Ма той умрял ма....!

Къде се намирате ?

  • На Марс

    Votes: 0 0.0%
  • На Сатурн

    Votes: 0 0.0%
  • На Юпитер

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    17
Добре, да речем, че няма кой знае колко ще да се пише, но нека дам малко теми за писане:

Знете ли, че:

1. Месинджърът Телеграм е набрал още кеш чрез pre-ICO.
2. Kylie Jenner срина акциите на Snapchat с $1.3 милиона след неен туит. Не се накефила на новия редизайн.
3. View Image бутона на Google ще изчезне.

И куп други. Ама хората вече явно не ги вълнува света толкова. :) Да видим колко ще се включат. Ако нещо друго ги вълнуват, да пишат. :)
 
Ще се включа малко.
Аз повече чета и почти нищо не пиша вече. След като ми писна да се дърлям за политика с Алъна, разбира се.
Веднъж исках да попитам нещо сериозно и строго специфично. И писах за труден за мен (тогава) въпрос за Ларавел. Както казах чета. И бях изчел много преди да питам.
Получих един линк с 3 часа видео на Ванков, което бях прегледал, и още 2-3 тъпи отговора изобщо не по темата.
Поне не ми беше обяснено колко съм тъп. Щото обикновено така става.

Така че, да. Умря.
 
Ще се включа малко.
Аз повече чета и почти нищо не пиша вече. След като ми писна да се дърлям за политика с Алъна, разбира се.
Веднъж исках да попитам нещо сериозно и строго специфично. И писах за труден за мен (тогава) въпрос за Ларавел. Както казах чета. И бях изчел много преди да питам.
Получих един линк с 3 часа видео на Ванков, което бях прегледал, и още 2-3 тъпи отговора изобщо не по темата.
Поне не ми беше обяснено колко съм тъп. Щото обикновено така става.

Така че, да. Умря.
Ами аз не съм на твоето мнение. В една тема може да не получа желания отговор, но в друга може и да го получа. Поради този факт се стремя да давам някакво мнение в темите, които мога да дам. За финансови пазари и биткойни ме няма, но мисля че съм помагал на 1-2ма :), па се надявам 1-2ма да ми помогнат на мен като имам нужда. А с твоето разсъждение не се стига далеч.
 
Ще се включа малко.
Аз повече чета и почти нищо не пиша вече. След като ми писна да се дърлям за политика с Алъна, разбира се.
Веднъж исках да попитам нещо сериозно и строго специфично. И писах за труден за мен (тогава) въпрос за Ларавел. Както казах чета. И бях изчел много преди да питам.
Получих един линк с 3 часа видео на Ванков, което бях прегледал, и още 2-3 тъпи отговора изобщо не по темата.
Поне не ми беше обяснено колко съм тъп. Щото обикновено така става.

Така че, да. Умря.
Ама ич не си дребнав, фащаш се за неща от преди 4 години!
 
...А с твоето разсъждение не се стига далеч.

Точно обратното. Човек се амбицира, чете повече, но на други места, и си решава проблема.

Ама ич не си дребнав, фащаш се за неща от преди 4 години!

Аз за това от тогава тема не съм пускал, интересно защо ли?
 
Точно обратното. Човек се амбицира, чете повече, но на други места, и си решава проблема.



Аз за това от тогава тема не съм пускал, интересно защо ли?
Не знам къде ходи човек да пише, но винаги стига до форуми или бордове. Колкото до това дали някой иска да отваря тема или не, си е негов избор.
 
Добре, да речем, че няма кой знае колко ще да се пише, но нека дам малко теми за писане:

Знете ли, че:

1. Месинджърът Телеграм е набрал още кеш чрез pre-ICO.
2. Kylie Jenner срина акциите на Snapchat с $1.3 милиона след неен туит. Не се накефила на новия редизайн.
3. View Image бутона на Google ще изчезне.

