Конкурс за: Лого за video chat

ORKlW3K.jpg
 
Срокът на конкурса тук мина. Някакъв резултат?
Ами автора не е писал, че е запознат с правилата, така, че може въобще и да не обяви такъв, време е да почнат да се санкционират по някакъв начин, защото има още два висящи конкурса, дано този не е третия.

Ето единия: https://www.predpriemach.com/threads/Дизайн-на-кутия.72012/page-2

Който си остана само с:

Недей. :) Ще се разправяме с него....

Ето го и втория:

https://www.predpriemach.com/threads/За-дизайн-на-нощна-лампа-ваза.73117/

Втория малко странен и служебно прекратен, поради това, че автора се засегна може би:), ама както и да е
 
Последно редактирано:
Ами автора не е писал, че е запознат с правилата, така, че може въобще и да не обяви такъв, време е да почнат да се санкционират по някакъв начин, защото има още два висящи конкурса, дано този не е третия.

Ето единия: https://www.predpriemach.com/threads/Дизайн-на-кутия.72012/page-2

Който си остана само с:



Ето го и втория:

https://www.predpriemach.com/threads/За-дизайн-на-нощна-лампа-ваза.73117/

Втория малко странен и служебно прекратен, поради това, че автора се засегна може би:), ама както и да е
Ами с оня с големите криптокръцки какво стана?!
 
Последно редактирано:
Здравейте. Не съм ви зарязал по български, не съм ви прецакал. Извинявам се обаче, че закъснях. Наложи се още 2 седмици да съм извън страната и тази вечер се прибрах. На първо гледане имам 2ма фаворита. До 2-3 дни ще Ви пиша окончателно за решението. Благодаря за вашето отделено време....
 
Май така стана...

Време е @Blinky да вземе някакви мерки, все пак си има правила , всъщност автора май не ги знае, това кой поред конкурс е - 3-ти странен нискобюджетен.
Така, че като участвате гледайте и това, кой е автора, ако се весва веднъж на високосна и не е споменал за правилата най-добре е да не си губите времето - казвам го и на себе си:D
 
И да го банираш файда никаква специално за този потребител, той не е активен във форума, така, че за него ще е все едно, не знам и аз, може би трябва индивидуално за всеки.
Примерно потребител с под 500 мнения или нещо такова, да депозира награта предварително към теб, знам ли.
Абе никога няма да е на 100% всичко наред с тези конкурси, ще се кара така какво да се прави.
Аз лично ще съм по-подозрителен към неактивни потребители без някаква гаранция.
 
Последно редактирано:
Здравейте!

Пиша като човек, който работи от много време със @sportwinner. Потребителят е коректен и след като поел ангажимент или иска някаква услуга, то тя няма да остане неплатена. В случая с конкурса за лого. Убедена съм, че има някаква уважителна причина, за да не се е появявал толкова дълго време. Изчакайте още няколко дни и проблемът ще бъде решен! Това мога да кажа за близо 2 години работа с този потребител. Все пак това, което сте представители е труд и ако наистина не се появи е най-добре да се изтрие темата и да има някакво ограничение, не знам какви наказателните процедури, но няма да е честно спрямо Вас, то и сега не е частно. Просто се изненадах, че има такова забавяне, защото с мен винаги е бил коректен.
 
Последно редактирано:
Еми на мен човека ми писа че се колебаел между моето и още някакво лого. Това беше май преди около 2 седмици. Друго не знам.
 
Здравейте. Случихха се някой неща в живота ми и заминавам в за една Израелска болница. За мен без порен фаворит е kpetrov. Радвам се че и други са се опитали, но 95% от тях са крадени лога от други компании. На този етап изобщо не мога да мисля за сайта. Бяххх му писал преди време и му го казахх същото, но след това нещата се преобърнахха на 360 градуса. Наш колега от форума ми каза, че сте почнали да ме ругаете и мисля, че с право. Ако админа сметне за правилно нека ме изтрие. Аз и без друго мога да бъда изтрит от картата на света на едно или две места все тая. На този етап имам желание и ако е рекъл ония горе след време да продължа делото си и да дам наградата, но нищо не знам х ора. Извинявам се и бъдете живи и здрави! :( :( :(
["kpetrov"]
 
"95% крадени" - супер
Бъди жив и здрав!
Аз не виждам една ругатня, но както и да е.

Няма да коментирам, направих изводите си за себе си.
 
"95% крадени" - супер
Бъди жив и здрав!
Аз не виждам една ругатня, но както и да е.

Няма да коментирам, направих изводите си за себе си.
Човека явно си има проблеми. Толкова ли не можеш да го разбереш?
 
Здравейте. Случихха се някой неща в живота ми и заминавам в за една Израелска болница. За мен без порен фаворит е kpetrov. Радвам се че и други са се опитали, но 95% от тях са крадени лога от други компании. На този етап изобщо не мога да мисля за сайта. Бяххх му писал преди време и му го казахх същото, но след това нещата се преобърнахха на 360 градуса. Наш колега от форума ми каза, че сте почнали да ме ругаете и мисля, че с право. Ако админа сметне за правилно нека ме изтрие. Аз и без друго мога да бъда изтрит от картата на света на едно или две места все тая. На този етап имам желание и ако е рекъл ония горе след време да продължа делото си и да дам наградата, но нищо не знам х ора. Извинявам се и бъдете живи и здрави! :( :( :(
["kpetrov"]
Пожелавам ти да се оправиш. Когато пожелая нещо на някой друг често се сбъдва. И благодаря за пожеланието, и ти бъди жив и здрав.
 

Горе