Много спамъри

То последната стабилна версия не е излязла много скоро:


До 3 има според мен много време. Но ще се нагласим този месец се надявам. :) Мен малко в повече ми идва това търкане нон стоп и ограничаване. Сътресение ще има само при add-on-ите, които вървят към сегашната. Но не е нещо много драматично. :)
Недей да се успокояваш, че както ги дживите нещата като нищо да ви изненaда :D
 
Недей да се успокояваш, че както ги дживите нещата като нищо да ви изненaда :D
Бате, не се притеснявай. Събираме се и работим при много натрупани неща, просто не е от най-спешните за момента. Отделно, ще имаш възможност да се изявиш и в новата версия. :)
 
Бате, не се притеснявай. Събираме се и работим при много натрупани неща, просто не е от най-спешните за момента. Отделно, ще имаш възможност да се изявиш и в новата версия. :)
Аз за никъде не бързам, само правя опит за някви тъпи шеги ама явно не ми се получава...
 
@Blinky тея така обещавани репи ще ги има ли в новата версия, аз помня темата от преди 2 години, където каза, че ще има червени репи, само трябва "малко" време да ги сложите :D
 
Добре де, знае ли се как пробиват тия спамери?

офф/ Тури пак репите, че комплексарите страдат.
 
Аз за никъде не бързам, само правя опит за някви тъпи шеги ама явно не ми се получава...
Получава ти се, аз нещо съм се сдухал, защото съм свикнал нещата, които кажа да се случват. :) Ама с задачите и времето, малко се преподреждат и остават на заден план. Това даже беше планирано преди 2 седмици, но изскочи нещо друго и му зае мястото. Сега се надявам при така течащи нещата да се случи. :)

@ReminD , не знам дали ще има. Ще видя в новите фичъри дали са го боднали по дефолт, или пак ще се търси нещо, което да се сложи, но защо, още ли ви липсват тия неща? :) Виж го @garnet , пука му, както и на мен. И точно в БГ форум да дадеш опция да шариш новите е малко като дадеш на маймуна граната. :)
 
Така се прави модерация на мненията и се изчистват некачествените. Виж за пример dnevnik.bg - там са го измислили постовете с повече негативи да избледняват все повече спрямо минусите. Виж и reddit как е, там работи много добре, въпреки че не е точно форум. Да припомням ли темата където някакъв беше попитал за дребен SEO проблем, и BurnX и още няколко разбирачи, му бяха казали да сложи един плъгин, дето му уплеска всичките адреси, примери много, но така се пази модерация. Къде си го видял това, че всички нови потребители ще се червенят ЗА БЕЗ НИЩО?

Погледни го от тази гледна точка - вмомента полезните мнения се поощряват, но пък безполезните / вредните такива няма начин да се отсеят.
 
Така се прави модерация на мненията и се изчистват некачествените. Виж за пример dnevnik.bg - там са го измислили постовете с повече негативи да избледняват все повече спрямо минусите. Виж и reddit как е, там работи много добре, въпреки че не е точно форум. Да припомням ли темата където някакъв беше попитал за дребен SEO проблем, и BurnX и още няколко разбирачи, му бяха казали да сложи един плъгин, дето му уплеска всичките адреси, примери много, но така се пази модерация. Къде си го видял това, че всички нови потребители ще се червенят ЗА БЕЗ НИЩО?

Погледни го от тази гледна точка - вмомента полезните мнения се поощряват, но пък безполезните / вредните такива няма начин да се отсеят.
Май не си следял много новите теми, обикновено някой стъпил на криво не се толерира много добре, било то дали е питал нещо "не много умно" или е спамнал с някой друг линк. :) Има да се даде лайк на хубава и полезна тема и пост и това го има фабрично именно поради факта, че съдържанието в подобни сайтове може да се разграничи - полезно от не чак толкова. А това с избледняването го има и в stackoverflow също. Но там трябва да се изцепиш голяма простотия, за да ти нашляпат отрицателни точки и съответно отговора ти да не много видим. ;)
 
Стига овърта, кажи ко праим със шит постовете?
Мога поне още 10 такива примера да посоча като на Реминд, повечето преебани даже не се връщат във форума - къв да го дирят при господин "първи резултат в гуъл" и теоритиците???
 
Стига овърта, кажи ко праим със шит постовете?
Мога поне още 10 такива примера да посоча като на Реминд, повечето преебани даже не се връщат във форума - къв да го дирят при господин "първи резултат в гуъл" и теоритиците???
Въобще не се овърта. А и за теб дали има някакво значение, като влизаш недобронамерено във всяка. :) Шит постове като? Дайте пример, защото бате според последните репорти ти генерираш такива често. :) Така че ето съвет какво правим - не пишем такива. :) Дано да помогнах. :)
 
Aha, ем оставям те с отрепките които репортват.
Форума падна във войната със крещящите майки и SJ...
 
Aha, ем оставям те с отрепките които репортват.
Форума падна във войната със крещящите майки и SJ...
Тия отрепки, само да ти кажа, са потребители с може би като твоята регистрация. Репортват, защото им се вижда неуместно включването и в повечето случаи е така. ;) А ти ако искаш се обиждай, просто си го говорим като големи хора.
 
Тия отрепки, само да ти кажа, са потребители с може би като твоята регистрация. Репортват, защото им се вижда неуместно включването и в повечето случаи е така. ;) А ти ако искаш се обиждай, просто си го говорим като големи хора.
Няма ли да му бутнете капака вече на хейтърчо, че достя изпростява напоследък? :D
Гледам той се е отлъчил уж сам, ама явно само на думи. :rolleyes:
 
Няма ли да му бутнете капака вече на хейтърчо, че достя изпростява напоследък? :D
Гледам той се е отлъчил уж сам, ама явно само на думи. :rolleyes:
Хейтъра пише по-смислени мнения от половината форум ... което е тъжно всъщност.
Я виж онзи, където щял да ми дава браузър историята на шефа на полицията :D
Не знам от къде се завъждат такива индивиди

А другите 50 теми са продажба на място за публикация във ФБ група ... реално смислените дискусии се броят на пръстите на едната ръка.
 
Хейтъра пише по-смислени мнения от половината форум ... което е тъжно всъщност.
Я виж онзи, където щял да ми дава браузър историята на шефа на полицията :D
Не знам от къде се завъждат такива индивиди

А другите 50 теми са продажба на място за публикация във ФБ група ... реално смислените дискусии се броят на пръстите на едната ръка.
Не съм съгласен с нито един от доводите ти......... Къде му видя смислените мнения не знам....
 
Не съм съгласен с нито един от доводите ти......... Къде му видя смислените мнения не знам....
То не е имало смислени теми, че да има смислени мнения.
 

Горе