И куп други. Ама хората вече явно не ги вълнува света толкова. :) Да видим колко ще се включат. Ако нещо друго ги вълнуват, да пишат. :)

От трите теми, тази на телеграм че крадът, втoрата за сринатите акции на някои милионер, ми е интересна само за гугъл View Image.... :D
Не, че нещо но аз лично рядк осе интересувам от чуждия джоб, а относно кражбите пфф... тема без край, пак за мен лично не е интересно.
Аз повечето време чета информация за да се уча с някои неша по сайтовете самичък да се оправям, не че нямам кой да ми ги върши, но за повече работа и аз просто изявявам желание да се включа иначе съм повече с компютри, хардуер, софтуер и туй то. Теми които тук не виждам, а имам някакъв бегъл спомен че имаше още няколко хубави секции, които псоел изчезнаха по други тематики.
Преди време ти знаеш за стария ми профил, бях се напънал да влагам средства за нещо от кеото хал хабери си нямах но исках да се науча, след като заявих помощ, вече ти разправях какво чудо на чудесата беше. И се почуствах най-долния човек на земята. Въпреки всичко аз се справих и без помоща на форума, с тук таме някоя друга тема по моите въпроси, стари такива, но срещнах друг проблем а именно проблема с по-богатите от мен или Боговете в БГ и т.н. и т.н. и т.н.
В общи линии не получих градивна критика а обиди и т.н.
Интересувам се от иновации в уеб дизайна, някой интересен проект, примерно да гледам някой ако постне интересен сайт, който е изработил или приложение без значение уеб или софтуерно за андорид и т.н.
От новини се интересувам, евентуално за пазара на услугите които предлагам, предимно обаче дали утре няма да падне астероид на земята или дали не вали ?! Закони и как да мисля да се пазя от идеите на Бате Бойко П*^&*^са....

Верно е всеки сам решава да пусне тема или не, много се наплашиха да пускат теми ( и аз включително ), че от многото писали 1,2-ма помагат със съвет, други двама съвет придружен със редовното '' ама много си прост сашеее '' и т.н. НО ПЪК кипеше живот трябва да отбележа :D Имаше и много комични и абсурдни теми, в които смехът беше до припадък :D

Ще се включа малко.
Аз повече чета и почти нищо не пиша вече. След като ми писна да се дърлям за политика с Алъна, разбира се.
Веднъж исках да попитам нещо сериозно и строго специфично. И писах за труден за мен (тогава) въпрос за Ларавел. Както казах чета. И бях изчел много преди да питам.
Получих един линк с 3 часа видео на Ванков, което бях прегледал, и още 2-3 тъпи отговора изобщо не по темата.
Поне не ми беше обяснено колко съм тъп. Щото обикновено така става.

Така че, да. Умря.
Съгласен :)

Ами аз не съм на твоето мнение. В една тема може да не получа желания отговор, но в друга може и да го получа. Поради този факт се стремя да давам някакво мнение в темите, които мога да дам. За финансови пазари и биткойни ме няма, но мисля че съм помагал на 1-2ма :), па се надявам 1-2ма да ми помогнат на мен като имам нужда. А с твоето разсъждение не се стига далеч.

То не е до разсъждението, отбелязват се факти... То и аз гледам някъде ако мога да дам адекватен отговор да дам, ако пък видя нещо лошо, говоря лошо, а не няко йс добро да пита.....,давам пример с тоя от вчера със статия без пари да му пишат и т.н., се включвам с бясна скорост и атака микс :D :D :D И то без грубости, въпреки че ако въпросния/те все пак разлеят груби думи, аз съм безпощаде естествено :D :D :D
 
И се почуствах най-долния човек на земята.

Добре де, бива ли така? Как може самооценката ти да се базира на мнението на хора, които изобщо не те познават?

На мен (и на цялото народонаселение на Земята) Дон Мигел Руиз ми е казал да не приемам нищо лично. За околните, ти си персонаж с второстепенна роля, както и те за теб.

Не съм съгласна с обобщението, че хората не помагат. Напротив, много хора помагат и то безкористно, но си има и кютуци, дето не щат - живи и здрави да са. Трябва да има и такива, за да изпъкнем ние... благородните. :rolleyes:

Много скоро имахме тема, в която хората се юрнаха да помагат (не беше заради възнаграждението от 20 лв) на един предпреебач да източи чужда карта. :D:D:D
 
Добре де, бива ли така? Как може самооценката ти да се базира на мнението на хора, които изобщо не те познават?

