Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Websolut

Well-Known Member
Мисля,че метода е напълно легален,като изключим фейк мацките:)

Този метод ще ви даде неограничен брой реални харесвания на вашата фен страница безплатно.
Първо, създавате горещ профил на момиче във Facebook. Направете го да изглежда реален,не слагайте снимката на Меган Фокс във вашия профил,но се уверете,че
снимката на профила е добре и секси изглеждаща мадама с оскъдно облекло и съблазнителни форми:).
Изберете всички онези неща,като интереси от които би се интересувала една готина мацка.
Направете профила възможно най-женствен колкото може да бъде.

Сега е време да си намерите много приятели:)
Има два начина да направите това:

1.Чрез Add Me Pages
Търсете "add me" в полето за търсене на Facebook и изберете active pages. Публикувайте изключително провокативни снимки в тези страници с надпис
"добави ме". Вие ще получите много молби за приятелство. Публикувайте често. А междувременно продължавайте добавяне на хора,които са публикували на
тези страници.Но бъдете внимателни, не добавяйте твърде много хора наведнъж или ще блокират профила ви.

2.Добавяне на Game Pages
Търсете "adding game" в полето за търсене и ще попаднете на много активни страници.На тези видове страници обикновено поствате някаква игра,нещо
подобно на това"comment anything and add whoever like your comment" и ще получите много коментари за един пост.Така че това, което трябва да
направите, е да харесвате всеки коментар и вие ще получите стотици заявки. Знам, че отнема много време, но не се притеснявайте,открих нещо за
автоматизиране на тази работа.
Неща необходими за автоматизиране на процеса:

1.Firefox

2.Greasemonkey добавка: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/greasemonkey/

3.Facebook auto like Script: http://userscripts.org/scripts/show/135783

Инсталирайте Greasemonkey първо и след това добавете auto like скрипта.
Включете добавката и отидете на някой от статусите на adding game pages.Ще се появи една малка кутийка долу в ляво, когато сте във Facebook.
Вижте всички коментари и кликнете върху like all comments от малката кутия,след това стойте и гледайте:).
(Забележка: Не харесвайте над 300 коментари наведнъж или ще бъдете блокирани)

Много скоро вашия профил ще има стотици или дори хиляди приятели.Сега идва обратa. Конвертирайте вашият Facebook профил на Fan Page Facebook.
По този начин всички ваши приятели автоматично ще се конвертират във фенове.
Потърсете "Convert Facebook profile to page" в гугъл.
Кликнете върху първия резултат,който е от Facebook и следвайте указанията от там. Докато конвертиране уверете се, че категоризира вашата страница като
бизнес страница. Този трик работи само на продукти или бизнес страници.

Може би ще си кажете"Чакай малко,това едва ли ще ми даде неограничен брой харесвания..."
Не,това ще стане.Продължете да четете.
Когато страницата ви е готова,прехвърлете страницата към друг акаунт,който сте създали за управление на страници.Уверете се, че акаунта е единствен
администратор на страницата.

Сега създайте друг горещ профил на момиче във Facebook и следвайте горните инструкции. След като сте доволни от броя на приятелите,конвертирате и този
профил на фен страница.Сега идва друг умен обрат. Уверете се, че името на страницата е точно същата, както тази, която сте създали по-рано, и тя също
трябва да бъде БИЗНЕС СТРАНИЦА.Сега прехвърлете тази страница отново на същия акаунт,към когото сте прехвърлили и предишната страница. Само да
уточним, когато казвам името на страницата,това буквално означава ИМЕТО НА СТРАНИЦАТА,а не custom URL.

Така че,сега акаунта на когото прехвърлихте страниците ще има две страници с едно и също име.Слейте двете страници. Моля, обърнете внимание, вие
можете да слеете само страница с по-малко харесвания в едно със страница с повече харесвания.
За да направите това:

Първо се уверете, че всички дублиращи се страници са със същото име.
Отидете на страницата с най-много харесвания. Това ще бъде тази, която ще запазим.
Отидете в Admin Panel -> Manage -> Edit Page -> Resources -> Develop your page.

