Модули за Opencart

От: Модули за Opencart

Търся някакъв модул, който да представлява нещо като червено поле в горната част на сайта. Искам да го ползвам, като там бъде посочен да речем телефонен номер и да пише нещо от рода: при затруднение с поръчката се обади на този номер. Същият или подобен тип модул искам да ползвам за да обявявам да речем извънредни доставки по празниците или други важни съобщения пак горе в сайта. Идеята ми е, да е нещо което привлича вниманието, тъй като много хора искат да поръчат, но явно не всички се справят. Телефон за връзка имам в долната част на сайта в страницата за контакт, в страницата за как да поръчам и т.н., но явно не е достатъчно. Искам да е нещо видимо и да улеснявам клиентите. Не е задължително и горе да е, може инещо встрани да изкача, но да го виждат хората. Имате ли някакви идеи?
 
От: От: Модули за Opencart

Много зависи от версията на opencart и темата която ползваш

иначе има модули
http://www.opencart.com/index.php?r...tension_id=14467&filter_username=Dreamvention


Търся някакъв модул, който да представлява нещо като червено поле в горната част на сайта. Искам да го ползвам, като там бъде посочен да речем телефонен номер и да пише нещо от рода: при затруднение с поръчката се обади на този номер. Същият или подобен тип модул искам да ползвам за да обявявам да речем извънредни доставки по празниците или други важни съобщения пак горе в сайта. Идеята ми е, да е нещо което привлича вниманието, тъй като много хора искат да поръчат, но явно не всички се справят. Телефон за връзка имам в долната част на сайта в страницата за контакт, в страницата за как да поръчам и т.н., но явно не е достатъчно. Искам да е нещо видимо и да улеснявам клиентите. Не е задължително и горе да е, може инещо встрани да изкача, но да го виждат хората. Имате ли някакви идеи?
 
От: От: От: Модули за Opencart

Много зависи от версията на opencart и темата която ползваш

иначе има модули
http://www.opencart.com/index.php?r...tension_id=14467&filter_username=Dreamvention

Да, с екстра позишън се прави, ама чак пък 20 долара.
Аз съм го правила за една клиентка - сложих и позиция над хедъра с фон и бели букви и тя там си добавя безплатната доставка с хтмл модул.
webstil - Коя версия си?
Дай линк и сще погледна.
 
От: Модули за Opencart

Здравейте,

Имам един въпрос. Как се променят URL на блог постовете на тема Journal да не са такива journal_blog_post_id=99?
Здрасти
Първо влез в темата в настройките на блога.
Задай урл-то на блога да е примерно blog
След това, ако ползваш добър сео модул, от там нагласи всички останали адреси.
Поздрави!
 
От: Модули за Opencart

Здрасти
Първо влез в темата в настройките на блога.
Задай урл-то на блога да е примерно blog
След това, ако ползваш добър сео модул, от там нагласи всички останали адреси.
Поздрави!
Просто добър SEO модул.Той ще фиксне всичко.
 
От: Модули за Opencart

Здравейте, занимавам се с управление на онлайн магазини като отговарям за постигнатите резултати като продажби. Разбира се, не го правя сам, а с екип. Имам интерес да се запозная с хора, които управляват онлайн магазини, с които да обменяме опит и разбира се, ок съм да обменяме модули. Модулите за OpenCart, които имам само за последните 5 месеца може би са на стойност над 1000лв.
 
От: Модули за Opencart

Здравейте, занимавам се с управление на онлайн магазини като отговарям за постигнатите резултати като продажби. Разбира се, не го правя сам, а с екип. Имам интерес да се запозная с хора, които управляват онлайн магазини, с които да обменяме опит и разбира се, ок съм да обменяме модули. Модулите за OpenCart, които имам само за последните 5 месеца може би са на стойност над 1000лв.

А имате ли право да ги "обменяте" тия модули?
 
От: Модули за Opencart

Не е редно от гледна точка на програмиста, който е създал този модул (авторските права). До сега не сме обменяли модули с други фирми. Акцента на съобщението е върху желанието ми да се запознаем с повече хора, които управляват онлайн магазини с цел да обменяме опит. Добавих възможността с обмяна на модул, тъй като такава е темата :)

Благодаря за въпроса! Обмислих решението си и прочетох един от коментарите на СТАН. Платени модули нямаме интерес да обменяме :)
 
От: Модули за Opencart

Techky тази тема е точно за модули, ако си останал особено доволен от някой и искаш да споделиш с колегите и да ги насърчиш да го ползват ...

А може и да пишеш от какво имаш нужда и друг да те посъветва какво да ползваш за решаването на конкретния казус.
Да поискаш мнение на потребител преди да пазаруваш....


ПС.

Пусни на лично магазина който управляваш!
 
От: Модули за Opencart

Здравейте,

за Opencart 2.0.1.1 знаете ли модул който да сортира продуктите в категорията по дата на добавяне (в клиентската част), а НЕ по Sort Order опцията в админа.

Благодаря за отговорите!
 
От: От: Модули за Opencart

Как мога да намеря професионалист или фирма, които се занимават точно с Opencart и са наясно с него. Фирмите към които съм се обръщал работят с техни платформи и не разбирали от Opencart.

Трябва ми инсталация и модификация на Спиди и Рапидо модулите за Opencart 2.0.1.1 да работят с Quick Checkout модула.
 
Последно редактирано:
От: Модули за Opencart

Търся модул/решение за бързо добавяне на опции на категории продукти за OC 1.5.6.4. Има разни в Extentions директорията на OpenCart, но ако някой е ползва подобен модул, ще се радвам да сподели опита си.
 
От: Модули за Opencart

Да, мерси, видях го и аз този модул, но най-точно модула, който търся трябва да може да сложи и стойностите.
 
От: Модули за Opencart

Здравейте и моля да ме извините ако въпросът ми не е за тук. :)
Търся филтър за размери на обувки и дрехи за ОС 2.1.0.2?
 
От: Модули за Opencart

Здравейте,
Търся модул за Openkart 1.5.4, който да сортира продуктите по наличност. В дадена категория първо да излизат наличните, веднага след тях и неналичните. Ако може да се разделят с някакъв текст, например "По заявка".
 

Горе