Модули за Opencart

Здравейте,

Мигрираме сайт от 1.5.6.4 на 2.3.0.2. До момента сме използвали Complete SEO Package, но само на 30%. С кой SEO модул да продължим при Opencart 2?
Вие какво използвате?
 
Здравейте,

Мигрираме сайт от 1.5.6.4 на 2.3.0.2. До момента сме използвали Complete SEO Package, но само на 30%. С кой SEO модул да продължим при Opencart 2?
Вие какво използвате?
Здравей,
Имаш предвид сео модул ли?
И какво означава 30%?
 
Здравей,
Имаш предвид сео модул ли?
И какво означава 30%?

Да, точно за сео модул пиша. Използваме го на 30% процента, защото конкретно този има различни автоматични функционалности за генериране на урл-та, мета данни и т.н., които не ги използваме.
Някой доволен от конкретен сео модул с Opencart 2.3?
 
Нов съм във форума. Искам да попитам - има ли модул за shipping за Български пощи. От България за извън страната.
 
Има, да. Търси: EMS.
 
Да, има и други версии.

Държавна работа, те са спрели развитието си още от 10 Ноември 1989г. Ако не се лъжа бг пощи се храни с пари от данъкоплатците, кой ще ти се занимава да развива нещо такова?
 
Здравейте,

Имам питане относно някоя работеща ERP система/модул за OpenCart ( знам за MicroInvest Pro). Интересува ме да мога да следя входящи поръчки от доставчици и на какви цени купувам продуктите, начисляване на МИТО/ДДС, продажна цена. Т.е. във всеки един момент аз да мога да си дръпна справка за даден продукт и да видя на каква цена съм го купил аз, какви такси съм платил и тн.

Някой?
 
Здравейте,
имам нужда от малко помощ за един OpenCart 2.2.x.x сайт.. Сайта е двуезичен Английски и Български. Трябва да се направи така, че продуктите в българската версия на сайта да имат цена а тези в английската да бъдат без цена на мястото на бутона "Купи" да има линк или самия бутон да води към външен сайт. Предполагам че някак трябва да е обвързано с езика защото трябва да се скриват и цените в category view не само в продуктовата страница.
Някой може ли да даде идея как може да се осъществи това? Или някаква насока.
 
Някой да се е преборил с модул на Спиди и версия 2.3.0.2. Не съм се занимавал с такава боза. Ужас е.
Постоянно ми дава, че нямам права. Не се появяват опциите при поръчка. При Disable не си дроп-ва една от таблиците в базата и при повторна инсталация гърми. Extensa са го писали, но от месеци не отговарят на съобщенията за проблеми. На скайп не отговарят. Веселбата е пълна.
 
Някой да се е преборил с модул на Спиди и версия 2.3.0.2. Не съм се занимавал с такава боза. Ужас е.
Постоянно ми дава, че нямам права. Не се появяват опциите при поръчка. При Disable не си дроп-ва една от таблиците в базата и при повторна инсталация гърми. Extensa са го писали, но от месеци не отговарят на съобщенията за проблеми. На скайп не отговарят. Веселбата е пълна.
Welcome to the jungle :D (както се пееше в една песен). Да модула е малко тегав. Опитали са се да го направят добре (да пуска вярна и правилна информация до Спиди), обаче зависва на доста места, които са задължителни.
 
Това чудо на технологията не успях на 2.0.1 да го вкарам, защото при мен го подкарах, после даваше, че няма права да се свърже със техния сървър, после чупеше другите на Еконт, не се довършваше поръчки. Като цяло го махнах, после видях, че сега Спиди са вкарали някакво сторич такса. Според мен е нормално, но все пак е малко грубо, ако човека няма възможност да мине до два дни. И едната страна е права и другата, сами за себе си. :)
 
В крайна сметка го подкарах. Докато се боря с проблемите дори успях да открия и репортна към тях два бъга. При мен се оказа несъвместимост с темата. С един ред код се оправиха нещата, но ако по-време на работа се бъгва е кофти.
 
В крайна сметка го подкарах. Докато се боря с проблемите дори успях да открия и репортна към тях два бъга. При мен се оказа несъвместимост с темата. С един ред код се оправиха нещата, но ако по-време на работа се бъгва е кофти.
Точно тогава се бъгва. Всичко ОК в началото, но после нещо му става. Малко е непредвидим. Не знам дали са му спрели всякакви поддръжки или просто от Спиди сменят някакви настройки при тях и не уведомяват девелопърите, но често ми се е случвало да го изключвам, за да може да продължи магазина да си работи коректно при чекаута.
 
Колеги, здравейте.

Предстои ми миграция от версия 1.5.5.1 към 2.3.0.2 включително и на темата и хостинг компанията, които ползвам. Моля, някой с опит от подобна крачка напред, да ми препоръча модул за миграция и какви рискове крие тя?
Има ли риск да загубя позициите си в гугъл?

Благодаря предварително.
 
На 2.3.0.2 имам проблем с всеки модул, който инсталирам. Постоянно се появява съобщение за липса на пава при едитване или запис на модула, а такива 100% имам.
При вас наблюдава ли се такова нещо или проблемът е само в моя телевизор?
Преди беше с модула на Спиди, но с пипане в таблицата с права и добавяне на две стойности се оправи. Сега с Ajax Quick checkout 6.4.0 пак е същото.
 

Горе