Само ако имате дублиращи се страници под същото име, ще можете да видите опцията Обединяване на дублиращи се страници.
Кликнете върху Обединяване на дублиращи се страници.

Ще се покаже изскачащ прозорец или така наречения Popup с предупреждение,че "Феновете ви ще бъдат пренесени,но вие ще загубите цялото съдържание".
Маркирайте страниците, които трябва да се слеят и щракнете върху Merge Pages.

Отново ще изскочи Popup.
Там можете да видите предупреждение,че феновете ви ще бъдат слети,но ще загубите съдържанието.
Съдържанието на дублиращите се страници ще бъде окончателно изтрито,така че бъдете внимателни и се уверете,че то не е важно за вас.
Ако имате съдържание,което трябва да се слее, ще трябва да го качите ръчно на началната фен страница.
След като кликнете върху Merge Pages ще ви се покаже потвърждение,че страниците са били успешно обединени.

Метода е FROM BHW
Може да има някой неточности в превода поради "прекрасния" ми Английски:)
Разбирачите може да дадат някой коментари и пояснения,като например що е аджеба "Adding Game Pages",което и на мен не ми стана много ясно
 
Последно редактирано:
От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Между другото не съм тествал метода дали работи още,защото не е от най-новите,а и чета,че Facebook приемат обединяването на страница само 5 пъти,не знам дали е истина
Фейсбук ви позволява да имате до 5000 приятели и затова се налага обединяването на страници,ако за 5-те пъти е вярно значи заглавието е неточно защото броя фенове става ограничен:)
 
Последно редактирано:
От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Някой пробвал ли го е? Звучи много лесно и готино. Аз подобни профили съм правил и лесно се набират приятели, но обикновено ги каня в страницата и им давам избор сами да си харесат, ако искат. Но така определено е по-добре като всички приятели стават фенове. Аз тази опция от профил на страница изобщо не съм я ползвал, а може ли да промениш името например от Иван Петров на Обичам да ям боб? :D
 
От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Някой пробвал ли го е? Звучи много лесно и готино. Аз подобни профили съм правил и лесно се набират приятели, но обикновено ги каня в страницата и им давам избор сами да си харесат, ако искат. Но така определено е по-добре като всички приятели стават фенове. Аз тази опция от профил на страница изобщо не съм я ползвал, а може ли да промениш името например от Иван Петров на Обичам да ям боб? :D

Когато конвертираш профила си за фен страница, името на страницата трябва да бъде много подобно на профила ти. Тъй като най-вероятно няма се приеме такова наименование.

Ето един чудесен малък трик, за да получите почти всяка страница, която искате:):

След като сте създали профила - отидете на настройки - име - и кликнете на редактиране. Добави алтернативно име, но поставете отметка в квадратчето "not displaying it on the profile". Сложете желаното име страница като алтернатива на вашето име, което може да бъде драстично различна от действителното името на профила(Иван Петров--->>Обичам да ям боб:)). Facebook все още няма да приеме всички алтернативи имена. Но трябва да проявите малко творчество. Например, ако поставите Blackhatworld Lounge като алтернатива на вашето име, Facebook ще го отхвърли​​, тъй като Lounge is a common dictionary word. Но ако сложите Blackhatworld L като алтернатива на името си, той ще го приеме. Но,докато конвертирате, ако сложите Blackhatworld Lounge като име на страница, Facebook ще го приеме, тъй като то е много подобно на едно от имената ви!
 
От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Между другото не съм тествал метода дали работи още... .

Е'га ти и номера. Отварям дискусията да видя нещо ново, виждам дълъг пост и решавам преди да го прочета да скролирам набързо коментарите и какво намирам? Признание на автора, че не е тествал метода. Ми честито.
Тогава очаквайте да споделя моя метод как да станете милиардери. Ама знайте, че още не съм го пробвал и не знам дали действа.
 
От: От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Споменал съм,че инфото е от BHW,просто споделям метода,който ми се струва добър,оставам коментарите на хора които са го тествали или ще го тестват,може би заглавието е малко подвеждащо,но все пак не съм написал "ЛИЧНО ТЕСТВАН МЕТОД" нали:)
 
Последно редактирано:
От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Само не забравяйте да не спамите много, понеже фейсбук си има защита с тагване и с верификация с телефон
 
От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Thanks for adding reputation to this user. May you be lucky enough to receive the same Reputation back in turn.
 