На мен (и на цялото народонаселение на Земята) Дон Мигел Руиз ми е казал да не приемам нищо лично. За околните, ти си персонаж с второстепенна роля, както и те за теб.

Не съм съгласна с обобщението, че хората не помагат. Напротив, много хора помагат и то безкористно, но си има и кютуци, дето не щат - живи и здрави да са. Трябва да има и такива, за да изпъкнем ние... благородните. :rolleyes:

Много скоро имахме тема, в която хората се юрнаха да помагат (не беше заради възнаграждението от 20 лв) на един предпреебач да източи чужда карта. :D:D:D
Еми, в тоя момент, както ми беше трудно е нормално да се почиствам така, то беше сипване, не с черпак ми цели цистерни върху мен се изляха :Х

То е така, но все пак..... Понякога, казвам понякога в моментно състояние, рядко, но все пак се случва да съм много тънкообиден.

П.П. Туй законо ли е ? И аз искам да източа нечия карта... По-специално на някой мутра или политик, за предпочитане е на Б.Б. картата :D :D :D Ще дам възнаграждение в размер на 50 процента от изтегленото :D :D :D 400 лв на две хахахаа :D
 
Той, бат Бойко няма к'во да му точиш. Той работи само за благото на държавата и слава. Е такива хора трябват, а не мутри.
:D само да не си повярвам...
 
Сериозен анализ на заглавието, таговете и съдържанието трябваше да направя че да зацепя идеята на темата.

Само няколко познати ника виждам а преди доста се навъртах тук.

Интересни теми не мярнах като прегледах списъка. Посочете някоя интересна и ще оставя принос, напоен с индивидуализъм.
 
Той, бат Бойко няма к'во да му точиш. Той работи само за благото на държавата и слава. Е такива хора трябват, а не мутри.
:D само да не си повярвам...
Хахахаххахаха :D:D:D:D:D:D:D

Сериозен анализ на заглавието, таговете и съдържанието трябваше да направя че да зацепя идеята на темата.

Само няколко познати ника виждам а преди доста се навъртах тук.

Интересни теми не мярнах като прегледах списъка. Посочете някоя интересна и ще оставя принос, напоен с индивидуализъм.
Идеята беше да е затрудняващо :D:D:D:D:D:D:rolleyes:
 
Тагове като "потен потник" ще се изучават в университетите след време, а пък анкетата е толкова философска, че не може да не си зададеш най-важния екзистенциален въпрос "къде съм?" - затрудняващо си е. :)
 
Тагове като "потен потник" ще се изучават в университетите след време, а пък анкетата е толкова философска, че не може да не си зададеш най-важния екзистенциален въпрос "къде съм?" - затрудняващо си е. :)
Ооо След време последния въпрос на всеки изпит, не само в училище, но дори и на шофьорски изпит ще бъде: Изпотиhте ли си потника ? Защо ?

Допълнителна графа:

Какъв въпрос си зададохте след последната точка? Напишете отговора в многоточието: ...................................................................

Сто процента биха си задали сами въпроса '' Къде се намирам ?! ''

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Четенето между редовете му е майката :D Хахахаха :D
 
Горе-долу ми стана ясно. Единствената загадка е как Нандибанди се е уредила всяка седмица админите да й зануляват брояча на постовете?!
 
Единствената загадка е как Нандибанди се е уредила всяка седмица админите да й зануляват брояча на постовете?!

Не разбирам въпроса, но с админите сме си като дупе и гащи - знаеш как е. ;)
 
Изглежда постовете в тоя раздел не се броят, ясно.

Язък ми за спама. Не било това начинът да получа достъп до пещерата на Али Баба.
 
Изглежда постовете в тоя раздел не се броят, ясно.

Язък ми за спама. Не било това начинът да получа достъп до пещерата на Али Баба.

За 6 години във форума явно бая си бъркал разделите, щом го докара зорлем до 14 поста. :) Споко, и моите са повече в оф-а.;)
 

Горе