Модули за Opencart

Трябва да го обмислиш първо и тогава - и то не само за черни петъци а и за други такива кампании.
Аз бих си купил такъв модул ако не е много скъп.
Помисли също така и за изкуственото вдигане на основната цената :) - нищо лично просто бизнес :)
 
Да така е, също така не трябва да натоварва излишно и без това бавната и тежка логика на ОК. Трябва да има час освен дата. Ако работи без записи в БД ще е плюс спорд мен, но това ще се види по-късно. Най-важното е че е интересно и няма допирни точки с теми и фронтенд.
 
ако ще го правиш зависимо от темата по добре не го прави
големите теми могат да променят и модела и контролера
точно в момента Емаг е затворен и предполагам че сменят базата :)
Ако работи без записи в БД ще е плюс спорд мен, но това ще се види по-късно.
 
Човека искаше темата да е безплатна поне, понеже една тема струва между 50 - 100$ , които не са никак малко... Но хостинг и домейн за година мисля, че е около 50-60 лв , не съм сигурен.


Здравей,

що не му го направиш без пари? 50лв...нямам думи! Безплатен хостинг, безплатен ***** инвестиции нулеви, но очаквания големи! То такива "разработчици" като теб убиха тоя занаят!
 
Здравей,

що не му го направиш без пари? 50лв...нямам думи! Безплатен хостинг, безплатен ***** инвестиции нулеви, но очаквания големи! То такива "разработчици" като теб убиха тоя занаят!
Ти колко взимаш за инсталиране на магазина + настройване на категории?
 
Ти колко взимаш за инсталиране на магазина + настройване на категории?
Здравей,

аз не се занимавам на такова ниско ниво на настройки. Това всеки що годе средно интелигентен човек може да си го направи, ако ли не, плаща за поддръжка!
 
Здравейте,
някой да знае читав (ако може безплатен) модул за изкарване на поле за търсене по SKU на продуктите в админа?
Става дума за версия Opencart 2.1.0.2.
 
Здравейте,
Изчетох цялата тема отново, за да съм сигурен, че не пропускам нещо. Бихте ли препоръчали модул за админ панела, с който да се улесни и обогати обработката на поръчки и от който сте доволни. Например да се добави следене на плащане, информацията за поръчката да е в един таб, а не да ходя в 10 таба, да се изпраща автоматично или с един клик проформа, фактура и гаранция и други такива екстри.
 
Здравейте,
В OC има някаква логика, с която се подреждат продуктите в категорията.
Има ли вариант, да си ги подредя както си искам?
В смисъл - нито да са по азбучен ред, нито по цена, ами както на мен ми харесва.
Поздрави!
 
Можеш да
имаш си сорт ордер
поредност
в админа/каталог/артикул/ влизаш на редакция. 2 таб Данни, най-долу ....
Много ти благодаря!
Хич не ми дойде на ума тоя вариант...
Поздрави!
 
  • Like
Реакции: CTAH
Кой плъгин за генериране на sitemap използвате? Става дума за сайт с над 20000 артикула и генерирането на sitemap с вградения feed е трагедия. Ако въобще се генерира резултат и не даде грешка му отнема 5-10 минути.
 

Сложих този, но при не ми генерира продукти. При ръчно генериране ми показва следното съобщение: "Found 19235 items for generating.", но не изкарва файл с продукти.
Писах на админа, но няма отговор. Някой да се е сблъсквал с нещо такова?
 
Здравейте,
Имам един такъв казус - магазин, в който има два езика /български и английски/ и само една валута.
Как мога да го направя така, че като е на английски пак валутата да е лев, но да изписва примерно lv?
Благодаря!
Поздрави!
 

Горе