те прави интересна е че отговаряш бързо в темата, а точно сега ми се искаш е да си дискутирам нещо с някой, жалко че ме замерват с клишета и не се получи, чак съжалявам че пуснах темата.
 
От: От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Пенсионната система е солидарна. Бабите и дядовците ни са дали своите пари, а някой ги е откраднал. Това не са те, а кой е...можеш да потърсиш, кой източи пенсионните фондове в началото на демокрацията. Американските и европейските пенсионери са живяли и живеят в други, много по-богати от нашата държави. Както се вижда тяхното благосъстояние се дължи на това, че са живяли на кредит :) САЩ дефакто е фалирала държава, ЕС се гърчи в конвулсии. Не бабите и дядовците ни са вкарали България в АДА, а системата и великите сили, които управляват света. Всичко, което се случи и се е случило в България е получило легитимация от Запада. Малък си още, имаш още какво да учиш, не бъди толкова суров към старите хора, имай уважение. И трябва да ти е ясно, че не само бабички гласуват за БСП
[video]http://vbox7.com/play:69d93ec7[/video]
Великите сили са виновни, че разделиха България на пет след освобождението. Великите сили победиха България през двете световни войни, сега пък те ни ограбили и пенсионната системата. Мен ако някой се опитва да ме краде се обръщам и го удрям, те са спали докато са ги крали, нека сега се оплакват и стоят на студено. С удоволствие почитам и свалям шапка, но на хора, на които си заслужава. На селянки брали цял живот тютюн със завършен 4-ти клас и да ми обеснява, ква разврат са младите мога само да го кажа, довиждане, отиваш си.
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Момче, политиката е сложно нещо. Не можеш да се обръщаш и да удряш без някой да ти позволи. Не можеш да удряш, след като не управляваш ти, а тези на които си се доверил те предадат. Не можеш да удряш, защото си свикнал да имаш доверие в държавата и не можеш да проумееш как тя те предава. Не виждам смисъл да ти обяснявам повече, след като не разбираш елементарни неща. Кой си мислиш, че е проектирал прехода и пътя по който се е развивала България? Чувал ли си за плана Ран-Ът?

Не виждам пък какво имаш против селянките, които берат тютюн, ще каже човек, че не си от Крупник, а от центъра на София.
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

A като видиш как хамерикански младежи спят по 2 дена пред магазина на ейпъл, за да си купят новия айфон, по-хубаво ли ти става? Хората едвам свързват двата края, цял живот са работили и са ограбени, нямат пари да си купят хляб, ти за байганьовщина говориш. Нещо ти е грешна концепцията.

Американските "младежи" са келешчета, които ако нямат най новия айфон, айпад, айлайно и т.н. няма да им се надървя пишката цял месец и няма да могат да спят спокойно. При тях ми става смешно.
За нашите баби съм със смесени чувства и до голяма степен ми зависи от настроението.
Давам пример - преди месец-два чакам в Централни хали пред магазина за маслини (нямаше никакви продавачи). Чакам си аз културно, продавачките зареждат със стока, нямат възможност да ми обърнат внимание, но забелязват, че аз съм единственият към този момент човек, който е там. След 2 минути ми пристигат 3 бабки и започват да оглеждат маслините, предреждат се пред мен и започват да викат към персонала - "хайде де, няма ли да дойдете да ни обслужите? ама как може такова нещо, от толкова време чакаме тука... (правя вметка - въпросното време няма и 1 минута, а аз чакам вече 5)". При което продавачките отговарят културно "Съжаляваме, но трябва да заредим веднага, колкото се може по-скоро". Бабките - "е как може такова отношение, НЕ МОЖЕ ТАКА ДА НИ ПОДМИНАВАТЕ" - казано с такъв тон, все едно, че целият свят им е длъжен, след което добавят - "бързаме много, ние ПЪРВИ чакаме тук, хайде де, обслужете ни, бла-бла-бла". Едва се въздържах да им вдигна един скандал и да ги направя за резил! Подробностите около самата покупка, ревностното броене на стотинки от рестото, злобните подмятания за грамажа ги спестявам.
И само за протокола - моята баба е болна от паркинсон, но въпреки това не се държи като злобна кучка със всеки срещнат както други, които мислят, че всеки им е длъжен за нещо. Никога няма да тръгне да се бие с други пенсионери за разни загубени промоции, защото само мисълта за блъсканиците я карат да се откаже.
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Айде пак тръгнахме в политическа посока...кой виновен..кой не...
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Момче, политиката е сложно нещо. Не можеш да се обръщаш и да удряш без някой да ти позволи. Не можеш да удряш, след като не управляваш ти, а тези на които си се доверил те предадат. Не можеш да удряш, защото си свикнал да имаш доверие в държавата и не можеш да проумееш как тя те предава. Не виждам смисъл да ти обяснявам повече, след като не разбираш елементарни неща. Кой си мислиш, че е проектирал прехода и пътя по който се е развивала България? Чувал ли си за плана Ран-Ът?