От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Мммм повечето от тези скриптове не вършат друга работа освен лични цели на този който е писал скрипта! Така, че внимавайте и четете ревютата преди да инсталирате някой скрипт
 
От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Един от най-успешните методи, които съм виждал е чрез измислянето на интересна страница и създаването на качествено съдържание, което се поства като коментари и най-вече картинкови коментари от самата страница. Мога да дам много такива примери, но доста хора успяват да изградят страници със завидни размери по този начин. Само, че разбира се трябва да знаете много дорбе езика и да познавате таргет групата си - т.е. не е лесно.
 
От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Мдаа хубавите неща стават бавно и с много труд,но всеки търси лесния начин,такъв няма обаче,всеки отговаря за себе си,всеки може да експериментира и да си понесе последствията или да си получи дивидентите накрая,всичко това зависи колко акъл има в главата и колко е упорит и постоянен
 
От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Ето една страница направена по този начин - https://www.facebook.com/megrumpiesta и основана март месец.
 
От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Един от най-успешните методи, които съм виждал е чрез измислянето на интересна страница и създаването на качествено съдържание, което се поства като коментари и най-вече картинкови коментари от самата страница.

Това не го разбрах? От самата страница постваш на други страници в коментарите , така ли? И то с линкове/снимки вътре?
 
От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Да, логваш се като страницата и ходиш и коментираш напред - назад. Не е нужно да е "харесайте страницата" и дори не е полезно. По-добре да са някакви готини коментари и особено, ако е включен reply на коментарите в страницата, много хора могат да го видят, да се изкефят и харесат коментиралия.
 
От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Пробвах го това, ама няма особен ефект. Все още най-доброто средство си остава рекламата във ФБ - получаваш точно това, което търсиш и ако си малко по-умен, можеш да си докараш покрай това поне още около 20-30% органични лайкове.
 
От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

И аз не мисля. че можеш по този начин да си докараш десетки или стотици хиляди харесвания. Ако си интересен, като страница, на потребителите, с упорство и постоянство ефекта ще е по-добър :)
 
От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Пробвах го това, ама няма особен ефект. Все още най-доброто средство си остава рекламата във ФБ - получаваш точно това, което търсиш и ако си малко по-умен, можеш да си докараш покрай това поне още около 20-30% органични лайкове.
За Бг става, но английските реклами са безбожно скъпи.
 
От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Чели ли сте темата в BHW там има отзиви за метода и то доста,макар,че отклонихте темата и тя придоби характер как по честен начин да си набавим фенове,в това няма лошо да,но мен ме интересуваше имат ли успех подобни методи,но явно и да имат никой няма да спомене нищо,аз не съм фен на Фейсбук даже някой неща откровено ме дразнят и това е причината поради която не съм и тествал метода.
Очаквам отзиви някой да каже нищо примерно "не става,това е некъв фейк"или пък "успях да си набавя 10 000 фена",но ме баннаха,нещо такова:)

Според мен не може някой да не го е пробвал,но явно или си пази репутацията или има друга причина,не ме убеждавайте,че всички са божи кравички,като безброй инджикитайци вършеят из фейса с какви ли не техники,когато играеш тая игра и голяма група играят мръсно няма начин да успееш,ако и ти не се нацапаш,е друг е въпроса,че и Марк Зукърбърг също не спи...:)
 
От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Сега развивам ЕН страница с реклама и други органични техники - скъпо е, но феновете цепят мрака от споделяния, коментари и тн. Лайковете и споделянията спрямо друга фен страница с нетаргетирани фенове е около 7 към 1 , като engagement. Тоест страница със 7 пъти повече фенове лайква и споделя като другата. Най-готиното е , че около 20% от новите лайкове идват органично, което си е далавера. Предполагам, че това ще става все по-силно, когато феновете преминат някаква критична маса - например 20 000+. Може да споделя на по-късен етап какво ми е струвало да направя 20к таргет ЕН фенове. ( ЕН имам предвид USA,UK,Canada и Australia)
 

Горе