Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Статус
Not open for further replies.
От: От: Re: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Прав си. Така е. Няма значение, дали знаеш 2-3 езика. Тук си много прав, mein Herr:D
Предлагам да поискаме от администраторите да му сменят ника от tanipo на tap, за по-кратко и ясно.
 
От: Re: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Казах ти вместо да си чешем езиците дай едно, две изречения за превод да видим кой, как, кво.
Абсолютен олигофрен. :lol::lol::lol:
 
Re: От: Re: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Мда...така си и помислих, видях какво си сложил във форумните бисери. Първото да ти го обясня имам предвид и ние да доживеем тия старини щото при стреса в който живеем не се знае дали ще го имаме тоя късмет. Стана ли ти ясно какво се има предвид?

А втората реплика не виждам какво те учудва. Наистина съм говорил с бабите си да не се вълнуват толкова какво говорят другите хора а да си гледат себе си. Тука какво има неясно и смешно?
 
Абе ти освен обиди за факти и доводи не си ли чувал, или това е твоя начин? Защо обиждаш?
 
От: Re: От: Re: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Стана ли ти ясно какво се има предвид?
Няма значение какво си има предвид, а какво си написал, кретен. :)
 
Добре съгласявам се че първото може и малко неясно да съм го написал. А за второто какво не му е наред? И защо продължаваш да си служиш с обиди?
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Тази тема стана много интересна
 
От: Re: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Добре съгласявам се че първото може и малко неясно да съм го написал. А за второто какво не му е наред?
Питай баба си.
 
От: Re: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Всеки си говори, каквото му дойде - единият си знае неговото, че е много оригинален с темата табу, другият си е харесал Noke и си води личен чат с него.:D
Лек ден на всички!
 
Обясни ми ти , като един виден познавач на бабешката душевност. И не ми отговори защо сипеш обиди по мен? Израз на какво са те?
 
От: Re: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Обясни ми ти , като един виден познавач на бабешката душевност. И не ми отговори защо сипеш обиди по мен? Израз на какво са те?
Добре де. Колко пъти трябва да ти кажа, че си олигофрен? Това обяснява всичко.
 
Не, не обяснява нищо. Това е някаква обида просто дето няма с какво да я обосновеш. Ясно че имаш някаква агресия, която се чудиш къде и на кого да си я изкараш? Що не се пробваш да запишеш някакъв спорт или нещо такова или да си намериш приятелка ( знам че за такъв като тебе ще е трудно, но ти се примири с някоя по грозничка и ще стане ). Или ти идва много кибика в любимата ти банка за 800лв на месец бруто?
 
Последно редактирано:
От: Re: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Не не обяснява нищо. Това е някаква обида просто дето няма с какво да я обосновеш. Ясно че имаш някаква агресия, която се чудиш къде и на кого да си я изкараш? Що не се пробваш да запишеш някакъв спорт или нещо такова или да си намериш приятелка ( знам че за такъв като тебе ще е трудно, но ти се примири с някоя по грозничка и ще стане ). Или ти идва много кибика в любимата ти банка за 800лв на месец бруто?
Е да, ама как да обясниш на олигофрен? Той, ако те разбира, няма да е такъв.
 
Е, пробвай се да ми обясниш де, с думи, направи един опит.
 
От: Re: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Е, пробвай се да ми обясниш де, с думи, направи един опит.
Е защо точно аз да помагам на олигофрени? Има си служби за това.
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Затлачили сте темата пак.

И май ще се окаже че няма ни 1 бгмама тъдява - все още нямам ни 1 червена точка...
Жалко.
 
Харкон, абе моите теми като са тъпи и безмислени защо аз имам в този раздел 3 лепнати горе теми ( най-много от всички други ). Имам лепнати теми и в други раздели. А ти?
 
От: Re: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Харкон, абе моите теми като са тъпи и безмислени защо аз имам в този раздел 3 лепнати горе теми ( най-много от всички други ). Имам лепнати теми и в други раздели. А ти?
Защото олигофрените лепят, а останалите откриват теми. Ето защо ти имаш 3 "лепнати".
 
Не съм ги лепил, подбрани са или от модератор или от администратор, като достатъчно ценни за да са там. Явно не всеки мисли че аз съм олигофрен. Да не кажа че май само ти си го мислиш и статистическото отклонение от нулата , тоест още 1-2 човека. И в крайна сметка що за логично и смислено оформено и добре построено обяснение е :"Защото олигофрените лепят, а останалите откриват теми. Ето защо ти имаш 3 "лепнати". "
 
Статус
Not open for further replies.

Горе