Не виждам пък какво имаш против селянките, които берат тютюн, ще каже човек, че не си от Крупник, а от центъра на София.
Чел съм я тая измислишльотина отдавна. Нека наивниците вярват на врели и некипели. На нас Българите винаги някой друг ни е виновен. Наскоро пътувах до Македония. Що там не е същото, хората по усмихнати и т.н И да точно защото съм от Крупник ти казвам как стоят нещата. Нямам нищо против тези хора, просто нека не ми се бъркат в работите и не обсъждат всеки. Много, ама много мразя да ми се говори зад гърба.
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Планът Ран-Ът, не е измислица. Вероятно говориш за тайната глава от него, за която обаче не съм казал нито дума и чието съществуване никой не може да докаже. Факт е обаче, че преходът ни е проектиран от американски специалисти и е факт в какво положение се намира държавата в момента. НЕ знам кое и дали е конспирация. Субективните ти впечатления не доказват нищо, защото преди години съм бил в твоя край, по-точно в Долно Осеново и там хората бяха усмихнати и беряха тютюн :) Лека от мен.
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Лека на теб, аз правя едно кафенце и започвам да човъркам клавиетурата, до съгласие няма да стигнем. Както всички забелязвате обичам да споря, а защо ми слагате червени точки не знам. Благодаря на създателя на темата, почешахме си езика, пък и някаква свалка се завъртя тук а ? :D
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

tanipo, вземи да прочетеш например "Железният светилник", да видиш какъв е бил морала и традициите на още по-старото поколение. Сигурно съвсем ще се втрещиш и ще се оплетеш още повече в празните си мисли.
Но какви глупости дрънкам и аз? :) Та вие, новото поколение не четете! Четенето за вас е отживелица, която е присъща за по-дъртите... Защо ви е да четете някакви глупости написани преди 150-200 години? Та нали вие сте поколението на 21 век! Облякани, намаани, натокани и най-вече "всеможещи"...
Сигурно ще се зачудиш за какво ти говоря и какво общо имат бабичките, книгите и историята. Но повярвай ми, те са свързани с бъдещето ти. Ако не уважаваш миналото на държавата си, семейството си и обществото, то ти си лишен от бъдеще. Ти си обречен на пълна морална деградация, лишен от духовни ценности. А именно те, правят човека, човек!
Тъй като си типичен представител на новото поколение, за теб тези неща вероятно са непонятни. Жал ми е за теб и хората като теб, защото сте неспособни да виждате и чувствате неща, които биха ви направили личности.
Жалко е, че в днешно време младите не уважават старите хора и историята им. Ето така се прекъсва връзката между поколенията...
Но, както се казва: Всяко зло, за добро.
Благодарение на темата ти, разбрах, че все още съществуват стойностни хора.
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

гурска - Шъ ти пишъ ниграмотно, шот тъй ме научихте вие възрастните. Усеща се доста ненавист към младите, надявам се че нямаш пушка(въздушна също не) вкъщи. Не мога да разбера как като сте толкова начетени и ерудирани и с класа..., не успяхте да възпитате младите така че да са максимално полезни за обществото в което са... и да четат и ...
 
[Преди да прочета темата]
/me поклаща разсърдено глава!
Защо не сте казали, че ще се спретне такъв цирка тази вечер бе?
По темата. Ази де съм едва прехвърлил двайсетука си го правя редовно това, та бабата ли няма да го прави?
[/Преди да прочета темата]
[След като прочетох до тук]
Вие сериозно ли? В 9 часа е пусната темата. В момента е 2:30, има толкова много отговори, които със сигурност сте прочели. Та загубили сте 5 часа от вашият живот в разпъване на локуми свързани с уважението към възрастните?
Аз като нямам работа - излизам и се забавлявам, хванете го правете и вие деба.
Прочетох доста мнения, някои от които качествени, други не чак толкова. Нападнахте tanipo, ама от една страна си е прав. Изключете примера със случката му днес (това което е чул) от мислите си и се замислете какво е държанието на възрастните и какво се опитва всеки да ни втълпи - НИЕ СМЕ ИМ ДЛЪЖНИ.
Примера беше смешен, темата още повече :)
[/След като прочетох до тук]
 
Последно редактирано:
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Харкон, не знам защо винаги нападаш с обиди и квалификации. Знам те от както се появи в този форум, но не знам какъв ти е проблема? Освен това не знам и какво правиш тук, ти не си предприемач ами банков чиновник. Айде лягай си че утре в 8:30 трябва да репортуваш на шефовете си. А за това каква може да бъде банката си е моя работа как ще я квалифицирам.

Право Куме в Очи

:D:D:D
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

хахаха, не съм толкова възрастна за колкото ме мислиш, затова не съм тази от която ще търсиш отговорност. Четенето си е ваш проблем, като не искате, то си е за вас.
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

копирайтинг, рерайтинг, превод от и на руски език.
Въздрастна, възрастна колко възрастна. 50 ?
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Четенето не ми е толкова проблем, но писането да(пиша бавно, но за сметка на това със много грешки).
Защо избега така бързо от отговорност... и смени отбора.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе