Милен Цветков загина в жестока катастрофа, ударил го дрогиран шофьор

Като приключи тая говнярщина с тоя вирус, предлагам ген. Годжи да остане начело на щаба, ама да го пренасочат към случващото се на пътищата. Така и така си работи вече човекът...
 
Като приключи тая говнярщина с тоя вирус, предлагам ген. Годжи да остане начело на щаба, ама да го пренасочат към случващото се на пътищата. Така и така си работи вече човекът...
Тоя олигофрен е по-неадекватен от първокурсник-стажант на първо нощно дежурство в спешното. Като свърши тая говнярщина, по -добре да си вземе пагоните и да ходи да се метне от Витиня.
 
Толкова е тъпо и гадно в държавата на мутрите, в която малкото свестни хора са винаги побеждавани от пошлостта.

Светла му памет!

От времето, когато в националните телевизии все още имаше журналистика.

 
Тоя олигофрен е по-неадекватен от първокурсник-стажант на първо нощно дежурство в спешното. Като свърши тая говнярщина, по -добре да си вземе пагоните и да ходи да се метне от Витиня.
Без въже, по възможност. Страхотен образ вкарва, невероятно участие и му давам 10-ка. :)

Интересна новина от последните часове:


Ако е истина, доста мишкарска история. Но нищо не може да се очаква от такъв тип хора.
 
Човек, майката му подарила джипа, който макар и писан на фирма явно се управлява от него. Когато са я прибрали се оправдала, че не му е давала ключовете с цел да не я обвинят и нея. При такива обстоятелства следва да бъде съден и за кражба/обсебване. Тези хора дори по между си нямат уважение и съчувствие. 0 дойстойнство. Майка ще натопи сина си, за да не я разследват и нея и обратното. За какво говорим... 0 ценности. Парите са им изпили всичко човешко..

Подобна беше историята и при Арабаджиеви - отишли да ги търсят, сина го намерили и го прибрали в ареста, а майката и бащата духнали в чужбина да си спасяват кожичката и го оставили тука да се оправя...

Подобни наркоманчета следва да лежат до живот, за назидание на всички. А роднините им разследвани и съдени докато не върнат всяка 1 незаконно присвоена стотинка. И 1 000 000 кръвнина да платят, на тези деца ще им подсигурят образованиито и всичкко, докато станат самостотелни. А същите хора, най-вероятно 1 000 000 лева са им проблем. Същевременно вече чух, че върви дарителска кампания в полза на децата на Цветков...Обикновени хора да отделят от залъка си...

Чу се и че джипа бил без застраховка ГО в неделя. В понеделник рязко се сдобил с такава...
 
За застраховката са жълтини. Не може да се издава със задна дата, понеже има пореден номер и не може този номер да е примерно след този на 18.04.
Пък и употребил забранени субстанции - файда от гражданска.
 
Чу се и че джипа бил без застраховка ГО в неделя. В понеделник рязко се сдобил с такава...

Това беше фейк и всички се хванаха на него като шарани на бастун. На скрийншота се виждаше, че едната проверка е за "Гранична застрахова ГО" а другата е за "ГО" . Самия автомобил имал валидна ГО, но не и гранична ГО, защото не е с чужди номера. и е регистриран в БГ
 
Когато са я прибрали се оправдала, че не му е давала ключовете с цел да не я обвинят и нея.
Това пък какво значение има, когато нарушителят е пълнолетно лице? Аз като цяло не разбирам защо майката също е задържана, след като не е пряк участник в престъплението. Колата може да се води на нейна фирма, но е шофирана от пълноправно лице. Дори не можем да твърдим, че е виновна за липсата на възпитание у детето ѝ. Усещането за безнаказаност у такива деца се създава не само от семейството, а от всички държавни институции, като почнем от детската градина и училището, та стигнем до КАТ, които със сигурност са му спестили достатъчно наказания, за да си позволява такова самочувствие на пътя.
 
  • Like
Реакции: ST-1
Приемам корекцията за ГО. Не бях сигурен за достоверонстта и за това написах “чу се”.
 
Аз да си призная ми стана мъчно, нищо друго. Бях и ще си му бъда фен.
 
Приемам корекцията за ГО. Не бях сигурен за достоверонстта и за това написах “чу се”.
А на съдия Ченалова и се наложи да се извинява за дезинформацията.... тъй де, бивша съдия.
 
А на съдия Ченалова и се наложи да се извинява за дезинформацията.... тъй де, бивша съдия.
Доста спекула изтече. От ГО на джипа, до заглавия от типа: "Ти знаеш ли кой е баща ми, бе? Виждал ли си половин милион накуп? Пил ли си кафе за петдесет лева?", което може и да го изръсил някъде, като го гледам. Но сега ще се излеят бая тъпотии. Защото всеки е ядосан и всякаква информация, хранеща тези хора, или оклеветяваща ги, ще ги карат да кликат, коментират, и следят дадения "ресурс". :)
 
Отиде си един велик човек, той казваше неудобната истина. Почивай в мир Милене! Дано наркомана не се измъкне ... дано такива като него лежат не в затвора ами в канавките като преди това бива оставен да се мъчи от побой седмици, това заслужават. Милен беше вчера ... днес и утре ще е нечия майка, баща, син, дъщеря заради подобни "тарикати" за които няма закони, няма нищо! А защо да няма смъртно наказание, не било хуманно, а хуманно ли е да отнемеш живот на някой и неговите роднини да скърбят за това, че някой е решил така. Живот за живот нали така, на починалия не му се дава право на избор или пък възможност да се защити ... дори и да го осъдят този наркоман ще е нещо мишкарско, домашен арест ..... поредната пумия.
 
От време на време ми изникват едни конспиративни мисли, та и за тази трагична ситуация също:
Казват че Милен е седял на тротоара около 20 минути докато дойде линейка, въкреки че наблизо е имало частна болница.
Качил се е в линейката жив, ами ако са му били нещо така да го довършат? Убийство замаскирано като травми от пътният инцидент?
 
Всъщност Милен бил в клинична смърт, с жестоки травми. Не е имало как да оцелее. Бог да го прости, готин тип беше...
 

Горе