Модули за Opencart

Благодаря ти, оказа се, че за сега няма да имам нужда от този, но ще го имам впредвид.

Моля, някой да помогне за следния казус.

Да кажем, че поръчки над 100 лв. са с безплатна доставка, а тези които са с по-ниска са с 5 лв. фиксирана за цялата страна.
При финализирането на поръчка под 100 лв. от клиент при стъпка 4 (Метод на доставка), му дава опция доставка 5 лв.
Само че в последната стъпка 6 (за потвърждение) общата сума е без включена цена за доставка, а искам да е.
Де факто ако продукта е 100лв, а доставката е 5 лв. да пише - общо 105 лв. o_O

Има го и другият момент. Поръчката на клиента е над 100 лв. и доставката трябва да е безплатна.
Обаче при стъпките за финализирането на поръчката му дава опция, че има доставка 5 лв. :confused:
Как да ги оправя?

Отделно търся модул, който когато си избрал продукт с цена над 100 лв. примерно да показва, че доставката е безплатна.

Благодаря предварително.

Относно модула за импорт, който Blinky спомена,

Този модул е за импортиране на продуктов каталог от строго определен доставчик (Солитрон).
До колкото аз разбрах ти търсиш модул за експорт(обратното) на продукти от твоя магазин.
Лично аз не съм ползвал такъв, но определно има такива и то не един. Може би СТАН или друг съфорумник ще ти помогне при избора на подходящ такъв, ако ти се наложи.

За скриването на всички останали методи за доставка с изключение на безплатната може да ползваш тази моя семпла реализация под формата на ocmod модификация, ако си със стандартната чекаут страница и версия на OpenCart 2. Прикачам я в поста си.
Относо модул за уведомление за безплатна доставка, мога да препоръчам този -> https://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=15774 . Правил съм модификации по него за клиент и мога да кажа, че е стабиУен.

Успех с начинанията, с които си се захванал.
 

Прикачени файлове

  • free.shipping.mod.zip
    571 bytes · Преглеждания: 12
Благодаря Ви за отговорите.

Blinky , линка ти не е пълен. :)

stan_bg , за импортване търсех към моя сайт, грешката е моя. Версията на opencart ми е 2.3.0.2 и не е базовата тема, а закупена такава.
 
Вие през cpanel ли инсталирате open cart-a или през filezilla?
 
Аз преди съм правел разни аматьорски сайтчета, ползвах filezilla-та , но не давах пари за хостинг и домейн, ползвах разни безплатни и си спомням, че когато исках да инсталирам система , и не ми даваше. Чудя се, ако някой ми поръча сайт, дали с купен домейн ще е така...
 
crazydevil
Ами той този продукт се купува.
Не мисля че е коректно да задавате този въпрос особено когато става въпрос за продукт на българска фирма. Ако беше американска или китайска :) е друга работа.
Другото лошо впечатление е че вие предлагате в замяна продукти на други български фирми.
Аз лично смятам че поне по отношение на българските фирми трябва да бъдем коректни.
 
Последно редактирано:
Търся безплатен модул за удобно управление на промоции в който да се задават производители, стоки, срокове, проценти на намаленията и т.н.
Предварително благодаря.
 
Здравейте, търся модул за извеждане на опциите на продукт в началната страница на продукта- става въпрос за дрехи и обувки, докато разглеждаш менюто с артикулите, да се вижда какви налични номера има, преди да си влязъл в конкретния артикул. Извинете за неадекватното обяснение :D Версия 2.1.0.2
 
Здравейте,
спешно търся модул за редактиране на цената на всички продукти с даден процент.
Търся, търся, но не попадам на работещ.
Версия 2.1.0.2
 
Ще има ли желаещи за модул сменящ специалната цена на всички или голям брой продукти? За черните петъци ще върши работа.
 
ще има
ама после трябва да си ги маха нещата както са били преди това.
Трябва да е по категории да може да се каже ако продукта участва в тази категория ми направи Черен петък с определен процент.
После го пускаш за друга категория с друг процент
 

Горе