Микро Нишови Сайтове - Extended How To

От: Голям зор да съм първи и к'во?

По какво съдите за това че има достатъчно рекламодатели - по цената за клик или по нещо друго
Аз мятам и едно око на серпа, освен данните в АДВ. То в самия МС си има екстра за топ 10 - долу в ляво под диаграмата View results in google
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Вчера е имало голямо разместване в SERP-a 1-вия ми сайт просто потъна няма го в топ 200 дори, само 1 страничка от него се вижда край с него.Този с цигарите е, някой ако го иска може да се разберем за каквото даде. Другия за сега седи но и там няма кликове нищо , че прави по 160 посещения на ден.
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Вчера е имало голямо разместване в SERP-a 1-вия ми сайт просто потъна няма го в топ 200 дори, само 1 страничка от него се вижда край с него.Този с цигарите е, някой ако го иска може да се разберем за каквото даде. Другия за сега седи но и там няма кликове нищо , че прави по 160 посещения на ден.

И при мен стана нещо подобно с един сайт. Като го пуснах, домейна от ряз хвана топ 5. Сега го няма никакъв, само на 2 страница стои вътрешна страница (втората статия)
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Как мислите имам ли шанс с тази дума
Виж файлът 3651

Висок
Общо месечно 12 100
Местни месечни 8 100
$8,36

Ако не е объркана думата и останалите домейни са паркирани (разбирай да нямаш конкуренция) направо го започвай :)
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Как мислите имам ли шанс с тази дума

Висок
Общо месечно 12 100
Местни месечни 8 100
$8,36

Тази дума са я налазили трима точно с тази цел ако си по добър оптимизатор от тях действай
 
Re: Голям зор да съм първи и к'во?

Търсих думи тези дни и това е най-доброто, което успях да намеря. Има ли смисъл да се захващам и с коя точно?

K1.jpg global/local US 5400/2900 3.44 lv свободни .com .net .org

K2.jpg global/local US 8100/4400 19.01 lv свободни .net .org

K3.jpg global/local US 5400/4400 3.30 lv свободни .net .org

K4.jpg global/local US 1900/1000 10 lv свободни .com .net .org

K5.jpg global/local US 4400/2400 1.61 lv свободни .com .net .org

Всички думи са за Exact search.
 
Re: Голям зор да съм първи и к'во?

Gekko, всичките думи са перфектни откъм конкуренция, търсения и cpc. Налазвай ги :)
 
От: От: Голям зор да съм първи и к'во?

Имате ли Privacy Policy на сайтовете и има ли проблем ако е копирано от друго място, тоест да не е уникално?

Задължително, както и форма за контакт. На всичките ми сайтове е едно прайвъси.
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

чухте ли последните новини, почнали са да гърмят сайтове и акаунти масово в адсенса, явно пингвините действат и там. Банване на акаунта или блокиране на сайт, ако не носи качествен контент и полезна информация за потребителя, а вие си слагайте малумните контакти и полайсове, файдата никаква ако имате 2 статии коя от коя по малумна, писана на бУлгаро-английски или индо-индийски, все пак, знам ли, може от ръчната проверка да се смилят над вас 8)8)8)8) от съжаление, ама надали :lol:
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Алън дори и доста гадно написан текст трудно ще го хване машина а за ръчна проверка трябва да мобилизират целият индийски народ и пак нема да стане щото на тях ще им изглежда ок :)
В момента са смутни време и е идеалното време за пускане на слухове - Все пак нищо чудно да са гръмнали стотина акаунта за да замажат малко гафа с пингвинчето
Иначе бъди сигурен че от Г. ако са искали до сега бая акаунти да са отгърмели ама не е в тяхна полза
 
От: От: Голям зор да съм първи и к'во?

На всичките ми сайтове е едно прайвъси.
А за тези прайвъси, щом слагате един и същи текст, ноиндех ли им давате на прайвъси страниците?
 
От: От: Голям зор да съм първи и к'во?

А за тези прайвъси, щом слагате един и същи текст, ноиндех ли им давате на прайвъси страниците?

Index е, целта е гоогле да го налази. Сега като се замисля е малко тъпо, с тези промени само по прайвъсите могат да изловят всичките сайтове
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

какво да изловят милиони сайтове имат едно и също прависи или много близко до него - освен това мисля че е безсмислено да го налазва Г
 

Горе