Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

bango3

New Member
Здравейте нов съм тук и искам да попитам как мога да искaрам малко пари от интернет (да не стоя на празно пред компа). Английския горе долу го знам. Дайте някакви съвети (Обръщам се най вече към тези които правят пари от интернет не искам печалбата да е кой знай колко 50-100 лева ще ми дойдат добре..).
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

Малък, вземи се стегни и чети Старт в Интернет Бизнеса темата е обсъждана поне 20 пъти там. Ако не четеш, нищо няма да изкараш.
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

чел съм дори имам регистрация в neobux...но искам някой да ми обясни как точно става
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

Не става по този начин.
Наистина си иска четене. Това си е част от работата. Дори след като изчетеш всичко - пак ще трябва да четеш. На въпроса "как да изкарам пари от интернет" и "как точно става" няма кой да ти даде точен отговор. Всичко си е индивидуално.
След време ще задаваш по-конкретни въпроси и тогава ще можем да ти отговаряме.
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

Получаваш червено за лъжата:) Къде точно прочете за бъкса тука? В кофата ли?
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

Прочети всички важни теми във форума, а и не само тях. Лично аз съм прочел 90% от инфото тук и постепенно започнаха да ми се избистрят нещата. В началото дори не разбирах какво си говорят хората тук с тези непознати термини за мен:mrgreen:
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

че кой ти каза че съм чел тука за него ??
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

от 1 седмица чета някви теми по 2-3 часа дори и повече и само се обърквам 1 вика тъй не става тyй са измами друг ас печеля не са измами е добре на кой да вярвам ?...
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

заотва пуснах тема тук. Искам някои които печели пари от нета да ми обясни как точно печели и по колко
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

провери си саита преди това да не скам в елитни птс саитове...
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

neobux е наи добрия и сигорен саит!!
добре се орентирал ..:D
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

да но по 3-4 $ на месец ли ще взимам
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

Ами прочети няколкостотин статии,както сме направили ние от Предприемач+ двайсетина фоумни теми и после пиши пак.
А това,че си малолетен какво общо има? Дано си грамотен,което сега тук няма да коментирам
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

не просто нямам вкарана кирилица и за това пиша така (не съм я вкарал все още )
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

Добре може ли 1,2 линка поне към някоя тема да се ореантирам поне малко и да ви кажа как точно искам да искaрам пари от интернет
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

Абе оставяйте го да цъка в бъкса да му дойде акълЯ.
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

е ас така или иначе ше си цъкам рекламите но искам да ми кажете и за някои други начини ..
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

Ако искате казвайте
ще намеря някои от друг сайт който ще е така любезен да ми каже !
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

Кво да ти кажем бе лапе? Що мислиш, че някой е длъжен или, че някой го ебе дали си тук или не? При положение, че на НАЧАЛНАТА СТРАНИЦА, в ПЪРВАТА СЕКЦИЯ, веднага ти излизат теми за афилиейт маркетинг, дропшипинг, адсенс и куп други интересни неща, теб те МЪРЗИ да прочетеш десетина страници. Ей за тва стой и си цъкай за една вафла месечно.
 

Горе