Микро Нишови Сайтове - Extended How To

От: Голям зор да съм първи и к'во?

Втората е твоя,ако я искаш:)
Тези дни мисля да кача пак списък със свободни домейни, в който има доста такива думи и на почти всичките не съм правил анализ, а списъка е към 200-300 домейна :)
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Добре е, предишните ги прегледах ама повечето имат бранд, не че не се монетизират и те де, само че трябва да има повече търсения че "оригиналния" взима повече влизания и ако са 1-2к не си струва.
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

А какво мислиш за думите които са написани грешно
примерно сега забелязах ме думата която ще дам на валчо има 8100 търсения,но при търсене ми дава, че е написано грешно и съобщението
може би търсехте *****.
Тези думи има ли полза от тях ?
Да в първия списък имаше бранд, втория май е по-добър.
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Повечето най-вероятно ще цъкнат правилното, не бих заложил на такива думи.
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

А какво мислиш за думите които са написани грешно
примерно сега забелязах ме думата която ще дам на валчо има 8100 търсения,но при търсене ми дава, че е написано грешно и съобщението
може би търсехте *****.
Тези думи има ли полза от тях ?
Да в първия списък имаше бранд, втория май е по-добър.

Гоогле си отваря по дефаулт правилната дума и те пита дали си сигурен, че искаш грешната. Според мен няма избощо смисъл от тях
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Да, вярно че беше показани са резултати за правилното вместо грешното.
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Аз днес си оправих трафика със снимките, вече всяко кликане на снимка от търсене в гугал се редиректва към сайта ми.
Ще го оставя така 2-3 дена да видя как ще е, дано през това време колегата Митко се сети да пише :|
Ако някой иска плъгина или кода да пише.
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Направи ли рекламите да са според контекста, не по интереси, сигурно ще мине 2-3 дена да станат 100% добре и тогава ще ти пиша.
 
Re: От: Голям зор да съм първи и к'во?

Аз днес си оправих трафика със снимките, вече всяко кликане на снимка от търсене в гугал се редиректва към сайта ми.
Ще го оставя така 2-3 дена да видя как ще е, дано през това време колегата Митко се сети да пише :|
Ако някой иска плъгина или кода да пише.

като кликнеш на снимка не те ли праща на една друга страница първо, на която пише "тази страница ще ви редиректне към майнатаси.ком. кликнете тук ако искате да продъжлите или тук ако искате да се върнете в резултатите"? аз вчера сложих подобен код на един сайт и взе така да прави. и подозирам, че половината хора кликат на "back".
 
Re: От: Голям зор да съм първи и к'во?

като кликнеш на снимка не те ли праща на една друга страница първо, на която пише "тази страница ще ви редиректне към майнатаси.ком. кликнете тук ако искате да продъжлите или тук ако искате да се върнете в резултатите"? аз вчера сложих подобен код на един сайт и взе така да прави. и подозирам, че половината хора кликат на "back".

Не, поне при мен. Както преди казах, ползвам "WP Image Redirect" плъгина и при кликване на снимка, директно в сайта ме праща.
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

И к'во - и нищо :)
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Да пробвах, редиректва те, той и Fozzy за него каза. Днеска за първи път удрям клик над 1 евро, късмет :)
 
Re: От: Голям зор да съм първи и к'во?

Да пробвах, редиректва те, той и Fozzy за него каза. Днеска за първи път удрям клик над 1 евро, късмет :)

Мен към едно и 50 ми е макса. Като гледам скрийншоти за по 10 евра и нагоре клик, направо ми се изправя косата :)
 
Re: Голям зор да съм първи и к'во?

Явно зависи от браузъра и от кефа на гугъл. Сега попаднах на тази дискусия: http://www.webmasterworld.com/google/4393107.htm. Казват, че в браузърите, които поддърждат html5 изобщо няма как да се редиректне. На мен в хром например изобщо не ми работи. А скоро всички ще почнат да го поддържат. Други пък виждат същото съобщение като мен.
Изобщо само крадат съдържание и се чудят как да задържат трафика при тях си. И с тия малоумни preview-та в търсенето дето сложиха, същата работа.
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Този код се слага в header.php и забранява frame-ването от други сайтове:
Код:
<script type="text/javascript">
< !-- if (parent.frames.length > 0) top.location.replace(document.location) //-->
</script>

Въпросния код не работи, ако потребителите влизат през Chrome. Мисля, че вече не работи и като цяло за Google Images. Цитат от mlazarov:
"В HTML5 има таг, който забранява използването на JavaScript вътре във фрейма. Изродите тихомълком са сложили вратичка в HTML стандарта за да не можем да си взимаме трафика от търсенето им."
 
Re: Голям зор да съм първи и к'во?

Абе тези от iwriter ташак ли си правят? Намерих си една страхотна фраза, кратка, дава обещание за нещо повече от mn сайт. 8к екзакт месечно, $1.5 cpc, никаква конкуренция и свободен .net

Купих домейна веднага. Реших да спра да поръчвам на индийците статии и се регнах в iwriter. Вчера бях супер доволен, 3 перфектни статии на една тематика, като си бях избрал най-скъпите автори.

Днес за по-горната дума съм пуснал 2 проекта (разбирайте две статии искам) и постоянно ми се закачват различни хора, а статии за одобрение няма. Не могат да ги напишат ли, какво става? По $8 за 700 думи давам. Не е много, но е доста над средното за този сайт.
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Пускай си 2х 500 думи за $6 общо с професионален тон. За мнс повече не ти трябва. Иначе и на мен ми се е случвало, напишат ми първата за няма и 20 минути, а втората я чакам цял ден...


edit: за вчера имам 1 евро и 5 цента по 2 клика от 2-та сайта. Да ги докарам поне до 2 евро на ден и ще съм доволен.Да ви питам за 2-рия ми сайт понеже е свързан с даден софтуер и явно хората искат да го свалят. Да хвана ли да сложа аз едно <h1>DOWNLOAD HERE:</h1> и от долу 1 рекламно каре? Какво мислите по въпроса ?
 
Последно редактирано:
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Гледам iwriter поръчвате повечето, то сигурно и там е пълно с индийци де. Я някой да ме светне набързо, как стоят нещата там пускам един вид заявка за статия и който е съгласен на цената ми праща статия, мога ли ако не я харесам да не платя и да искам нова от същия/друг човек ?

П.п Намазах от безплатно раздаване на думи в BHW, 3600 местни, ама ниска конкуренция на рекламодатели, .net e свободен, .org е на първа страница, първите 2 позиции са yahoo answers и youtube май не си струва.
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Пичове някой от вас да ползва magic submitter?
 

Горе